""

Na istoku ništa novo: Adrijanova strela u nadoknadi obradovala Bešiktaš (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.10.16. | 20:01

Muku je mučio aktuelno šampion Turske na gostovanju kod Rizea

U drugom ligama glavna vest bi bila da je favorit u sudijskoj nadoknadi uspeo da dođe do bodova, ali kada je u pitanju Turska i istanbulski velikani, onda se to dešava svakog vikenda.

Danas je u šestom kolu bio red na aktuelnog šampiona Bešiktaš koji je muku mučio na gostovanju Rizeu, ali je na kraju slavio sa 1:0 i to na veoma atraktivan način.

Veliku radost navijačima crno-belih sa Bosfora doneo je nekadašnji igrač Barselone, Adrijano i to u trećem minutu nadoknade.

Tada su već svi mislili da je gotovo, navijači Bešiktaša pomirili su se sa još jednim kiksom, a onda je Brazilac sa više od 20 metara kada nije imao nijednog otkrivenog igrača, poslao pravu raketu u gornji levi ugao.

To mu je bio prvi prvenstveni pogodak u dresu Bešiktaša u čije redove je stigao u letnjem prelaznom roku.

Inače, srpski internacionalac Duško Tošić odigrao je svih 90 minuta za gostujuću ekipu.

Trabzon je na gostovanju Karabuku doživeo pravu katastrofu, izgubio je sa 4:0, iako na poluvremenu nije bilo golova. Nekadašnji igrač Crvene zvezde Luis Ibanjez bio je na klupi, ali nije dobio šansu da uđe u igru.