Komentari na vest

Saša, vreme je! Zverev pregrmeo Menšika za finale Rolan Garosa

Katarina Radulaški

pre 18 dana

Bravo Zverev, napred do pobede

nedjo nedjo

pre 21 dana

I njega da pogleda sreća

FC RED STAR

pre 22 dana

Ajmo po titulu Zverko
N

Nikola27A

pre 22 dana

mora da iskoristi priliku, teško da će mu se opet ukazati

aura 222

pre 22 dana

dobar teniser, zverev je zver
S

Slava222

pre 23 dana

pa sto tako, nek saceka jos malo
V

Vladava

pre 23 dana

dobro jeee, bilo je i vremeee
B

Boldrick

pre 23 dana

Nikad losiji RG.
o

onomatopeja zvijeri

pre 23 dana

Kad osvoji rolan vrlo lako se moze desiti da poveze i vimbldon...lik je imao u ruci bar 2 slema realno ...taman da zakoci sinera i alkatraza da ne odu do 10set plafon....STI RECE NEKO MOZDA JOS 2TRI LJETA I BICE KAO ZENSKI TENIS I NBA LIGA SVAK MOZE BITI OSVAJAC
B

Brundo

pre 23 dana

Tu bih se baš iznenadio jer njemu igra na travi nikad nije išla.Na Vimbldonu u celoj karijeri ima 16-9 i nikad nije igrao dalje od 4.kola.
Није време, нека чека још мало

Kris Tina

pre 23 dana

Kakav je Zverev doktor, neverovatno

ilke1980

pre 23 dana

Napokon i njemu da se osmehne sreca
M

MlađoL

pre 23 dana

Vreme je odavno bilo, ovo mu je možda i poslednja šansa, ne bukvalno ali ako sad ovo prokocka on će mentalno potonuti na dno. Biće neizvesno, Koboli je odmoran za finale.

Savo Vukovic

pre 23 dana

Ајд да и Зверев нешто освоји

Aleksandar Osmanovic

pre 23 dana

Neverovatno dobar ovaj zverev!!!!

MiraGajic91

pre 23 dana

Zverev igra zrelo i sigurno, zasluženo u finalu Rolan Garosa. 🎾
Ј

Јужњак

pre 23 dana

Зверев ликом исти мој покојни другар,невероватна сличност...још је наш Православац и одличан тенисер,свим срцем навијам за њега.
Z

Zokili

pre 23 dana

Videlo se od samog početka sa je Zverev bolji za klasu
m

mousemircale

pre 23 dana

zverev je bas masina sad osvaja lagano

Isa Peric

pre 23 dana

Jos u 1/4 finalu sam rekao da je ovo" Sad ili nikad" prilika za Zvereva da najzad dodje do ove titule.

Markos Pavlovic

pre 23 dana

zreb nikad zalosniji, klasicni atp 250 ali da, ko sve ima GS titulu, zasluzuje i Sasa
S

Srdjan1314

pre 23 dana

Ajmo Sasa, stvarno je vreme Svim srcem uz tebe

Ruzica70

pre 23 dana

Zverev do titule
N

Nebojsa Tasic

pre 23 dana

Sad il nikad Zverev osvaja

Sterlings Braunfels

pre 23 dana

Arnaldi predao pre početka finale Zverev : Coboli šansa karijere realno za oba tenisera Zverev Iskusniji veće šanse ima.
m

milanann

pre 23 dana

Sad ili nikad Salee

pika557

pre 23 dana

Ajde po taj GS konacno

Ivan L

pre 23 dana

Ako sad ne uzme GS nece nikad

trilee93

pre 23 dana

Ovo je njegov prilika sada ili nikad

Mihajlo Milenkovic

pre 23 dana

Ako sada ne osvoji Zverev, mislim da nikad nece osvojiti RG.
j

jokicCCvv.

pre 23 dana

Valjda će napokon osvojiti
D

Djordje Milev

pre 23 dana

zverev ako sada ne osvoji nece nikada

perazdera6

pre 23 dana

Ako vala ne moze da osvoji neka ni ne igra vise
B

Brundo

pre 23 dana

Teško ako u finalu bude igrao protiv Kobolija.Koboliju je ovo najbolja podloga.Menšiku šljaka ne leži koliko beton.On je Novaka pobedio na betonu prošle godine u Majamiju.

nba

pre 23 dana

Sad ako ne osvoji neka batali tenis odma
Zasluzio pehar i svim srcem uz njega u Nedelju

Dejan P.

pre 23 dana

Valjda će napokon osvojiti

c5555O

pre 23 dana

Odavno je zasluzio slem. Odlican igrac i gotivan lik. Uz to igra sa dijabetesom kao velikim hendikepom, sto mnogi zaborave. Ako uzme titulu, mislim da ce napokon probiti i tu mentalnu barijeru i da ce uzeti u narednih par godina jos koji slem.

Vaskon

pre 23 dana

Ali, stvarno! Vreme je i zaslužio je!!!