Komentari na vest

De Laurentis i Konte: Da nije bilo povreda odbranili bismo titulu! Gazda, pokaži poštovanje Interu

Nebojsa Antic

pre oko 1 mesec

ponekad nisu imali srece konte iskusan trener verujem da ce biti bolji uz kvalitetna pojacanja
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 1 mesec

Igrači Povreda Odsustvo Propustene utakmice Lautaro Martinez list + mišićne povrede 75 dana ukupno 12 utakmica propustio Denzel Damfries članak / operacija oko 3 meseca 18 utakmica prpustio Hakan Calhanoglu list + aduktor oko 1.5 mesec ukupno 10 utakmica Francesko Acerbi zadnja loža oko 1 mesec 7 utakmica Mateo Darmian list oko 2 meseca 15 utakmica Nikolo Barela zadnja loža / umor mišica 6 utakmice Markus Tiram mišićni problemi više pauza 7 utakmica Pio Esposito 5 utakmica propustio Ovo su sve igraci iz prve postave Intera ne racunajuci Darmijana i sta je sad ? neka cuti bolje za njega - nego da se bruka ovakvim izjavama
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 1 mesec

Da nije bilo sudija da da uniste Inter prosle sezone, za penal na nad Bisekom na mecu protiv Rome, napoli ne bi ni taj skudeto uzeo, zato tisina u napuljskoj rupi
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Конте се показао као добар тренер у лиги, сваки пут кад је играо нокаут сустеме, брзо је завршавао... Колико је као такав добар за репрезентацију...
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa neka napusti... sta sad oce
J

Janaćko

pre oko 1 mesec

Kakve su probleme imali sa povredama, čudo je da su se plasirali u LŠ. Skudeto bi uzeli da nisu imali nijednu povredu, ali MOŽDA.

Dareda88

pre oko 1 mesec

I da su im svi bili zdravi Inter bi osvojio titulu.
D

Depay

pre oko 1 mesec

Od Milana ostadose samo dugmici hahah...Kaljari ih isamarao kuci i izbacio iz LS, bas mi je drago..Gledali bi Filkruge, Loftus-Cike, Jasarije u eliti, nije im mesto tamo
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

sta je ovo svi napustaju svoje klubove lagano
J

Jakov23

pre oko 1 mesec

ja ne razumem sto ne prizna gresku lepo, i cao.

Dejan Nikolic

pre oko 1 mesec

Verovatno si u pravu ali sta je tu je
T

Tikibeba12!

pre oko 1 mesec

ma da uvek je neka povreda uvek se nesto vade ljudi.. moze li da se prizna greska jednom?
N

Nsjsj

pre oko 1 mesec

Ne znam kako De Laurentisu i Cardinale-u nije glupo umanjivati uspjehe Intera dok je realno gledajući finale Lige Prvaka za neki klub iz Italije ogroman uspjeh i samim tim dokaz da su jednostavno iznad ostalih u Seriji A.

Matija Rajcic

pre oko 1 mesec

Bas je ofo dobro da dobro je da
I

I TO MNOGO BITNIJE

pre oko 1 mesec

Je l' tebi dobro? To je bitnije.
V

VEZUVSKA POSLA

pre oko 1 mesec

Da je Milan imao sudjenje kao Napoli ove sezone, mozda bi bio i prvak. Povrede su sastavni deo sporta, kradje od strane sudija nisu, to je sve samo ne sport. Igrom 100% nismo zasluzili plasman u LS, priznajem to, ali ako ti neko oduzme od 14 (mozda cak i do 18) bodova na nacin koji se kosi sa postenjem...
I

Internazionale

pre oko 1 mesec

Da pre opet vam je neko drugi kriv. hahahahha
V

VEZUVSKA POSLA

pre oko 1 mesec

Ja o ovome pisem citave sezone, ne znam zasto se sad cudis - pogledaj kakav penal sinoc nije sviran za Milan i kakav je sviran za Romu, cak neki pisu da je i crveni za igraca Verone diskutabilan, ali to me vise ni ne zanima iako je sve to direktno uticalo na nas jer smo morali da pobedimo, imali smo mogucnost da sami sebi resimo sudbinu i da ne zavisimo od drugih.
S

Smouth

pre oko 1 mesec

Daj druze ne prose.avaj se tuda...Umesto sto vam uprava i vi navijaci cele sezone kukate bolje da se bavite terenom..Pop.sao vas Kaljari sinoc, mogao da vam uvali 4 komada, ali vas postedeli. Mrtvi bod nisu mogli da uzmu protiv ekipe iz donjeg dela tabele na krcatom San Siru...pritom vam ljudi igrali sa pola snage i oducili vas od fudbala, a ti pricas o Skudetu i nekim kradjama
V

VEZUVSKA POSLA

pre oko 1 mesec

Samo ti nemoj da se javljas, bas nista te nisam pitao.

Ciba1985

pre oko 1 mesec

Jesi gledao utakmicu sinoc? Koje sanse je to imao Milan a koje Kaljari? Ladno ste mogli 5 da primite, ladno... Ekipa vam nema ni glavu ni rep... I zasluzeno ste tu gde jeste. A ko je za to odgovoran...
V

VEZUVSKA POSLA

pre oko 1 mesec

Cak i sinoc nije bio sviran cist penal za nas u 93. minutu. Nigde nisam napisao da sam zadovoljan igrom, naprotiv, Alegri mora da ode.