Komentari na vest
Crvenka Majami: Nekad u špicu Marko Jarić, sutra juriš na Srbijadi
M
MilanChe1986
pre oko 4 sata
Lepai normalna prica,svaka cast
Svetlana Bugarinov
pre oko 4 sata
Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
Z
Zivko57
pre oko 5 sati
Crvenka majami hahahahha

Veljara4
pre oko 11 sati
Ovo je fudbal!
cima88
pre oko 13 sati
Preputuju neki bas dug put dok nedodju do pravog kluba
Željana Bućinac
pre oko 14 sati
Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
М
Мито бегејац
pre oko 14 sati
Свака част момци, јако лепа прича. Само се држите и уживајте у сваком тренутку.
Боћа брате, само цепај, ти најбоље знаш одакле си кренуо. Заслужио си све лепо у животу 💪🏻
Штета што о овако лепим причама не можемо читати да се дешавају у нашој земљи. Али то је већ нека друга тема, тешка, зато људи и одлазе... Да не мрачимо сад ...
J
Johan
pre oko 15 sati
lepo je ovo procitati
Bole.92
pre oko 15 sati
Ma ovo je postalo sve isto.
j
jel moguce
pre oko 15 sati
ovo je za prvu stranicu vaseg lista ??
B
Brat Boća....
pre oko 15 sati
Legenda FTN-a.....
P
Partymaker
pre oko 16 sati
Ima jako puno naših amterskih klubova po dijaspori,prođe tu poneki poznati igrač, bivši profesionalac. Pre 2-3 sezone je igrao Odita, bivši napadač Partizana u Srbiji iz Ulma. Čini mi se da su tada igrali u 8. Ligi...
N
Nenad Petrovic
pre oko 17 sati
Ma ovo je postalo sprdnja...
b
baggio
pre oko 18 sati
Da li to znači da ugašen FK Pingvini iz Orlanda? 3 puta ljudi igrali finale Srbijade, i osvojili 2015.
П
ПОП_ЛО
pre oko 18 sati
Пикец, купи ме, играћу ко Меси, нисам скуп!
M
MrZrex
pre oko 18 sati
Svaka čast majstori, napravili ste sebi bolju Srbiju negde daleko, samo cepajte, uživajte, da vam Bog da dobro zdravlje i pravac Indijana, da osvojite tu titulu što pre!
s
spiritus movens
pre oko 18 sati
Otac iz Nigerije majka Bosanka, a mi bioloski propadamo.





.png.webp)


.jpg.webp)