Komentari na vest
Deja vu u Napretku po ko zna koji put: Ostavka Nenezića još jednom odbijena
N
Novosadjani
pre 3 meseca
Ko i zasto hoce da otera ovog dobrog coveka!?
I
Istina.
pre 3 meseca
Place Holivud za njim koliki je glumac.
B
Bg
pre 3 meseca
Ko njega podrzava?sreca njegovo sto vecina u Krusevcu navija za vecite i nezanima ih gradski klub.u KG ili Pazaru bi bio izbacen iz kluba iz topa😃
P
Pitam samo
pre 3 meseca
Sta mislite dal ovaj "veliki strucnjak i poznavalac fudbala" cita komentare?!?
I ako cita, sta pomisli kad procita?
P
PeraV
pre 3 meseca
Pogledati ovu sliku.Ovog coveka u gro planu i ovih dvoje iza njega.E to je sllika naseg naroda i nase zemlje danas.Takvih troje su svuda.Zato je sve i ovako.Nista nije slucajno niti ima svetske zavere protiv nas.
Z
Zvlat BG
pre 3 meseca
Tako je kada dodje čovek koji je sa kafe prešao na travu, podeli zadatke i slavodobitno kaže: "PA ŠTA?" ... Teatar apsurda i primitivizma! Stvarnost na nivou porno filma!
S
Samo objektiva
pre 3 meseca
Sad mi je na fejsu izašla vest morao sam da udjem da samo da kažem onu našu staru : gde mi živimo …..
D
Djapex
pre 3 meseca
Zbog toga privatizacija... like se sprda, daje otkaz ali u isto vreme sta da ce ostati i hoće da dokazuje da nema boljeg od njega.
Ovo je nečuveno.
Isključili su komentare na zvaničnoj FB stranici.
Iskreno sam se nadao da će gospodin Marko Mišković da se vrati kad ispadnemo u drugu ligu, da će se Napredak privatizovati i stati na zdrave noge.
Ali ne vredi, ćelavi sipac kopa li kopa. Priča o nekom omladinskom pogonu za to što ga iz prvog tima ne felmaju dva posto.
Nisam živ šta će biti, verovatno spremaju teren za Trajal da se oproba u superligi.
П
Поморавска зона
pre 3 meseca
Колило памтим ово је 3 или 4 пут "узимала, давала"! Срећом, овај пут није организовао протесте. А то што прича да је Напредак махом био друголигаш, треба да зна да би друголигаши из тог времена све наше "суперлигаше" разглавили, а овакав Напредак,би у то доба можда могао да буде српсколигаш!
F
Futsalista
pre 3 meseca
Ovaj ima vise zivota od macki
M
Mirko_11
pre 3 meseca
Retko odvratna njuska.
џ
џок
pre 3 meseca
иначе волим клубове из унутрашњости и сматрам да су много битни али надам се да ће Напредак испасти
B
Bjelajac
pre 3 meseca
Dacete mi plazmu, cuj jafu, plazmu
M
Mećava
pre 3 meseca
Pa da vidimo koliko će moći u drugoj ligi da peru novac, na kraju sezone će da odu SNS pijavice.
D
Dfgfdc
pre 3 meseca
U Krusevcu je najbolje sve sportove ugasiti. Kad su ovakvi u sportu , bolje da ne postoji.
r
riochapke
pre 3 meseca
Ja ću kao da dam ostavku, a vi mi kao ne dajte!
m
miki bg
pre 3 meseca
jer moguce ovo ? zbog ovoga zezanja naroda i kluba jednog dana trebo bi da robija ovaj lik , siguran sam da moze danas sutra kad nebude mogo vise se zajebava ovako ce policija nadje lako sta je sve muljao u klubu , zao mi kluba i navijaca lep stadion lep grad ali zelim ovom napretku Srpsku ligu
С
Сале2323
pre 3 meseca
Прешишали Циркус Монтија Пајтона... Али буквално!
Србија брале, Србија је то данас! Спрдачина једне крими странке и организације!
j
janjetina
pre 3 meseca
ovo stvarno nema smisla
G
Gost emisije
pre 3 meseca
Izdrži legendo, teško je, ti ostavku a oni ne prihvate! Više sreće sledeći put!








