Komentari na vest
Amorim podvukao upravi Milana: Pavlović i Pulišić nisu na prodaju
Marko Kolasinac
pre 5 dana
Sve to lepo zvuci plus da utope negde Leaa, ali sa Amorimom koji nema plan B, C i D kada njegob sistem ne funkcionise mrka kapa za ACM, plus Ibra ma kolika da je bio igracina, kao funkcioner se nije proslavio, nadrealno resenje za ACM je da Kardinale proda klub nekom fondu koji bi bolje rukovodio sportskim sektorom i povratak Maldinija i Bobana.
z
zecpripovedac
pre 5 dana
Pavlovic je svetla tacka Milana, gde ce ga prodati.
Petar Lukić
pre 5 dana
Nisu ludi valjda da prodaju Pavlovića a on im je stub odbrane
J
Ja sam Gile Interista
pre 5 dana
Cemu li se ovaj raspali milan nada? Tamo se vise ne zna ko pije, a ko placa. Klub se raspada na sitne komade, niko nema jasnu kontrolu nad situacijom. ibra glumi neko ludilo na Mundijalu, pojavljuje se kao strucni konsultant, dok klub u kojem radi moze da bude presrecan ako sledece sezone zavrsi medju prvih sedam. milan ima gomilu problema, a on se tamo smeska sa Anrijem kao da je sve idealno. Na kraju je postao predmet sprdnje medju navijacima milana. milan tone sve dublje i dublje, a kraj njihovim problemima se trenutno ni ne nazire raspadaju se super je to za Inter da ih gledaju kako se raspadaju ! STA KAZE ibra "Mandate un messaggio a Hakan!" Evo mu sa poruka od Hakana koga je prozvao taj klown u crvenom sakou DUPLA KRUNA OD HAKANA za vas i njega ! BUHAHAHAHAHA Dusmani !
v
vzz
pre 5 dana
svi cene Pavlovica ali zato ovde GostGost nam objasnjava godinama da je prevara i da je Erakovic bolji koji se vraca u zvezdu hahahahahahahha
G
Gostgost
pre 5 dana
Gde si ti video da sam ja napisao komentar? U strahu su velike oci, tako kaze nas narod
m
mrga84
pre 5 dana
Dobar Pavlovic ,mada mislim da bi mu vise prijala englenska liga
Igor Arizanovic
pre 5 dana
Hahahahahaha, gde da se odrekne
m
miconis1
pre 5 dana
Sasvim ocekivan i logican potez
U
Uncledrew
pre 5 dana
Ma jok,stavi pavlovica na prodaju. Bolje da ode nego da se muci u tom klubu
B
Baća Espino
pre 5 dana
Nekada su ovakvi igrači bili u Bariju ili Pjačenci u borbi za opstanak, u ona vremena kada su igrali Patrik Vijera, Edgar Davids, Mikael Rajziger, Roberto Ajala, Jens Leman, pa sve do Joana Gurkufa i Pjer-Emerika Obamejanga. Nekada je jedan Fabricio Koločini, koji je pojam fudbala za Pavlovića, išao iz Milana na četiri pozajmice, a legendarni štoper Aston Vile, Martin Laursen, nije mogao da vidi teren. Jadan klub kome je Pulišić prva violina, a Pavlović stub odbrane! 🤦♂️
B
Baća Eapino
pre 5 dana
Kad dotični koje sam nabrojao nisu mogli da igraju u Milanu.
J
Janaćko
pre 5 dana
Martin Laursen legendarni štoper. Kraj vica.
G
Gost999
pre 5 dana
"nezvanicno proglasen za najboljeg defanzivca". Pod nezvanicno, znaci da bi Grobari voleli da je tako, hahaha. Amorim ce tek da vidi kakvu je odluku doneo, kad krenu da padaju golovi kao kisa, a ovaj kao Bambi na ledu. Ajde da probam ovako
G
Gosttt
pre 5 dana
Ko bi rekao, kad se potpises kao Grobar, nema cenzure
9
999
pre 5 dana
Trebao si se potpisati kao 951357, znas taj nik u moru tvojih nikova😂 taj ti nikad nisu cenzurisali, a ti si obecao i zakleo sw da vise ovde neces komentarisati. Vidimo kako se rec drzi hahahaha..
Inacee, kako si prziveo partiju Mesija i ono setanje po terenu Ronalda, jesi dobro?😂
o
o cemu ti
pre 5 dana
prijatelju, najbolji igrac milana u odbani ove godine, je li moguce to da zato sto navijas za zvezdu ti ne valja nista u vezi Partizana. Mogu misliti sta bi ste svi vi pricali da jedan vas igrac igra u milanu.
G
Gosttt
pre 5 dana
Brate, da ja tebe pitam, jel si dobro? Znam da je vrucina danas, proveri da nemas toplotni udar, jer buncas
G
Gosttt
pre 5 dana
@o cemu ti - jedan nas je igrao so skoro u Milanu i bio najbolji napadac. A ovaj vas ih je prosle sezone kostao Evrope svojim kiksevima, a ove sezone ih kostao Lige sampiona svojim kiksevima, sto je napredak zahvaljujuci Alegrijevom jako defanzivnom pristupu koji je dobar deo sezone sakrivao njegove mane. Pritom, osnove fudbala ne poznaje, za reprezentaciju je hodajuci kiks otkad je u njoj.
9
999
pre 5 dana
Samo ti meni odgovori na pitanje, sta mislis o Mesijevoj partiji, a onda i o Ronaldovoj. Zivo me zanima tvoje vidjenje😂😂
G
Gosttt
pre 5 dana
@o cemu ti - jedan nas je igrao so skoro u Milanu i bio najbolji napadac. A ovaj vas ih je prosle sezone kostao Evrope svojim kiksevima, a ove sezone ih kostao Lige sampiona svojim kiksevima, sto je napredak zahvaljujuci Alegrijevom jako defanzivnom pristupu koji je dobar deo sezone sakrivao njegove mane. Pritom, osnove fudbala ne poznaje, za reprezentaciju je hodajuci kiks otkad je u njoj.
G
Gosttt
pre 5 dana
@999 Vidim da i dalje buncas, bolje odi da ti provere to
k
kurence
pre 5 dana
a prvo su ga otklonili iz tima pa ga vratili pa postao standardan u prvoj postavu i sad nije na prodaju, puno su se ogresili ali su na kraju shvatili dadecko kida i da im je najbolji stoper u ekipi
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre 5 dana
Па није луд да се одрекне једног од најбољих штопера света.
b
bad
pre 5 dana
uuuu brate,ajde sve,ali najbolji štoper sveta,da je tako kako ti kažeš veruj mi bio bi recimo u sity,psg tamo je najbolje na svetu...
M
Markokmet
pre 5 dana
Strahinja Pavlovic je Srpski reprezentativac koji igra u Milano jedan od najboljih stopera na svetu koji nazalost ne igra na Svetakom prvenstvu
b
bad
pre 5 dana
čemu to?nemam ništa protiv čoveka,samo sam realna,druže on nije u 30 prvih na svetu,a tek najbolji kako ti kažeš!
K
Kratko
pre 5 dana
Amorim se pita do januara, posle ce morati da traze novog trenera, ako ne i ranije. O igracima da ne pisemo.
N
Nikola27A
pre 5 dana
nije lud da ih se odrekne
R
Rezzapereca
pre 5 dana
Daj Boze da mu dovedu par kvalitetnih pojacanja, moze ovo da ispadne dobro
Slavko Ćosić
pre 5 dana
Pavlović jedan među najboljim defanzifcima (golgetera ) trenutno u Evropi .
How Yes No
pre 5 dana
On ni u reprezentaciji nije najbolji, a kamo li u Evropi. Osnove fudbala nema, takticki izgubljen.
@
@
pre 5 dana
A italijanska liga je najbolja na svetu, kako da ne.
wizard 1987
pre 5 dana
jos da repku krene da se formira oko njega...
m
mixica
pre 5 dana
Pablovic stub odbrane pulisic napred dobar izbor milana
.jpeg.webp.webp)







