Komentari na vest

Barselona prodala golmana za 3.000.000 evra

U

Uncledrew

pre 13 minuta

Sta cemo sa milijardu i kusur sto duguju??? 🤔🤔🤔

Radoman Ninkovic

pre 19 minuta

Penja je vrhunski golman i panatinaikos je top za njega
m

mrca9

pre 35 minuta

Kap u moru glupo je objavljivati ovakve vesti

Aleksandra Martać

pre oko 1 sat

Lep novac za prodaju, sve najbolje u daljoj karijeri svaka čast