Komentari na vest

Bomba iz Arabije: Al Itihad hoće Veljka Paunovića i nudi mu ugovor na dve godine

p

preporucio

pre 6 minuta

ga uspeh u klubskom radu i mec protiv Zelenortskih Ostrva, a emotivna klauzula je tek za podsmeh, posto nam je vecina reprezentativaca u Arabiji red je da bude i selektor...
З

Зумбул

pre 7 minuta

Вероватно су спремни и да плате обештећење за њега, тако да, ако не прихвати, сматраћу га неурачунљивим..
b

bojanboskovic

pre 8 minuta

Da je pametan, nije trebao ni da se vrati u Srpski fudbal
G

Ghost 0402

pre 8 minuta

Idi veljko nisi ti za nas

Bosque

pre 9 minuta

Zelim ti od srca Veljko da se spasis iz mulja u koji si upao.
S

Splavovi su Meka i Medina...

pre 9 minuta

Pa šta je ovo ljudi... ovi naši svi završiše na bliskom istoku. Pa ovo je poražavajuće, pa nas neće biti na fudbalskoj mapi u sledećoj deceniji.
v

vukasin2015ks

pre 9 minuta

odmah neka ide..
T

Trovac Brace Jerkovic

pre 11 minuta

Paunović beži jer ne može da izdrži pritisak, a i kako bi kad čovek vidi šta radi ŽELJKO OBRADOVIĆ! Žoc sa devet evropskih titula ne beži kod Arapa za milione, nego ostaje ovde da gine za svaku loptu i drži časove košarke celoj Evropi! Dok se fudbaleri prodaju za kamile i naftu, INSTITUCIJA ŽELJKO pokazuje šta je vernost i šta je klasa. Može Al Itihad da kupi i Benzemu i Rajkovića, ali Željkov doktorat i partizanštinu ne mogu da kupe nikad! Šah-mat, režimske sluge, Žoc je gazda univerzuma, muk na toj strani brda