Komentari na vest
Varljiv žreb za Novaka: Cicipas u drugom kolu, mina sa Garosa u osmini, Siner pre finala
D
Djordje Milev
pre 14 minuta
Osvaja Nole ovaj Wimbldon sigurno
A
Aki2244
pre 15 minuta
koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
Darinka Kovacevic
pre 33 minute
Novak Djokovic number one!
M
Mrek Nemanjic 3
pre 40 minuta
Bice cupavo nadamo se sto dalje xa ce da dogura samo naored legendo
dusann55555
pre oko 1 sat
Dosta tezak zreb ali znamo da Nole odlicno igra na travi pa mozda i ima neke sanse ako je fizicki spreman
Vojkan janus
pre oko 1 sat
Jedan je Bole, Novak Djokovic!!!
P
Pavlovicmp
pre oko 1 sat
Dosta je on toga uradio sve ostalo je premija idemoo Nole.
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Ako ga posluži zdravlje i bude bez povreda ide do kraja...
m
miki.mocart
pre oko 1 sat
Daj bozree ali teskooooo. Bas teskooo
Gatsby82
pre oko 1 sat
Zavisi kolko je spreman. Ako jeste, može do polufinala sigurno, a posle se nadamo da će Siner ispasti. Na Vimbldonu je mnogo bitno iskustvo, on ga ima i previše. Razmene kraće traju, i ima šanse. E sad, ako nije spreman 100%, ne treba ni gledati žreb, jer će ga pobediti bilo ko
Miloš (Мишке)
pre oko 1 sat
ajmo Nole osvoji jos ovo i ne moras vise nista!
Slobodan Milojkovic
pre oko 1 sat
Koji god deo zreba da je izvukao, postao je tezak za njega, ali koliko moze jos legenda pre penzije...pokazace na travi
J
Jovan Dalmatinac
pre oko 2 sata
iz proverenih izvora sam saznao da se Nole spremao veoma ozbiljno za ovaj turnir..vidicemo starog Noleta..zapamtite sta sam rekaooo..pozz.iz Vukovara
Y
Yt7jag
pre oko 2 sata
....eeeee Nole ,ne ide više ...pravi Šampioni odlaze kada su naj jači ,osvojio si mnogo ,mnoge rekorde ostvario i zadatke postavio ,nemoj sebi da dozvoliš da počneš da gubip od onih od kojih ne bi smeo bikako da dozvoliš ....
B
Boka85
pre oko 2 sata
Daj bože da nešto uradi ali...
3
31Željko
pre oko 2 sata
Pričamo o polufinalu a ne može da prođe drugi krug...
J
Jasna12J
pre oko 2 sata
Videcemo sta ce biti uz Noleta
klackalica535
pre oko 2 sata
Nije zreb tezak ako je Nole lagan.
Aleksandar Stojanovic
pre oko 2 sata
Ide Nole po jos jednuuu !
N
NN3
pre oko 3 sata
Pa dobro, ok je žreb ako se uporedi sa RG. Cicipas se raspada već preko godinu, skoro je ispao van 100, a nije povređen bio uopšte. Za ostale runde pre polufinala je dobio smešne rivale sem 1/8 finala i Fonseke. Mogao je u 1/4 finalu dobiti Sinera ili Zvereva već, a dobio je Alijasima.
m
megatron
pre oko 1 sat
kakav crni Fonseka, ispasce u prvom ili drugom kolu. Rubljov ce u 1/8 na Novaka
J
Jecasasa
pre oko 3 sata
Nole završi više karijeru ko kralj dosta si dokazao
D
DraganGale87
pre oko 3 sata
Nole osvaja Wibldon i ako uzme Us open ici ce u penziju.ako ne odigrace iducu sezonu i tada ce uzeti jos jednu titulu! sa 26 grem slem titula koje dugo nece niko oboriti najbolji teniser svih vremena povuci ce se iz tenisa! Najveci Srbin uz Nikolu Teslu i sve ostale velikane koje nasa zemlja ima unazad 800 godina!
Z
Zoki1906
pre oko 3 sata
Ovaj siner je kao robot
T
Tata Martino
pre oko 3 sata
Mislim da je Đoković već bivši teniser! Prva dva kola prolazi, već u trećem ga šalju kući!
S
Storari23
pre oko 2 sata
Ajde jado ne preskači časove fizičkog i mani se komentarisanja.
BOJAN JOVANOVIC
pre oko 3 sata
Djokovic najaci





_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)

