"Marković slavi gol"

Filip Marković poništio Lukakuov gol i doneo spas Muskronu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 31.01.16. | 16:42

On je u 74. minutu zamenio nešeg mladog reprezentativca Fejsala Mulića i pogodio za remi u 88. minutu na gostovanju Muskrona Ostendeu - 3:3

Marković slavi golMuskron je došao do boda zlata vrednog, a njega je obezbedio naš internacionalac Filip Marković koji je u 88. minutu utakmice doneo remi Muskronu na gostovanju Ostendeu - 3:3 (1:0).

Delovalo je sve do samog kraja ovog duela da će Ostende doći do tri boda pošto je mlađi brat Romela Lukakua, Džordan, postigao gol za vođstvo domaćina u 82. minutu, ali je ipak Marković, koji je u 74. minutu zamenio našeg Fejsala Mulića, imao drugačije planove.

Ostende je poveo u smiraj prvog poluvremena preko Sirijaka Gohija iz penala, povisio u 53. minutu preko Noledža Musone, ali su prvo Noe Dusen (57), a potom i Valentin Viola (63) doneli izjednačenje. U burnoj završnici oba tima su izvukla ravnopravan plen.

Koliko je ovo važan bod za Muskron pokazuje činjenica da je pre ovog meča ovaj tim imao pet uzastopnih poraza i remi. S ovim plenom Muskron se nalazi na 15 mestu koje vodi u baraž. Ipak, Leven koji je na 14. poziciji koja obezbeđuje opstanak ima takođe 23 boda, dok Vasland Beveren ma 13. poziciji na kontu ima 25 bodova. Biće to žestoka borba za opstanak.