Komentari na vest

Barselona prodala golmana za 3.000.000 evra

Nemanja Dimitrijevic

pre 37 minuta

Dodji u partizan legendicee
U

Uncledrew

pre oko 12 sati

Sta cemo sa milijardu i kusur sto duguju??? 🤔🤔🤔

Radoman Ninkovic

pre oko 12 sati

Penja je vrhunski golman i panatinaikos je top za njega
m

mrca9

pre oko 13 sati

Kap u moru glupo je objavljivati ovakve vesti

Aleksandra Martać

pre oko 13 sati

Lep novac za prodaju, sve najbolje u daljoj karijeri svaka čast