""
""

Majorka dva puta vodila protiv Reala, ali na kraju dobila pet komada! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 16.03.13. | 21:54

Madriđani meč rešili početkom drugog dela, kada su za pet minuta postigli tri gola

Iako se hrabro borila i čak dva puta vodila, Majorka nije uspela da pronađe bodove spasa za Santijago Bernabeuu! Gosti imali 1:0 i 2:1, na poluvreme otišli s prednošću, ali su na kraju Madrid napustili sa čak pet golova u mreži.

Real je na taj način zadržao drugo mesto i posle 28. kola, upisavši šestu vezanu pobedu u šampionatu, dok je Majorka ostala na 18. mestu, u zoni ispadanja.

Meč je rešen na startu drugog poluvremena, kada je Murinjov tim dodao gas i za pet minuta postigao tri gola, preokrenuo rezultat i praktično ubio svaku nadu gostiju da mogu do iznenađenja.

Dva pogotka postigao je Iguain, a po jedan Ronaldo (350. u karijeri), Modrić (sjajan šut sa dvadesetak metara) i Benzema, koji je praktično u poslednjim sekundama ovaj poraz Majorke učinio zaista bolnim.

Inače, tim sa Baleara se predstavio u lepom svetlu i pored pet primljenih golova, pošto je igrao otvoreno i napadački. Jednom rečju - hrabro. Imala je Majorka pored šansi iz kojih je postigla golove još nekoliko prilika da zakomplikuje ovaj duel, ali ih nije iskoristila.