""
""

Pre godinu dana ih je obradovao, sad rastužio, a između ništa nije pogodio (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 09.12.13. | 23:15

Deni Grejem najavio bod Hala protiv Sonsija (1:1), ali ga iz poštovanja prema bivšem klubu nije slavio

Dugo je Hal važio za najpoželjnijeg gosta u Engleskoj, ali je u poslednjem meču 15. kola Premijer lige nagovestio bolje dane van svog stadiona. Tigrovi su posle pet vezanih poraza na strani u svim takmičenjima otišli na noge zahuktalom Svonsiju, ali su uspeli da izbore bod – 1:1.

Mogli su do sva tri, pošto su poveli golom Denija Grejem. On je u devetom minutu nabačenu loptu El Mahamadija na drugoj stativi prosledio loptu u mrežu svog bivšeg kluba, zbog čega se nije ni radovao pred 19.303 navijača  proigravanje na stadionu Liberti. Inače, bio je to njegov prvi gol u svim takmičenjima posle skoro godinu dana, jer je prethodni put pogodio baš u dresu Svonsija u iznenađujuđoj pobedi nad Čelsijem 9. januara ove godine (2:0).

Povratak u formu ovog napadača – ako se tako može nazvati prvi precizan hitac posle 30 utakmica – poništio je Hoze Manuel Flores, na pas Šelvija poravnao je na 1:1 i potvrdio da Labudovi bolje igraju u drugom poluvremenu, jer su 16 od ukupno 21 gola postigli u tom delu meča.