Komentari na vest

Domeniko Mesina: Odluka nije bila laka, želim da budem bliže porodici

N

Nadrealno

pre 12 dana

Nije ga mozda bilo u medijima, ali vidim u komentarima samo pljuvanje. Sta je tacno bilo pogresno niko nikako da kaze, zato sto nema sta da kaze, ali ajde pljuni, to je sustina. Sta je uradio za sudjenje? Pa za pocetak ovo je prvo prvenstvo da se nijedan klub nije zalio na sudjenje ili da je zbog sudjenja bio ostecen konacnim plasmanom. Ako to nije promena na bolje, ja ne znam sta jeste. Ovo ce biti ozbiljan korak u nazad za sudijsku organizaciju.
J

Jelenko P

pre 13 dana

Čak ni dokazani fudbalski krimos, bez obzira na velike pare, nije zelio više da učestvuje u TERZIĆEVIM RADNJAMA .
t

tnt 1234

pre 13 dana

Moze da ga zameni onaj bivsi sudija, abolirani direktor srednje skole. Onaj sto urla po rts-u. Nedic. Ukinuta mu suspenzija pa eto prilike za njega.
M

Mladic

pre 13 dana

Mi smo Meka i Medina da se uzme,opere velika lova ( narodna,od poreza )
d

dadagaga

pre 13 dana

Video sta se raadi u fudbalu u Srbiji
M

Mrš

pre 13 dana

Nanu ti lopovsku.
c

coa_kobra2007

pre 13 dana

Covek je sasvim u pravu a i zasluzeno naravno
m

metalika moj dobar

pre 14 dana

ja ne mogu da lazem koliko oni mogu da kradu :):):)
H

Huki

pre 14 dana

Pregovara se sa ili Frank de Blekere ili Markus Merk.
Š

Šklj klasa

pre 14 dana

U prevodu - odluka je bila laka kad videh koliko šabana,kožnih jaši, tarzanki i jadnosti imate previše i za najgoru rupu u Kalabriji i ja vam mogu samo smetati da u tome uživate.
v

vukasin2015ks

pre 14 dana

mazic i djurdjevic su glavni u rusiji za sudije,a mi dovodimo italijana moze umesto mesine zdravka jokica da postave koji zaludjuje gledaoce na areni,a ne zna pravila...
a

a rusi

pre 14 dana

Dovode Srbe... razmisli malo nije bitno samo da se nešto napiše
z

zabaroni

pre 14 dana

Veliki reformator sudjenja je reformisao samo svoj dzep. .i to debelo..nista ozbiljno nije uradio za sudjnje a nit je delegirao nit se mesao u svoj posao..a mozda je i do savetnika a mozda i ne. prodaja magle nije uspela, ali dobro naplacena..
B

Bg

pre 14 dana

Kao da se be zna zasto🙂oterao ga Terzic.proverena informacija.Terza je fss iallafall i omega Srpskog Fudbala.
l

lupi lupi

pre 14 dana

jeste, oterao ga on jer je osvojio duplu krunu. al bre ne lupaj.

Miloš (Мишке)

pre 14 dana

Dobar sudija je bio, ko ce sad na njegovo mesto?
B

Belgrano

pre 14 dana

Kakva lopovcina onako klasicna zabarska. Kakva fantomska pozicija, lik je uradio jedno veliko NISTA, naravno za masne pare.
K

Kup

pre 14 dana

On se nesto pitao... Pored tate i firme var sinovi...
M

Messina

pre 14 dana

Pljunuti Željko Obradović

Tijana Tanasijevic

pre 14 dana

Svidja mi se sto je posten i castan covek. Postovanje.
S

Ssl

pre 14 dana

Gde si bio, nigde, šta si radio, ništa. Za finu platu.
M

MrkMlnkvc

pre 14 dana

Čovek bio u Srbiji dva puta za godinu dana, a hoće da bude bliže porodici.
N

Ne lupetaj

pre 14 dana

Ziveo je u mom ulazu. Znaci bio je u Srbiji. Tacno je da je isao kuci u Italiju, ali samo kad su obaveze to dozvolile. Steta sto idlazi jer je znacajno unapredio sudijski sistem u Srbiji. Video se kvalitet sirom fudbalskih terena.

Igor Arizanovic

pre 14 dana

Poveze covek od lopova
Hahahahahahahha hahahaha,smesno
I

IRAN LIONS

pre 14 dana

Respekt bruda castan si
A

Ahahahaahaha

pre 14 dana

🤣🤣🤣🤣🤣de bezite🥳🥳🥳
R

Realica de Napalitano

pre 14 dana

Rispekt uvek sam gotivio Italijane posteni ljudi i pre svega drze rec