Komentari na vest

Srpski tenis mora još da čeka: Aleksandra i Ana nemoćne u finalu Rolan Garosa

Izbistanin

pre 12 dana

Skoro nećemo imati teniserke kao sto su bile ana i jelena.
D

Dada2306

pre 20 dana

Legende legende lege
U

Uncledrew

pre 21 dana

Steta ,bas steta. Al nastavite ovako i bice i tog trofeja
S

Sportskiduh

pre 21 dana

Drugo izgubljeno GS finale ove godine, šteta ali verujem da Aleksandra može i zaslužuje da podigne jedan GS pehar.
S

Sportskiduh

pre 21 dana

Joj ne, opet vicešampionke! U Australiji su ove godine izgubile u finalu, mislio sam da će sad podići pehar. Ali i dalje verujem da Krunićka to može i zaslužuje.

Ranijeri

pre 21 dana

Nema veze osvojice Aleksamdra samo lagano
v

vuki2233

pre 21 dana

Ludacki ali je imao srece bravo
m

mozzart50

pre 21 dana

Steta, bas steta...

cima88

pre 21 dana

Ženski tenis smara mnogo

Dani montana

pre 21 dana

zasluzeno napokon💪

Petar Lukić

pre 21 dana

Baš šteta ali biće još prilika

nadama

pre 21 dana

Svakako su napravile veliki uspeh
n

neconi1122

pre 21 dana

Ma nas tenij je dozivep vrhunac nole je sve objasnio niko ne mora ni da igra vise

crvene beretke

pre 21 dana

svaka cast svakako ima jos takmicenja za osvajanje
Dobro i finale je veliki uspeh.Cestitke Aleksandri
M

Mihajlo3

pre 21 dana

veliki uspeh svakako, osvojiće grend slem titulu do kraja karijere sigurno

Mmrvic

pre 21 dana

Bila je velika sansa,zao mi je sto nisu uspele
Z

Zera666

pre 21 dana

Pa realno i finale je dobar uspeh

Slavko Filipovic

pre 21 dana

Taunsend glumi malo Serenu

90Jelena

pre 21 dana

bas mi zao aleksandre sto nisu uspele da pobede
S

Slaba odbrana

pre 21 dana

Dodješ do finala a u finalu igraš bez volje i energije,pa kako onda da osvojiš.Prvi set im predaš bez borbe,drugi set umesto brejka za njih,brejk za tebe pritom su počele da greše,ona Sinijakova bez ikakvog razloga unela nervozu u sebe i svoju partnerku,počela da priča sa publikom,da se nervira,pogrešila je jedno 5-6 puta i umesto to da iskoriste i da drže servis i brejk one ga izgube, da stvar bude ludja imaju dve set lopte i umesto da se fokusiraju i koncentrišu na sledeći poen one se ponašaju nonšalantno.Krunić izbacuje prvu set lopticu dva metra u aut,bio sam šokiran koliko je devojka delovala neozbiljno u takvom trenutku i onda na scenu stupa Danilina koja drugu set loptu šalje po sredini terena pravo u Sinijakovu,i tu više povratka nije bilo,dok si trepnuo bilo je gotovo.Generalno velika šteta jer su ih dobijale dva puta,jednom na AO i jednom upravo na FO,poznaju se dobro i morale su bolje da odigraju.

Vaskon

pre 21 dana

Eee, j*bi ga! Sad je bila velika šansa....

stevica jovanovic

pre 21 dana

steta sto su izgubile mec
K

KRKI 888

pre 21 dana

Šteta za Aleksandru po ko zna koji put! Otvori joj se mogućnost da osvoji grend slem titulu i bukvalno joj se ne da pa to ti je. Realno, titulu treba i osvojiti, ali bukvalno kao da se ukoče baš onda kad treba... Da ako do kraja karijere osvoji jednu najjaču titulu, da skine mrak. Sportski pozdrav svima!
D

Djordje Milev

pre 21 dana

Dobro igraju Krunićeva i Danilina, osvojiće neki grend slem sigurno samo treba biti strpljiv
Z

Zokili

pre 21 dana

Nisu iskoristile 3 set lopte, sta da kazem.. Takve sanse ne smes propustiti ako zelis zlato
a

aki2244

pre 21 dana

Propadamo svuda a taman sam se lozio na basket i ovo i odbojku i nista 😭😭

Vladimir Jovanovic

pre 21 dana

Baš šteta za Aleksandru
R

Riki97

pre 21 dana

steta ali amerikanke dosta bolje.
k

kikica1971

pre 21 dana

Djokovic je jedina svetla tacka srpskog tenisa vec godinama,kada se on penzionise nece nas biti na teniskoj mapi
B

Bojan19919

pre 21 dana

Nije nas bilo ni pre Djokovica, pa se eto desio Djokovic, mi smo sportska nacija, nadamo se nekom novom Djokovicu u buducnosti.

milosbosut

pre 21 dana

Svakako super uspeh za Krunicevu
a

aki2244

pre 21 dana

Propadamo lagano u svom sportovima hahahaha sta sam rekao nesposobne koje gube od 4 1 psihicki lose nepsosobne placite jace neznalice 😎😎 ove nece nikada osvojiti grend slem propali smo u svim sprotvima odbpjka kosarka tenis veceras nas letonija ubija u basketu nemamo sut za 3 i tjt tuga srpskog sporta se nastavlja i ovo leto
X

XYZ

pre 21 dana

Koji si ti INDIJANAC !!!
a

aki2244

pre 21 dana

Indijanac u pravu dok blokaderi gube 😎😎
N

Ništa novo

pre 21 dana

Standardno ih peglaju ova Čehinja i debela Townsend gde stignu
S

Slaba odbrana

pre 21 dana

Ništa novo-A da proveriš taj podatak pre nego što napišeš,lupio si reda radi.

Mr.Heineken

pre 21 dana

Steta ali glavu gore imaju potencijal za naredne turnire da dodju do 🏆