Komentari na vest
Bomba iz Arabije: Al Itihad hoće Veljka Paunovića i nudi mu ugovor na dve godine
p
preporucio
pre 6 minuta
ga uspeh u klubskom radu i mec protiv Zelenortskih Ostrva, a emotivna klauzula je tek za podsmeh,
posto nam je vecina reprezentativaca u Arabiji red je da bude i selektor...
З
Зумбул
pre 7 minuta
Вероватно су спремни и да плате обештећење за њега, тако да, ако не прихвати, сматраћу га неурачунљивим..
b
bojanboskovic
pre 8 minuta
Da je pametan, nije trebao ni da se vrati u Srpski fudbal
G
Ghost 0402
pre 8 minuta
Idi veljko nisi ti za nas
Bosque
pre 9 minuta
Zelim ti od srca Veljko da se spasis iz mulja u koji si upao.
S
Splavovi su Meka i Medina...
pre 9 minuta
Pa šta je ovo ljudi... ovi naši svi završiše na bliskom istoku. Pa ovo je poražavajuće, pa nas neće biti na fudbalskoj mapi u sledećoj deceniji.
v
vukasin2015ks
pre 9 minuta
odmah neka ide..
T
Trovac Brace Jerkovic
pre 11 minuta
Paunović beži jer ne može da izdrži pritisak, a i kako bi kad čovek vidi šta radi ŽELJKO OBRADOVIĆ! Žoc sa devet evropskih titula ne beži kod Arapa za milione, nego ostaje ovde da gine za svaku loptu i drži časove košarke celoj Evropi! Dok se fudbaleri prodaju za kamile i naftu, INSTITUCIJA ŽELJKO pokazuje šta je vernost i šta je klasa. Može Al Itihad da kupi i Benzemu i Rajkovića, ali Željkov doktorat i partizanštinu ne mogu da kupe nikad! Šah-mat, režimske sluge, Žoc je gazda univerzuma, muk na toj strani brda








