Komentari na vest

Bomba iz Arabije: Al Itihad hoće Veljka Paunovića i nudi mu ugovor na dve godine

XavieRS

pre 2 dana

pa kaze da je emotivno vezan za njih jer mu se svidela ponuda..eto prosto..veoma cudno da je i dosao, kapiram da mu se i ne mesa niko ali to je toliko raspustena banda od ovih iz lige do ovih preko, arapa i slicnih..daj samo love bez takmicarskog naboja..zato svi dolaze na okupljanja reprezentacije da bi se malo splavarilo a ne treniralo i uvezbavalo..

Aleksandar Krezic

pre 3 dana

На крају сви заврше У Саудијској Арабији због пара?!?
D

Da je pametan...

pre 3 dana

Nama nije bitno ko je na klupi, Murinjo/Klop hibrid nas ne bi spasio.
K

KmeKme

pre 3 dana

Grobarcici ta bi..pravili ste Fergusona i Gvardiolu od ovog. Sad vidim neki bi Ivica koji nije bio ni reprezentativac. Zapravo moze Ivic ali poznatiji brat Ilija legenda Olimpìjakosa i Zvezde. Ali ipak Duljaj ili Sava i Petric sigurice. Mozda Stojakovic t Teleoptik i Cakar. Ja pricam deceniju vec da sem Antica nije ni Juga ni Srbija imala selektora grobara.
M

Maksss

pre 3 dana

Zalosno je sto se i po pitanju reprezentacije delimo na Zvezdase i Partizanovce!!! POTONULI SMO KAO NAROD, KAO LJUDI, ISPLIVALI SU OLOS ,GAMAD I KRIMINALCI NA POVRSINU, I SVIM SILAMA TRUJU NAROD JEDNNE PROTIV DRUGIH, A NJIMA SE MILIONI SLIVAJU UBDZEP!!! ZA TVOJU INFORMACIJU, SLEDECI SELEKTOR JE MISTER STANKOVIC, BRAT I ORTAK PO GRADILISTIMA.....
A

Aleksandar Majkic

pre 3 dana

Stvarno treba da bude sramota vas sto ovde ukljucujete pricu o grobarskom treneru za Veljka, delite narod vasim zlim komentarima...bas smo frustrirani i podli jbt
K

KmeKme

pre 3 dana

Cinjenice su jedno i statistika u korist selektora koji su bili treneri Zvezde i odvodili reprezentacivne na SP . Nigde nije bilo mrznje dok Iz Humske navijaci nisu poludeli sa komentarimai gde im svako ok koji nije uspeo ni kod njih a svaki Zvezdin trener ili igrac dubioza i kreten. Kompleksi se tako izgleda najbolje lece po nekima. U kosarci posle Bogdanovica deset godina nema igraca iz Partizana i oni nipodostavaju sve druge pogotovu Zvezdine. Njima Lakic igracina. I sta dalje pricati. Eno vredjaju Doncica i Vucevica sto navijaju za Zvezdu. Zbog cega ajde.Psihijatrija nema odgovor.

Uskekruske

pre 3 dana

Nek mi je srecno
I

Ivaaaaa6

pre 3 dana

oooookkkkkkkkkkkkkkk
I

Izvinjenje

pre 3 dana

Sada da se izvinite Piksiju koji bar i jedini bio sest godina selektor. i jedno sp i jedno ep i ucesnik A lige nacije vec drugi put. Kukali ste za ovim trecerazrednim trenerom i velicali da postane selektor a njemu nije ikada ni bilo do reprezenracije. Inace moze da vodi samo gggg timove.

Stefannnbgd

pre 3 dana

Cuj da li ce ga fudbali savez Srbije pustiti ne cini vam se da nece.

Aleksandra1994

pre 3 dana

Ne znam sta da kazem ide nam ciklus lige nacija .. Preko koje mozemo da se plasiramo na euro mora se voditi racuna

Branislav Popovic

pre 3 dana

Ivić za trenera ili Ivana Jovanovića iz Grčke
P

Piksi vrati se...

pre 3 dana

Piksi je jedno 1000 puta bio bolji selektor od ovog pocetnika paunovica, koji je u zadnje 3-4 prijateljske dozvolio da nam reprezentacija izgubi sa skoro 15 golova razlikom...Sramota!
P

Piksi Kralj

pre 3 dana

SAMO NEKA IDE...PIKSI JE ZA PAUNA IZMISLIO FUDBAL!
I

Ivan8888888888

pre 3 dana

Realno bolje da ode da vodi klub neki nego da ga pljuju za reprezentaciju
d

dokile

pre 3 dana

Trebao bi da ostane,i izguba barem jedan ciklus sa reprezentacijom...

rajko vidic

pre 3 dana

Saudijska Arabija pokupi sve iz Srbije što imalo vredi
R

RangoNS

pre 3 dana

Eto Lalat da stavi još jednu recku.
S

Slaviša Trifunović

pre 3 dana

Znači,Veljko ostavlja reprezentaciju.
M

MIXACU12

pre 3 dana

Bilo bi steta da odmah ode,a prave utakmice nisu ni krenule...

Ivan Andrejic

pre 3 dana

Paunovic je dobar trener samo mu dati vremena

Balkan Sport Live

pre 3 dana

Ne znam sta da kazem ide nam ciklus lige nacija .. Preko koje mozemo da se plasiramo na euro mora se voditi racuna

Meda74

pre 3 dana

Za njega bio bilo bolje da ode jer sad se uverio u kakav je osinjak ušao

Asani Avni

pre 3 dana

samo neka ide, bice bolje
Sto pre ode odavde ,bolje po njega.. Jer kod nas je sve trulo...
bolje da ide iz ove ludnice

Aleksandar Bezbradica

pre 3 dana

Pa nećeš sada paunoviću da napustiš vodjenje Selekcije Srbije
w

wagner

pre 3 dana

Srbiju preuzima Nadarević
V

Voždovac

pre 3 dana

ima jedan što sve zna a školuje se i za trenera!

Radoman Ninkovic

pre 3 dana

Jako smešna situacija,naravno da će prihvatiti i pobeći

Elvis Fejzic

pre 3 dana

Ako bude pozamašna svota u pitanju bio bi lud da odbije
I

Igornopolis

pre 3 dana

Ajde ne kenjajte pisanja i senzacije radi. Daj malo ozbiljnosti. Nece on nidje. Paun nije jajara ko vecina srpskih "fudbalskih radnika".
Ž

Žoze Mudrinjo

pre 3 dana

Ovog malo malo pa neko traži al on je patriota pa ostaje da vodi Srbiju. Pa dokle bre više sa ovim ladnim oblogama, i Piksija su svi živi tražili kad je bio selektor a gde sad tačno radi. Tamo sad i ovo videli ga kako je vodio reprezentaciju na ovim zadnjim utakmicama pred SP protiv Mexika i Zelenortska ostrva pa im se svideo da ga kaparišu da ne ode u neki jači klub... Mozart da pusti komentar i koji im se ne svidi

M. K.

pre 3 dana

Videcemo da li je emotivno vezan za arape (dolare)
a

apokalipsa

pre 3 dana

Nice👍🏼selektor bez autoriteta i labilnog karaktera👋🏼

ledesma247

pre 3 dana

E crni Veljko... Divan čovek al dodje u nevreme...

Saša Stanivuk

pre 3 dana

Odma će ga uvaljati za obeštećenje da se fino popune džepovi onima kojima "treba"😁

TijeriAnri

pre 3 dana

Klauzula za klubove za koje je emotivno vezan? Ja prvi put cujem za ovo.

nenad japundzic

pre 3 dana

Arapi ne stede.
C

Cmoljo

pre 3 dana

Kodeksi u obliku sminka biltencica, podjeljeni svima od pionira do seniora, razocarenje sto vecina nije pristala da ide na besmislenu turneju na drugi kraj svijeta po zavrsetku sezone i onda dizanje sidra na zov naftaskih dolara. Kikindski licimUr i jajara. Ne zavaravajte, isto bi bilo i da nije bilo junske ispale.
F

Fanste933

pre 3 dana

tesko i odluka je ishitreno doneta

FiumenBG

pre 3 dana

idi uzmi pare , nama svakako spasa nema...

Matija Milutinovic

pre 3 dana

Paune idi u arabiju ousti ove muke
Z

Zivko57

pre 3 dana

Bolje u arabiju da ide nego ovo

Pavle Gojkovic

pre 3 dana

Pare pare pare samo pare

Zvezda u mom ♥️

pre 3 dana

Veljko, budi pametan i idi, ovde leba nema dokle god si na čelu FSS-e - metuzalemi pod amblemom "njegovog" tutorstva!!!
1

1981

pre 3 dana

Bezi odavde a ne drugi da ti prave spiskove

Sele Fejzic

pre 3 dana

Paunovicu samo napred bice bolje nadam se .

Nemanja899

pre 3 dana

Idi Veljko spasi se,ne treba ti ova ludnica…

Batina1

pre 3 dana

Beži Veljko glavom bez obzira.

Nemanja Simic

pre 3 dana

Bezi Veljko spasavaj živu glavu.

Nebojsa Antic

pre 3 dana

napred Paunovicu sto dalje odavde
C

Cenzura

pre 3 dana

Ne mogu da napišem komentar po ukusu uredništva MS...
B

BabaVanga

pre 3 dana

Dalic ce uskoro biti slobodan.
G

Giger broj

pre 3 dana

Ovo me podseća na prvi mandat Ilije Petkovića kao selektora koji je nakon egzotičnog turnira u Indiji iznenada napustio reprezentaciju i otišao u Kinu.
K

Ks

pre 3 dana

Da je pametan da prihvati ponudu...
N

Nezzz63

pre 3 dana

Veljko je lud ako ne prihvati ponudu Arapa.
N

Natalii29

pre 3 dana

da li je stvarno to tako ili ipak prica
M

Mokijano

pre 3 dana

Mi da ugasimo reprezentaciju na neko vreme, biće nam lakše 😉

mozzart-gost

pre 3 dana

Beži Paune i ne okreći se sine.
P

Pjer Karden

pre 3 dana

Nije ni trebao,vreme je da vožd preuzme kormilo u svoje ruke,mislim da je to zaslužio dosta je više glumio Brusa Vejna i Klarka Kenta,neka izađe na sunce pa nije vampir i neka nas vodi u bolju fudbalsku budućnost,najbolji,najlepši i najpametniji među nama treba da preuzme odgovornost

Ikebana

pre 3 dana

Tesko iskusenje za naseg selektora.

Semir88

pre 3 dana

Putuj, Igumane... Daj Vladu Ivića za selektora.

Slobodan Ristovic

pre 3 dana

veljko ostaje kod nas
l

lehr

pre 3 dana

Gledamo prvenstvo sveta, Srbija nije ucesnik, mozda bi se i mi sada radovali iliti zalili, da u Leskovcu nije izgubila odlucujucu utakmicu. Paunovic ima veliki kredit zbog prethodnog uspeha . Ukoliko nije zadovoljan i siguran u sebe i svoj izbor-mozda je bolje da ide. Valjda ce doci bolja vremena i za nasu repku.
ш

шуми

pre 3 dana

да вучић није наместио својима да играју кући ,ми би били у квалификацијама ,у београду нас шиптари не би победили ,али ето издајника на власти који све уништи у држави ,само кладионкце цветају па и моцарт који је у служби режима ,тако и бира коментаре које објављује

Zvezda u mom ♥️

pre 3 dana

Hoće sigurno, čim prvo dođe do promena u FSS, zatim u promenama stručnih stabova Zvezde I Partizana i nove Balkanske lige u fudbalu, iliti jače lige!!! Nemanja Vidić za predsednika FSS!!! Novak Đoković za predsednika OKS!!! Dejan Bodiroga za predsednika KSS!!

Aleksandar3006

pre 3 dana

ne znam Veljko šta bih ti pametno poručio.

stevica jovanovic

pre 3 dana

samo velike pare a kvalitet lige je upitan tako je i real 2000tih imao skup zvezda takozvani galaktikosi pa su jeddva dobili partizan u madridu 1;0 i to iz ofsajda i 0;0 u beogradu nisu pare sto cine jedan klub ili ligu sto bi jedan nas cuveni trener rekao dzabe vam novci moji sinovci

Aleksandar Vranić

pre 3 dana

Odlazi Paunović za lovom, nema tu razmišljanja.
N

Nessaj

pre 3 dana

Ne samo za lovom. Odlazi u zdraviju, manje korumpiranu sredinu.
Š

Šiljokuran

pre 3 dana

Htela je fudbalska Srbija Veljka Paunovića još za vreme selektrovanja Piksija Stojkovića a i on sigurno.Prošlo je 10 god otkako je postao svetski prvak,ali u Srbiji se mnogo toga promenilo ništa nije kao pre.Nekada su naši igrači imali želju da igraju za naš državni tim,sada više nije tako,da li oni ne žele da igraju jer imaju dobre ugovore u inostranstvu ili im menadžeri ne dozvoljavaju?A možda je sve počelo još kada je smenjen MUSLIN pri odlasku na svetsko prvenstvo u Rusiju.Za Veljka bilo bi najbolje da ode a da FSS dobije obeštećenje.A zna se ko vuče sve konce u fudbalskoj Srbiji pa neka on izabere selektora.On je i za predsednika FSS postavio najboljeg fudbalera bivše Jugoslavije i Srbije Dragana Džajića.
B

Bolest

pre 3 dana

Da li neko od Vas zna da su dve africke posle 2015 bile prvaci sveta u tom uzrastu. I...Pravite od njega nesto,a covek trenirao i vodio ekipe koje ne igraju ozbiljno fudbal. I evo sad bezi,ali bitno da partizanovci koji vapili za njim,sad ga podrzavaju.Necuvena ujdurma. A ovamo zovu sve njihove da se vrate u klub od veteran sa 37 godina u bilo kom sportu do zoca i ostalih. Bolest.
G

Gile 88

pre 3 dana

Samo ozbiljan stranac tipa Klop pa da igramo ozbiljan fudbal
К

Куре на специјали

pre 3 dana

...и онда добије списак ко мора да игра, иначе кум зове.
S

Srdjan1314

pre 3 dana

Veljko prihvataj ponudu I beži odavde. Biće bolje uskoro... Studenti pobedjuju
n

never

pre 3 dana

Lepo da pobede studenti,ali od njega nema leba. Kakve veze ima njegovo znanje tj.neznanje sa studentima. Vi branite njega sto ne zna. Alibi mu dajete. Pa sto taj veliki trener ne vodi neki evropski klub,Ovijedo njegov maximum. Nikada nismo imali selektora tako tanke karijere i igracke i trenerske,ali nikada od 1945te.

human

pre 3 dana

Da sam na njegovom mestu, prihvatio bih
u

uzalud pitaš...

pre 3 dana

Beži ...i ne okreći se sine...
J

Jole al pravi

pre 3 dana

pa jes odkazuju... nikom se ne igra za cacilend
m

milos987

pre 3 dana

Idi zaradi pare bezi iz ovog blata
2

24.232

pre 3 dana

"U teškom okruženju živi i radi Veljko Paunović minulih sedmica, možda i meseci" Mene je sramota sta citam. Sta je tesko? Period bez takmicarskih utakmica? Izlet u dragi mu Meksiko? Placen put, smestaj i karte za SP da kao gleda buduce protivnike? Na muci se poznaju junaci. A do sada uziva u medenom mesecu i nista ne radi.
T

Tako je

pre 3 dana

Bravo za Komentar
К

Куре на специјали

pre 3 dana

Браво за коментаре. Заслужили сте сендвич са свежим паризером.

Miloš Kujović

pre 3 dana

Pa nek radi na oba mesta,ne bi bio jedini na svetu

natasicaaaa

pre 3 dana

Rreba vremena da bi se nesto uradilo treba ostati
П

Па...

pre 3 dana

...његов претходник је победио Португал у гостима, њега пеглају репрезентације држава које већина Срба не уме ни да пронађе на мапи. Ал Шабан је реално право место за њега.
И

Изгледа

pre 3 dana

да је Ал Шабан писао коментар.
P

Pep

pre 3 dana

Piksi nikoga nije pobedio na svetskom i Evropskom i jedina pobeda koju je ostvario a da je vredela je bila ta u Lisabonu nakon toga ništa nije uradio za 5 godina i jedva se plasirao na evropsko nije mogao da pobedi bugare a mađari ga pobeđivali a ti mađari su slabiji od Zelenortskih Ostrva.
O

Odgovor

pre 3 dana

Meč o kojem pišeš Portugal-Srbija 1:2 igrao se 2021. i tada smo igrali dobro, onda smo otišli na SP u Katar 2022. i ugasili se, izgubili od Brazila, Švajcarske i remi sa Kamerunom, bili smo 28. ili 29. reprezentacija od 32., dakle među najgorima. Onda su bile kvalifikacije za EP u kojima smo izgubili obe utakmice od Mađarske i 2 nerešene sa Bugarskom ali se povećao broj učesnika EP pa smo srećno otišli, tamo smo opet bili jedna od najgorih reprezentacija, nismo prošli grupu. Onda su došle kvalifikacije za ovo SP 2026. i istamburala nas je Albanija i to kada smo mi bili domaćini isto nas je pregazila Engleska 5:0. Dakle sve gore i gore sa Piksijem i ti bi još uvek držao tog čoveka na klupi? Pošto znam da ćeš sada okrenuti priču i pričati o poslednja 2 debakla odmah ću ti reći da je tim Srbije koji je igrao protiv Zelenortskih ostrva i Meksika bio je sastavljen od igrača iz domaće lige i onih koji ni ne igraju u svojim klubovima i da je takav sastav reprezentacije bio potpuna budalaština, dok je Piksi sve vreme posrtanja igrao u najjačem sastavu.
N

Nessaj

pre 3 dana

I dalje nema argumentovanog odgovora na komentar na vesti o ZT?

Gosn Musliu

pre 3 dana

Tako je, dođi po svoj sendvic za vikend i vinjak od Piksija

90Jelena

pre 3 dana

to je s liga ,samo sto imaju lovu i mogu da dovedu koga hoce ali kvalitet je los

Milos Miletic

pre 3 dana

Bolje da bezi iz repke dok ga nisu najurili

Ivan Kozotic

pre 3 dana

Iskreno vredi covek nema to veze sto nije nesto odigrao sa reprezentacijom jos nije bio prvi tim.
T

Tvrdjava

pre 3 dana

Pa nek radi na oba mesta,ne bi bio jedini na svetu

Ivan Selenic

pre 3 dana

nije mi samo jasno sta ce im on.
Samo neka ode,što dalje od FSS-a. Upropastiće ga. Kao i sve do sada.
I

Ilic Novak

pre 3 dana

Nap red veljko

dinom555

pre 3 dana

Nas najbolji trener pored Marka Nikolica.
E

Eh

pre 3 dana

Čemu ovakvi komentari,neka ne ide,prihvatio si ponudu selektora pa ajde da vidimo koliko si bolji od Piksija.Pokaži šta znaš.E onda idi gdje ti milo.
B

Buljko

pre 3 dana

Zasluzio je, odlicne rezultate je imao sa srbijom I to nije proslo neopazeno. Srecno paune I vrati se nekada da nastavis gde si stao, zaboraviti ti nikad necemo onaj preokret protiv Estonije u leskovcu I onu disertaciju takticku na vembliju kad si sveo engleze na samo dva data gola...
П

Па...

pre 3 dana

...путуј, игумане и не мисли на манастир. Да је среће да ниси ни долазио. Репрезентацију може да води само један човек. Нећу му ни написати име. Нема ни потребе. Сви знамо ко долази кад све гори и решава ствар. Сви знамо ко је најбољи српски тренер. Може некоме да се свиђа или не, али чињенице и резултати говоре уместо њега. Време је!

Petar Kocevic

pre 3 dana

sto mi ne dajte da komentarisem roinalda
N

Nenica

pre 3 dana

arapi imaju novca sao blanko cek daju
R

Realnoo

pre 3 dana

Ukinuti fudbalsku reprezentaciju Srbije. Nema tu ni želje da se nosi dres države, niti ima zajedništva. Samo lopovluka. Tako da, najbolje za sve rasformirati reprezentaciju do nekih drugih vremena.
J

Jovan Dalmatinac

pre 3 dana

Nek ide covek i nek bezi iz ovolj mulja…

Acaredstar1

pre 3 dana

samo neka ga vode necemo se zaliti

pinki019

pre 3 dana

Bezi Veljko odmori u penziji
V

Vuk Pavlovic

pre 4 dana

neka ostane u reprezantaciji bolje
Š

Šara bara

pre 4 dana

Ukoliko Paunović ima ikakav ugovoreni odnos sa FSS,valjda savez ima pravo da traži obeštećenje.Siti je otpuštenog trenera platio 20 miliona jer je taj čovjek pod ugovorom sa bivšim klubom.
К

Куре на специјали

pre 3 dana

Шта мислиш где и у чијим џеповима би завршило то обештећење? У савезу све го поштењачина...
J

JK86

pre 4 dana

Meni se cini da on bjezi, vidio da ne zna pa da se vise ne bruka... A ovo dole 80% komentara osti lik piše 😂😂😂, zar i takvih ima, nadam se da bar uzimas neku kintu jer ako je dzaba onda imas ogroman problem 🤦, takvu mrznju prema vlastitoj drzavi i vlastitom narodu, nisam nigdje vidio, kakve li pare uzimate zivo me interesuje... A ovaj i nije za selektora, zato treba otici, covjek ne zna gdje lijevo, doslovce, Capo Verde ga skoluje, Piksi je za njega Anceloti, Gvardiola i Klop zajedno 👍

vozi Miško

pre 3 dana

Pa ima nešto i do igrača i rukovodstva saveza. Sve je trulo da trulije ne može biti tako da teško je samo selektor problem. I ovaj za razliku od Piksija bar nije alkos.
П

Па...

pre 3 dana

...откад гробарима сметају конзументи опојних средстава? Највећа легенда клуба вам користи много опаснију ствар од алкохола.
F

Fontana99

pre 3 dana

Kada sam procitao da je za Veljka SNS ljiga iz Pasji poljane lično Gvardiola ,shvatio sam da si ti verovatno bio sa onom ludom pevačicom u istoj sobi u Lazi.
P

PfcBgdx

pre 4 dana

Bata Đora se nameće kao idealan sekektor Srbije! Za pomoćnike postavit Anđusa, Limenog i Zmaja od Šipova.

MakarenaMlevena

pre 3 dana

I Miška taksistu
m

mozzart50

pre 4 dana

Covek treba da radi tamo gde mu je bolje...
a

armija85

pre 4 dana

Videli koliko jak Cape Verde i odmah ga potpisali...
W

Wenglor

pre 4 dana

Pa neka radi u tom klubu, ali i nastavi kao selektor, to je u vaterpolu i odbojci posebno izrazeno.
F

Flaki

pre 3 dana

Fudbal je mnogo ozbilnjiji od tih sportića.
R

Redmond

pre 4 dana

A koji klub iz Džede, koji klub je u pitanju?
s

servlada85

pre 4 dana

Nek mu je sa srecom...

marko Lapadatovic

pre 4 dana

Dobar trener i zaslužuje
K

Kuki2121

pre 4 dana

не одлазииииииииииииии

Peca0007

pre 4 dana

Ma dobice ga ejjj
A

Aji2244

pre 4 dana

Nisu mi bitni rezultati drugih ali kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
Beži Veljko zasluzio si bolji život.
G

Gost555

pre 4 dana

A do dolaska na mesto selektora Srbije nije imao dobar i lagodan zivot?
Г

Гос'

pre 4 dana

Ако је имало паметан, зна шта му је чинити..
G

Gost555

pre 4 dana

Znamo svi, da ostane selektor Srbije.
N

Navijacc

pre 4 dana

Idealan selektor bi bio Jokanovic. Ali umesto njega stize Milojevic :)
R

RendiOrton13

pre 4 dana

Nek ide, slobodan je Nenad Lalatovic i bolji je selektor od ovog
T

Triple H

pre 4 dana

Nadamo se da si ironican.
N

Navijacc

pre 4 dana

Idi Veljko uzmi lovu i srecan ti put! Od nas ionako nema leba, bio ti selektor ili ne!
G

Gost Djape

pre 4 dana

Mi moramo da sami sebi priznamo da u fudbalu nismo neka sila, i da bodrimo svoju reprezentaciju, a mozda nekada i dodje neka generacija koja ce nam vratiti osmeh na lice. Do tada, rad, red i disciplina, i pokusati da formiramo tim od nekih novih klinaca, koji ce vremenom da donesu benefit naciji. Srecno Veljko u novom klubu; a ako ostanes, u tisini radi i pokusaj da nas izvuces sa ovog dna. Ako nemas kapacitet, budi posten kao sto si uvek i priznaj da ne trosimo vreme, daj sansu nekome ko ima bolju viziju.
P

Prvo...

pre 3 dana

Prvo da se savez promijeni i da ga ne vode stranački podanici, nego dokazani sportski radnici.
u

user7575

pre 4 dana

Nek uzme lovu svakako ovde pomoci nema!

Jovan Mitrović

pre 4 dana

Putuj igumane, niti si ti za selektora jos uvek, a ocigledno da nisi ni kalibar za klupski fudbal jer te ozbiljni evropski klubovi zaobilaze kao đavo od krsta.... nažalost nama dokazano rezultat sa reprezentacijom prave velika zvucna imena, a ne pragmaticni ljudi, mozda ce njegovo vreme biti za 15tak godina da bude selektor. Mislim da je vreme za novi pokusaj stranca ili Jokanovica.

Gosn Musliu

pre 3 dana

Bravo, imas od mene sendvic

Rops

pre 4 dana

Skinuce svo blato koje su mu dzajic i ostala banda na tovarili na glavu preuzimanjem repke dobar trener i treba da uzme pare ..
П

Па...

pre 3 dana

...да, Џајић и банда, а он француска собарица 😂😂😂
K

Krunara

pre 4 dana

Putuj Veljo brate, na blago ne misli. Nisi ti za naš fudbal, za naše umišljene zvezde je samo Lalat. Može li naš fudbal još dublje da padne, videćemo ubrzo...
o

otprilike

pre 4 dana

koga je Krstajic vodio posle reprezentacije ? i Veljko je caci, zna on gde je dolazio i zasto.. prodana dusa kao piksi
M

Mrkva

pre 4 dana

Bezi Veljko od ove rupe bez dna, mnogo si doneo da bih te ovi valjali po blatu.
g

gasi svetla

pre 4 dana

Fudbal u ovoj zemlji, kao i visoka politika - cirkus sa elementom horora

Miloš Orošić

pre 4 dana

Beži Veljko brate slatki!!!
S

Sabago

pre 4 dana

Pa neka ide. Iako sam ga mnogo cenio zbog uradjenog na Novom Zelandu i zbog oca,koji je bio divan covek,jednostavno,sad se nije snasao i mislim da je iluzorno drzati ga na silu. Treba ga pustiti da se obezbedi za ceo zivot,a mi imamo trenere koji mogu da ga zamene. Srecno Veljko !!!

MiraGajic91

pre 4 dana

Dve godine ugovora i puna nafta – ozbiljna ponuda. 😂⚽💸
O

Otoci

pre 4 dana

Toliko smo losi ljudi postali, da vise niko sa nama nece da radi...treba da nas je sram sta radimo sami sebi
D

Deno

pre 4 dana

Ne okreci se sine.
A

Astoria

pre 4 dana

Putuj, igumane, i ne misli na manastir.
m

markoncic

pre 4 dana

Neka odmah prihvati. Pre svega zbog sebe, jer ce za maksimun 6 meseci u Srbiji biti omražen i pljuvan.. Dodatno, Paunović nije najadekvatniji profil selektora za Srbiju. Iz mnogo razloga.
V

VIDIĆ na čelo FSS

pre 4 dana

Gde su ostavke Radujka i aboliranog Džajića nakon sramote protiv Albanije i propuštanja Svetskog Prvenstva?
M

Mujagic

pre 4 dana

E vala ode li posle cele price i obecanja treba mu oduzeti drzavljanstvo
J

Jack Sparrow.

pre 4 dana

Kako su ga ZVEZDE koje su nas odvele na ovo svetsko prvenstvo (a da…) lepo ispostovale da covek pobegbe glavom bez obzira. Ima tu nekih potencijala pre svega Cvetkovic,Milosavljevic,Bacanin,Dzodic,Matic i videcemo Avdica i Kostova van Srbije,ali oni moraju jos mnogo da rade da se bruse doo ne dodje vreme da prave razliku za bolje rezultate reprezentacije. Od rostera “iskusnijeg” ne znam Vlahovic,Milenkovic,Stanic,Kostic ,Pavlovic,Stankovic i ne znam koga bi izdvojio jos da sad ima kvalitet za jaci evropski fudbal eto i golmani al to je to od nas ne zavaravajmo se.

rusbre

pre 4 dana

ajde taman da više ne gledamo novozelanđane i superligaše u reprezentaciji

Mali nokat Jova Mituljikića

pre 4 dana

Pustice ga Dzaja, samo dok se seti ko je i sta radi u FSS.
P

Perociklopedija

pre 4 dana

Al ga miniraju medije
3

31Željko

pre 4 dana

Da je pametan da prihvati ponudu i obezbedi i unučiće...
u

user7475

pre 4 dana

Svakako ovde nece pomoci,nasem fudbalu pomoci nema!
p

podesen

pre 4 dana

Videli Saudijci stručnost posebno u mecu protiv ovih za ostrva Zelenih,pa sta kazu,daj brze da ga angazujemo da mu Srbi ne produze ugovor do 2045.g,jer takvog stručnjaka majka jos dugo nece da rodi.A Dzajka sa cipelama Loro Piana i platom počasnog presednika dozivotnom u zvezdi od 30 000 el mesecno i u FSS od 5000 e zaposli ceru stručnjaka u vladi da piskara.Zena nosi torbice od 20 000 e,tera modu a ja treba da navijam za njih ili Mitra .Nece da moze,reset odmah i Vidica na celo FSS pa teramo dalje da cesljamo imovinu.
A

Aleksandar Denic

pre 4 dana

Najbolje da ide sad kad je jos vise zbunio sve
S

Studenti dika naša

pre 4 dana

Prihvati ponudu Veljko, beži od ćaci saveza, u zemlji se sve raspada. Nemoj uništavati svoj ugled, beži odavde

Спира

pre 4 dana

Бежи Вељко главом без обзира. Обезбеди праунуке, ови ће се већ некако снаћи, наћи ће новог Пиксија...
h

hellokcs2

pre 4 dana

Pa da, bilo bi mu bolje tamo.

jevric79

pre 4 dana

Није ни требао да се враћа у овај муљ, да се лепо држи клупског фудбала, или неке друге репрезентације, овако ће само да изгори и да га јавност разапне на крст након неуспеха. Волео бих да грешим.
S

Stari Delija

pre 4 dana

Komentari tipa beži, skloni se iz mulja itd ne kapiram? Pa, on je znao gde dolazi, šta se radi, ko je u fss. Ljudi šta vama nije jasno? Pa, zvezdini navijači pišu da sklone Lučića, a ovaj ga pozove u reprezentaciju? Na kraju ga zvezda proda u vrednosti skupljeg odela. Nije on ni malo naivan, ušao je svesno u sve ovo.
P

Pavle13072014

pre 4 dana

Ode Veljko da uzme lovu, zasluzio je.
S

Sudija

pre 4 dana

Koliko se postuje srbija vidi se po kostovu, nikad vise nebi pozva igraca tog kluba! Samo kad treba da se kasira od fife onda ide trpanje, ja mislim da nigde nije/ nema gora fudbalska organizacija nego kod nas! Sve neki domacini!
B

Bdbdbsnenma

pre 4 dana

Pa d aje pametan da prihvati
I

Idemo jako

pre 4 dana

paunovicu brate bezi iz ove zvezdaske prcije od saveza 😂😂😂 tamo te bar postuju i placaju a ovde moras da slusas saopstenja iz krcunije svaki dan hahahah laku noc stubovi srbije na aparatima ste opet stize mukkkk 💀🤫🟥⬜️🤢
h

hhh

pre 4 dana

beži Veljko spasi se ...!
S

Sudija

pre 4 dana

Kada bi cetir ekipe isle dalje nasi bi opet ispali!
G

Grozoje

pre 4 dana

Idi, Veljko, i ne osvrci se - pa se onda za dve godine vrati za selektora u neki drugi FSS sa Vidicem kao predsednikom!
G

Grobari_In_My_Mind_92

pre 4 dana

arabija brale milioni avioni kamioni a zeljko obradovic odbio milione od reala i barse da bi trenirao instituciju i igrao sa decom eto sta je razlika izmedju prosecnog trenera i boga kosarke!!! paunovic cim video prve pare odma oce da pali a zoc gine za svaku loptu i kad gubi i kad dobija zato je najveci ikada a paun moze samo da mu brise cipele sramota sta se sve naziva selektorom u ovoj drzavi

Mačva Šabac

pre 4 dana

Jedino ako je lud da ne prihvati ponudu.Beži Veljko,što pre.
p

preporucio

pre 4 dana

ga uspeh u klubskom radu i mec protiv Zelenortskih Ostrva, a emotivna klauzula je tek za podsmeh, posto nam je vecina reprezentativaca u Arabiji red je da bude i selektor...
p

plavacc

pre 4 dana

takoe,konačno neko od odabranih da vodi reprezentaciju,miloje,radonja,dekster,imamo ih za izvoz
З

Зумбул

pre 4 dana

Вероватно су спремни и да плате обештећење за њега, тако да, ако не прихвати, сматраћу га неурачунљивим..
b

bojanboskovic

pre 4 dana

Da je pametan, nije trebao ni da se vrati u Srpski fudbal
G

Ghost 0402

pre 4 dana

Idi veljko nisi ti za nas

Dragan Prokic

pre 4 dana

Pa naravno da nije kada nema pojma. Gde je dotični gospodin radio i ostavio traga, smenjen je svuda posle kratkog vremena šta je uradio do sada naravno ništa i ovi što su ga doveli su još veće neznalice i foliranti jer su mislili dovodjenje Paunoviću da sakriju svoje ne znanje i mahinacije. Tek savez je zlo ali oni nisu sada tema jer tu temu verovatno nesme niko da pomene.
G

Gost Steva

pre 4 dana

Nismo mi za njega....

Bosque

pre 4 dana

Zelim ti od srca Veljko da se spasis iz mulja u koji si upao.
S

Splavovi su Meka i Medina...

pre 4 dana

Pa šta je ovo ljudi... ovi naši svi završiše na bliskom istoku. Pa ovo je poražavajuće, pa nas neće biti na fudbalskoj mapi u sledećoj deceniji.
D

Drvoje

pre 4 dana

Imaju dobre veze tamo dobar menadzer.
p

plavacc

pre 4 dana

i ne treba,dok se ne upristojimo
v

vukasin2015ks

pre 4 dana

odmah neka ide..
T

Trovac Brace Jerkovic

pre 4 dana

Paunović beži jer ne može da izdrži pritisak, a i kako bi kad čovek vidi šta radi ŽELJKO OBRADOVIĆ! Žoc sa devet evropskih titula ne beži kod Arapa za milione, nego ostaje ovde da gine za svaku loptu i drži časove košarke celoj Evropi! Dok se fudbaleri prodaju za kamile i naftu, INSTITUCIJA ŽELJKO pokazuje šta je vernost i šta je klasa. Može Al Itihad da kupi i Benzemu i Rajkovića, ali Željkov doktorat i partizanštinu ne mogu da kupe nikad! Šah-mat, režimske sluge, Žoc je gazda univerzuma, muk na toj strani brda
B

Bongo Buda

pre 4 dana

Sigurno te drugari zovu Ckalja jer si duhovit xe xe