Komentari na vest

Arnautovićev najveći intervju: Volim sve, a hejtere najviše! Davao bih im poklone za rođendan i Božić

K

Kkk

pre 2 meseca

Sta ti je Srbija brale ,eldorado za bitange i neradnike .Prva cetiri strelca lige,Katai ,Enem ,Kostov, Ivanic sa 60 golova nemaju platu zajedno kao Arnautovic 30 strelac lige sa 6 golova

ZIVAND

pre 2 meseca

Možda nije dao ono što se očekivalo od njega, ali imati Arnautovića u timu je velika j stvar za mlade igrače koji imaju šta da nauče od takvog igrača.

Miroslav Mirkovic

pre 2 meseca

Pa sta znam, mogao je i mozda bolje partije da pruzi u Zvezdi. A jos bolje bi bilo da su nasli mladjeg igraca
D

DDS900

pre 2 meseca

Potpuni promasaj sto je dosao u zvezdu. Tolike pare nije opravdao ni 10%, dosao da uzme dodatnu penziju.

Alma81

pre 2 meseca

Dobar igrač,svaka cast

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Covek koji zna da ceni protivnicke igrace i da se ne raspravlja mnogo

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Mnogo senadali sa Markom , malo dobili .
T

Teraj se folirantu!

pre 2 meseca

Ovo je veliki promašaj i prevara. Igrao rekreativno, da bi se lomio u austr.reprezentaciji! Govance

Mirko Zlatanović

pre 2 meseca

mnogo dobar fudbsler jos bolja osoba

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Gospodin Arnautovic
M

Mladić

pre 2 meseca

Svetski tip Marko,pravi dasa. Priča par jezika,uspešan u svom poslu,bogat,proputovao svet i čuj sad aroganatan…! Pa 99% nas Srba,balkanaca da je u njegovoj poziciji p…. bi po ljudima.
М

Мнг

pre 2 meseca

Ја не могу да верујем да се ботује за араутовића......мајко моја где смо то......и ко још пије ово?!

cecaaa111

pre 2 meseca

Hahaha bratinaa
b

bobisa69

pre 2 meseca

mnogo umisljen i precenjen
M

Mara992

pre 2 meseca

Mnogo je nadmen Marko ne svidja mi se a pritom nista nije pokazao na terenu
d

djordjerus

pre 2 meseca

Strašan momak samo malo da omrsa

Mismis

pre 2 meseca

Mnogo zuje malo meda daje se bas uklapa sa Arnautovicem i njegovim boravkom u CZ

Martin Glisic

pre 2 meseca

Svaka cast markoo

Uskekruske

pre 2 meseca

I nije neki igrac
H

Hermano7

pre 2 meseca

Brate koje hejtere daj oladi malo. Nigde nisi postigao nista posebno, bio 7 violina gde god igrao… Mislim sve ok, al da te neko mrzi? Zasto?

Stojan Bušatović

pre 2 meseca

Veliki bol
V

Vladica123

pre 2 meseca

Hahah doktor fudbala, kopira ibrahimovica

didi97

pre 2 meseca

Bravo majstore!Bravo sampione!
N

Natalii29

pre 2 meseca

Ovo je verzija Arnautovića koju ljudi ranije nisu voleli — ali je sada verovatno najkompletnija: i dalje temperamentan ali svestan sebe i mentalno jači nego pre Ako to prenese na teren, može biti ogroman plus za Zvezdu. Ako se vrati stari temperament bez kontrole — može biti problem.
B

Benten11

pre 2 meseca

Bravpoo markooo
Z

Zera666

pre 2 meseca

Brate bio je dobar nekad
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Sada mi je jasno sto promasuje zicere,pocepala ga depresija u Kini

[email protected]

pre 2 meseca

Arnautović je teska legenda!
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

uzmi duplu krunu marree

Mita

pre 2 meseca

Tata svog zanata!
i

iskra11

pre 2 meseca

Bravo care! Najjači...

Ilija.koja

pre 2 meseca

Marko Arnautović

Elzana Zana

pre 2 meseca

najbolji igrac !!!!

Novi

pre 2 meseca

Arnautovic najvece ime koje je doslo u Zdu ali nije opravdao ocekivanja.

VW87

pre 2 meseca

Bravo majstore!Pravi primer sampiona!
V

Vlada9111

pre 2 meseca

Faca čovek i legenda!

[email protected]

pre 2 meseca

Dobar je igrac Arnautovic
T

Terza derbi 4:0

pre 2 meseca

Tako je Marko legendo! Puna podrska sa Severa! 👍
D

Drale1998

pre 2 meseca

Na kraju je ipak imao podrusku porodice koja je predosulov za svaki uspeh
m

msavicmiki

pre 2 meseca

dobar je jedino sto promasuje
Н

Нама

pre 2 meseca

Треба нападач типа Дарка Панчева и неко ко ће да га храни лоптама?!!
K

KojiK

pre 2 meseca

Dakle, veliki sam ljubitelj ovog protala godinama unazad i svakako da veliki plus predstavljaju čuveni komentari na člancima te dobro poznato društvo u njima. Međutim, odjednom su se pojavili brojni lažni ženski AI profili i nije mi jasno čemu je Mozzartu to trebalo. Koga to treba impresionirati da Mozzart ima i čitateljice u komentarima? Prolupao sam sigurno, ali strah me da ću još početi sumnjati da su svih ovih godina i ostali komentatori bili lažni
X

XY

pre 2 meseca

Obracaju se citaocima bez mozga i od njih prave ciljnu grupu
T

Tln

pre 2 meseca

Ma brate ovo nije normalno. Kakvi glupi komentari, ovo je uzasno.

Patrik

pre 2 meseca

Dobar covek al sto se zvezde tice, tesko da se neko u ovim godinama pokaze u bilo kakvom klubu, tako da dzaba ga pljujete

Gost55

pre 2 meseca

Ništa posebno nije odigrao u Zvezdi. Šerif koga su toliko pljuvali, je mnogo bolje igrao
O

Ogysa

pre 2 meseca

Arnaute ostani

Georg C

pre 2 meseca

Arnautovic je legenda

Slobek

pre 2 meseca

Čak i oni koji ga ne vole, moraju da priznaju da su njegovi intervjui retko kad dosadni i šablonski. Dok većina fudbalera daje generičke odgovore poput "dali smo 110%", Marko uvek izbaci neku ovakvu bombu koja se danima prepričava.

Vanjaaaaav

pre 2 meseca

Dobar je igrac, s obzirom na godine

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Arbautovic je veliki vrat svaka čast za mareta idemo jako 1312
B

Blaza1008

pre 2 meseca

Brat Arnautovic

[email protected]

pre 2 meseca

odlican clanak.svaka čast Marku i novinaru.hvala vam

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Nemaju dobro misljenje o njemu, ovo je pokusaj da ga prikazu malo boljim Odgovori
P

Posto navijaci

pre 2 meseca

Nemaju dobro misljenje o njemu, ovo je pokusaj da ga prikazu malo boljim
M

Maja Misli na Mene

pre 2 meseca

Dusmani 🤐 - Marko♥️
Z

Zovlinjo

pre 2 meseca

Dok Maja misli na tebe ti si se zaljubio u Marka vidim po komentaru
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

dobar igrac pre par godina

Ana Đorđević

pre 2 meseca

Pametan momak, svaka cast! 👍👍

Idemodalje

pre 2 meseca

Msm da je pretplacen, ali zbog istorije tj karijere koju je imao logicno je da ce biti sa velikom platom
n

novak23

pre 2 meseca

a ne bas je ispunio ocekivanja sa platom od 2.5m ucinak ravan nuli za te novce su mogli trojicu perspektivnih da dovedu...
к

кикоман

pre 2 meseca

перспективних попут бабике, пуме, бађа, милсона...колико милиона је бачено на полу играче, марко је пун погодак. Човек је класа на терену, наравно, није брз као раније, али на десетак утакмица да кад је био фит је показао озбиљну класу. Притом, те повреде су га доста омеле. Да је имао два нормална офанзивна крила, да је Мића Иванић био здрав целе сезоне учинак би био много бољи. Није Марко никад био играч који ће сам да даје голове, а овај тим Звезде има проблема са креирањем шанси, срећа па је ту Катаи да извуче неки магични потез.
J

Jasmina65

pre 2 meseca

Dobar igrač svaka mu cast

Daniel33

pre 2 meseca

on je igrač baš, samo hoda i svađa se po terenu

atisitaj?

pre 2 meseca

ovaj sam sebe mrzeo
V

VrućaSarma

pre 2 meseca

Arnautović Marko! Jedan jedini, nikad boljeg "stranca" Zvezda nije imala!

Mirko Boc

pre 2 meseca

Klasican balkanac

nemanjaacdc

pre 2 meseca

dobar igrač,šteta što nije došao ranije
m

mr.mrki90

pre 2 meseca

Kantastrofa,jedvah procita do kraja. Svidja mi se sto je svestan sebe...

Marjan Rasic

pre 2 meseca

Bravo arnaute doktore.
L

Leblebijaaa

pre 2 meseca

Klasican Balkanac odrastao na zapadu... pun kompleksa kao i vecina, vaznije im je da pokazu drugima da imaju para i da su zaradili od svega

Zivot je igra

pre 2 meseca

arogantan nesnosno je bio sto i sam kaze sa 19 -20 godina...sada bar uvidja sa 37 godina da je to bila ogromna greska u ponasanju
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

Po meni je baš preskup igrač
N

Nele0209

pre 2 meseca

Bravo, gazi Maree!
V

Veljko

pre 2 meseca

Najveci mag gastarbajterski
h

huge

pre 2 meseca

Jedan od najtežih kompleksaša koji je ikada kročio u srpski fudbal
i

ips

pre 2 meseca

Ovaj samog sebe mrzi a ne hejtere

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Kakav je bio ako sad nije arogantan, ma daj...
s

srecno svakako

pre 2 meseca

Jos si ti brate arogantan vidi se po tome kada mladi igrac vuce loptu pa je tebi baci, a ti okrenes ledja. To je Dekijev problem sto te ne izvodi iz ugre zbog toga. Ostalo je izuzetno korektno od tebe. Srecno svakako!

Cipele

pre 2 meseca

Bravo Marko,samo napred
g

gagec123

pre 2 meseca

A brate iskompleksiran si ti, dzaba ti pare kad gledas na komentare nebitnih ljudi.
D

Dandara

pre 2 meseca

Dobar igrac ima manu sto igra za pogresan klub
m

mixica

pre 2 meseca

Profesionalni fudbaleri ne treba da obracaju paznju na drustvene mreze i komentare samozvanih strucnjaka

Mnjauuu

pre 2 meseca

daj neki gol za pocetak...

Natasa Tot

pre 2 meseca

👏👏👏💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
t

ti

pre 2 meseca

U kujnu bolje ti je
d

draza1990

pre 2 meseca

a brt na hejtere se ne smes obazirati jer ces prolupati. svaka cast!
S

Samo jedan covek

pre 2 meseca

Koliko je golova dao, to nije bitno? Za ovu platu koju prima jedno od gorih pojacanja u poslednje vreme, cak ni martketinski nije nikakav bum napravio. Pa sad nek mi posalje poklon za rodj ako misli da sam hejter...

Savalakii

pre 2 meseca

Samo tako bravo za tebe
F

Fade to black

pre 2 meseca

Da li je ovaj lamborgini iz priče sa prvog treninga Intera isti onaj koji je sada parkiran podno severne tribine Marakane? I kojeg Timi Elšnik ima zelju da provoza i baci djir po gradu? 🤣. Marko ne budi takav i daj Elšniku da baci koji krug 😁
D

Delija Valjevo

pre 2 meseca

Gle ovog klinju u komentarima vec 2 komentara pises o autu, kao da si neka curica od 14 godina... Uf ne mogu da citam ovakve pojave

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 2 meseca

Samo inat nista vise, bravo
G

Gostina

pre 2 meseca

Sreca pa nisi arogantan i nisi extremno arogantan. Kad te vidim da spustis onako glavu i ides kao slomljena kobila posle promasene sanse,pa ne gleda mi se fudbal vise nikada. Ali mene vise zanima nesto drugo,kako se pokidas u reprezentaciji austrije po 4 gola po tekmi a u Zvezdi jedan gol mesecno? Malo ti dajes koliko nam uzimas prijatelju. Da,jesam hejter onda! I da,ne treba mi hvala bogu nista od tebe,ja cu tebi ako.treba da dam,samo nemoj ti nista poklanjati!
M

MNM

pre 2 meseca

Ni neće,to se tako kaže da ga ne zanima vaš hejt,tipa,kao komarac pa se malo počešeš,e tako :))

dr.lule

pre 2 meseca

Samo tako treba Marko

kiboooo

pre 2 meseca

Bravo Mare
D

Danny85

pre 2 meseca

Za takve samo inat, bravo brate
g

guta123

pre 2 meseca

Veliki marko arnautovic i kao covek i kao igrac
F

Fade to black

pre 2 meseca

I Ibra i Marko su kao klinci dosli na prvi trening u Interu sa lamborginijem! 🤩. Do duse Ibri je menadzer Mino Rajola oduzeo lamba i dao mu fiat punto da ide na trening. 😁. A naš Marko je izgleda nastavio sa lamborginijem 🤣. Koliko dugo treba pitati naseg trenera koji je tad bio u Interu!
I

Indianacz

pre 2 meseca

Sta lupetas, Ibrahimovic nije bio klinac kad je dosao u Inter vec je tada bio dokazana klasa, bas bi mu Rajola tada branio sta da vozi, mozda mu je branio na pocetku karijere...
F

Fade to black

pre 2 meseca

@ indianacz. Ne lupam. Pricao Ibro, imas na you tube (Ne) uspjeh prvaka. E sad mozda nije Inter, nego Juve gde je bio pre toga. Mislim da je Italija u pitanju. Smejao sam se toj fori, sad me Marko podseti.

Andrej1228

pre 2 meseca

Arnautovic je legenda nema sta
V

Vini Pu

pre 2 meseca

Opusteno Arnaute

Djomla 011

pre 2 meseca

Ma hejteri samo neka ...

sikm1

pre 2 meseca

arnaute opusteno ljudi sami sebe mrze.

Damir Jovic

pre 2 meseca

Bravo za Marka,samo tako nastavi😊
N

Nebitan10

pre 2 meseca

Da si dao gol Lilu u gostima pa da donekle opravdas barem upola ulozen novac, ovako mrka kapa sto se tice ucinka, ono tvoje nerviranje i konstantna prica na terenu pocinju sada vec ozbiljno da iritiraju. Nisam bas siguran da bi u Rapidu imao nesto bolji ucinak

Valent

pre 2 meseca

Normalno kad decko ne zna da da gol

Marjan Rasic

pre 2 meseca

Veliki si markoooo....

sikisolid2

pre 2 meseca

Znači tvoje prisustvo ,posebno za mlade igrače , treba videti kako se igra i kako se voli Zvezda , bravo

Zeljko Pavlovic

pre 2 meseca

Nisam hejter al' salji poklone slobodno, ako treba postacu 😆
J

Jakov23

pre 2 meseca

penzija zove druze
S

Srbija Majka

pre 2 meseca

Dobar intervju,i poprilicno dugacak...ali u svakom slucaju zanimljiv. Arnautovic je odlican igrac, ali misli da nije iskoristio do kraja svoj talenat i potencijal...za sta je sigurno bila zasluzna i njegova glava. Medjutim ovo sto sada igra u Zvezdi je krajnje tanko, i ne opravdava tu ulogu, i te pare koje je dobio kao nase najjace, i najzvucnije pojacanje. Mislim da je ipak trebao da ode negdje, i da se naplati ako je vec imao takve ponude, a svjestan je da vise ne moze da pruzi to sto smo svi ocekivali od njega. U svakom slucaju klinci koji sada treniraju i igraju fudbal...imaju priliku da procitaju, i vide sta treba a sta ne treba da rade kako bi jednog dana bili uspjesni prije svega ljudi, a onda i fudbaleri.
R

Realno ponekad

pre 2 meseca

Pa naplatio se u Zvezdi... ni arapi mu nisu dali ponudi kao ludi Terza

Manujel1234

pre 2 meseca

Arnautović jeste legenda, ali vreme čini svoje!
N

Nezir

pre 2 meseca

"Nekada sam bio ekstremno arogantan"... A sad kao nije
D

Dgib

pre 2 meseca

Nemoj da dajes poklone, daj ponekad gol...
T

Target42

pre 2 meseca

E, sad taj scenario iz Kine ponovi i u Srbiji. Iako imaš još godinu ugovora reci "dosta je" i vrati se kući u Austriju. Bez potrebe zauzimaš mjesto nekom ambicioznijem i perspektivnijem.

Aleksandar13122

pre 2 meseca

Veliki igrac, ali mnogo para uzima, a i ne pokazuje bas taj kvalitet koji se ocekivao

Nadja17

pre 2 meseca

cak toliko da bi im davao poklone za rodjendan i Bozic

Natasa27

pre 2 meseca

porucuje da ga kritike ne pogadjaju
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Za pare koje prima slabo igra.
N

Nebojsa Tasic

pre 2 meseca

Arnautovic legenda al vreme je za penziju

JEJICA

pre 2 meseca

Arnautović bi da d li bombone
m

maratizmailov25

pre 2 meseca

Mogao bi prvo da počneš da daješ golove.
F

Fade to black

pre 2 meseca

Pa ovo je potpuno ista priča kao i Ibrahimovićeva. Isti karakter,isto imigrantsko odrastanje. Ista arogancija, balkanski mentalitet sa 19 god. sa parama i slavom a u zapadnoj si Evropi. Ko je gledao Neuspeh Prvaka sa Ibrom i ne mora da cita ovaj tekst, samo da ubaci Marko umesto Ibra! Jedino sto je Ibro imao bolju fudbalsku karijeru.
s

ssssasa

pre 2 meseca

Ibrahimovic za sirotinju.
G

GostLazar

pre 2 meseca

Da samo sto Ibra i Arnautovic kao da se poredi Predrag Luka i Luka Jovic. Ovaj igrao u Realu, ovaj u Radu i Partizanu, a ovde Ibrahimovic ima 500+ goliva i najbolje ekipe sveta, dok Arnautovic ima Stouk i 10 golova u sezoni
О

Обојица

pre 2 meseca

Да нису успели у фудбалу држали би киоск с вурстом унд пивом и живели живот из Чорбине песме Гастербајстерска...
R

Realan uvek

pre 2 meseca

Njih dvojica imaju slicnosti jedino u tome sto Aranutovic kopira Ibrahimovica po ponasanju samo i tu cak gresi, a kao fudbaleri ne mogu u istu recenicu.

pika557

pre 2 meseca

Najvece ime zvezde u 21om veku
J

Jshvrj

pre 2 meseca

Nadavao se golova u Zvezdi🤣🤣🤣🤣🤣
M

Maya888

pre 2 meseca

Ok, mozda i promenim misljenje o njemu kao licnosti, ako je istina to sto kaze da je odrastao, promenio se i gadi se na neke svoje postupke iz mladosti.

FiumenBG

pre 2 meseca

auu koliki clanak.. ima li iko da ga je procitao do kraja??

Dakara

pre 2 meseca

Mare, brate, iako si istinska legenda i jedan od najboljih fudbalera u istoriji koji je zaigrao za našu Zvezdu doprinos na igru koji se očekivao od tebe je izostao. Mislim da si i sam toga svestan.
O

Objektovo Brasil

pre 2 meseca

"Jedan od najboljih koji je igrao za Zvezdu"........ mozda ako se gleda njegova cela karijera, ali u dresu Zvezde nije ni u top 200 najboljih Zvezdinih igraca a verovatno i vise.

Par Tizan

pre 2 meseca

Arnautovicu vreme je mozda za Penziju
C

Cofi998

pre 2 meseca

Klasa je vecna
B

Borkic r

pre 2 meseca

Hahahahaha kakva carinaa

Spekss

pre 2 meseca

Jos i na odmor da ih posaljes😂
D

Dr Arsla

pre 2 meseca

On mi je omiljeni igrač u Zvezdi od generacije u Bariju i Tokiju.Ja više volim da vidim ono njegovo tačno odigravanje u djeliću sekunde nego nečije driblinge i golove.Jednostavno,to mi se dopada i mislim da je pravi potez napravljen kada su ga doveli.Sve to gledaju klinci i svi će pokušati da to iskopiraju.A to može donijeti veliku korist našem klubu.
F

Ferarista

pre 2 meseca

Iskreno!
S

Serb

pre 2 meseca

Uvek ce biti hejtea Mare ne osvrci sena to

Milos Nicin

pre 2 meseca

svaka cast,Markoni!
A

Acardovic

pre 2 meseca

Govorio je Marko o bezbroj tema, o ženi koja je uspela da ukroti njegov temperament, u čemu je tajna njihove 15 godina duge ljubavi, zašto današnji fudbal smatra "robotskim" i kako se sa godinama promenio njegov odnos prema medijima, kritikama i sopstvenim greškama iz mladosti.
P

Pixy

pre 2 meseca

Ohi nam je bio bolji igrač, a otera ga Terza. Marko je za Zvezdu malo uradio, a dižu ga i hvale. I kojom logikom da opravdaš to? Mislim...
Б

Бијело Поље

pre 2 meseca

Незналице ти лупају минусе. Арнаутовић за пар милиона по сезони нам није донио апсолутно ништа!
B

Basilea

pre 2 meseca

Bez obzira na Arnautovića; e moj Ohi😪 uprava se nije tako ponašala ni prema jednom Janderom ili onom Cañasom.. i dan danas ne mogu da razumem..

FiumenBG

pre 2 meseca

igraj ti kako mozes i nece biti hejtera
M

Marija22

pre 2 meseca

Svaka mu cast tako i treba

Ricma125

pre 2 meseca

Promasaj za te pare mnogo ozbilniji i korisniji igrac se mogao uzeti
Г

Гост

pre 2 meseca

Свака част, Марко!

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Pregršt detalja iz Markovog života: "Nekad sam bio ekstremno arogantan, bilo je baš odvratno biti u mom prisustvu, sada bih psovao sebe zbog toga
A

Ankok99

pre 2 meseca

Vodi se logikom sto si gori to si bolji.

Ivan Selenic

pre 2 meseca

totalni promasaj,vreme za penziju,al prvo da naplati sve
B

Blaki

pre 2 meseca

Voliš ti Zvezdu zbog 2. 5 miliona evra, da je Rapid sakupio pare ne bi ni došao. Da stvarno voliš ti bi igrao za neku simboličnu cifru. A doprinos ti je 0.
S

Saša 25

pre 2 meseca

Ovaj stvarno za sebe misli da je neki Ibrahimović.

djole.

pre 2 meseca

Svaka njemu cast ali ajde realno šta je on doneo Zvezdi ? Sa Šerifom je Zvezda igrala 100 puta brže i bolje.A Šerif otišao iz Zvezde neprimetno a Arnautovicu sever pevao kao da je Batistuta u Fiorentini.
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Najarogantniji igrač u Srpskoj ligi,kakav li si bio pre?,sam priznajem...

Marko Balanovic

pre 2 meseca

Svaka mu cast tako i treba

stevanovicjr

pre 2 meseca

Daj neki gol usput

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Извикана фора ко још воли хејтере ај Арнате не лажи молим те

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Arnautovicu legendo citam ovo i ne verujem haha 🤣🤣

Otac Makarije

pre 2 meseca

Moj drug ga je jednom pitao za slikanje u jednom kafiću u Milanu . Kaze opsovogao i naravno nije se hteo slikati bas je bio arogantan bas sto kaze u intervju, ljudi se menjaju sgodinama nadam se da je i on.

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Brat!

nikoladj789

pre 2 meseca

Pre svega skroman,a onda i doktor fudbala!
B

Boldrick

pre 2 meseca

Brat zvani promasaj