""
""

Bavarci pazite, Mesi može svašta za dva minuta (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 27.04.13. | 19:55

Najbolji igrač sveta pokrenuo Barselonu u Baskiji, ali hrabri Bilbao stigao do boda u 90. minutu

Pošeli su svetski mediji da ismevaju Lea Mesija, pišu poternice za najboljim fudbalerom sveta, a onda je za samo dva minuta Argentinac utišao sve glasnije kritičare. U 59. je ušao u igru, u 67. prošetao se odbranom Bilbaoa i upisao u listu strelaca, samo 120 sekundi kasnije asistirao Aleksisu Sančezu za drugi pogodak Barselone. E, sad, to je bilo dovoljno Kataloncima samo za bod u srcu Baskije, pa ako Tita Vilanovu raduje povratak u formu prve zvezde tima, onda ga brine igra odbrane, pošto je hrabri Atletik stigao do 2:2.

Katalonci su delovali izgubljeno prvo poluvreme i to je Markel Susaeta iskoristio da u 27. minutu donese prednost domaćinu, međutim, Barsa se razigrala u nastavku, preokrenula rezultat, ali je onda Andre Herera u 90. minutu sprečio slavlje Katalonaca, a osvojio vredan bod za Bilbao.