Drulović efekat? Crnogorci nastradali zbog promene selektora u Makedoniji

Vreme čitanja: 1min | čet. 12.11.15. | 20:21

Makedonci deklasirali Sokolove i potpisali presudu Branku Brnoviću

Sa Drulovićem nije išlo, bez njega miriše na procvat. Matrica kojoj bi na proleće mogli da se nadaju navijači Partizana, ali je trenutno realnost Makedonaca.

Posle pet mečeva sa Ljubinkom Drulovićem na klupi u kojima nisu osetili slast pobede, reprezentativci Makedonije su u prvoj utakmici po njegovom odlasku deklasirali Crnu Goru 4:1! U prijateljskom duelu odigranom u Skoplju, Makedonci su razbili Crnogorce u paramparčad, a ceh će najverovatnije platiti selektor Branko Brnović kojem je smena već duže vremena bliža nego kragna. Čini se da je ovo kap koja je prlila čašu…

Apsolutni junak meča Palermov napadač Aleksandar Trajkovski koji je od 38. do 64. minuta kompletirao het-trik, a prethodno je Šikov načeo Crnogorce. Počasni pogodak za goste je postigao Jovetić u 89. minutu meča.

reprezentativni fudbalMakedonijaLjubinko DrulovićEvropaCrna GoraAleksandar Trajkovski