Komentari na vest
Domeniko Mesina: Odluka nije bila laka, želim da budem bliže porodici
N
Nadrealno
pre 12 dana
Nije ga mozda bilo u medijima, ali vidim u komentarima samo pljuvanje. Sta je tacno bilo pogresno niko nikako da kaze, zato sto nema sta da kaze, ali ajde pljuni, to je sustina. Sta je uradio za sudjenje? Pa za pocetak ovo je prvo prvenstvo da se nijedan klub nije zalio na sudjenje ili da je zbog sudjenja bio ostecen konacnim plasmanom. Ako to nije promena na bolje, ja ne znam sta jeste. Ovo ce biti ozbiljan korak u nazad za sudijsku organizaciju.
J
Jelenko P
pre 13 dana
Čak ni dokazani fudbalski krimos, bez obzira na velike pare, nije zelio više da učestvuje u TERZIĆEVIM RADNJAMA .
t
tnt 1234
pre 13 dana
Moze da ga zameni onaj bivsi sudija, abolirani direktor srednje skole. Onaj sto urla po rts-u. Nedic. Ukinuta mu suspenzija pa eto prilike za njega.
M
Mladic
pre 13 dana
Mi smo Meka i Medina da se uzme,opere velika lova ( narodna,od poreza )
d
dadagaga
pre 13 dana
Video sta se raadi u fudbalu u Srbiji
M
Mrš
pre 13 dana
Nanu ti lopovsku.
c
coa_kobra2007
pre 13 dana
Covek je sasvim u pravu a i zasluzeno naravno
m
metalika moj dobar
pre 14 dana
ja ne mogu da lazem koliko oni mogu da kradu :):):)
H
Huki
pre 14 dana
Pregovara se sa ili Frank de Blekere ili Markus Merk.
Š
Šklj klasa
pre 14 dana
U prevodu - odluka je bila laka kad videh koliko šabana,kožnih jaši, tarzanki i jadnosti imate previše i za najgoru rupu u Kalabriji i ja vam mogu samo smetati da u tome uživate.
v
vukasin2015ks
pre 14 dana
mazic i djurdjevic su glavni u rusiji za sudije,a mi dovodimo italijana
moze umesto mesine zdravka jokica da postave koji zaludjuje gledaoce na areni,a ne zna pravila...
a
a rusi
pre 14 dana
Dovode Srbe... razmisli malo nije bitno samo da se nešto napiše
z
zabaroni
pre 14 dana
Veliki reformator sudjenja je reformisao samo svoj dzep. .i to debelo..nista ozbiljno nije uradio za sudjnje a nit je delegirao nit se mesao u svoj posao..a mozda je i do savetnika a mozda i ne. prodaja magle nije uspela, ali dobro naplacena..
B
Bg
pre 14 dana
Kao da se be zna zasto🙂oterao ga Terzic.proverena informacija.Terza je fss iallafall i omega Srpskog Fudbala.
l
lupi lupi
pre 14 dana
jeste,
oterao ga on jer je osvojio duplu krunu.
al bre ne lupaj.
Miloš (Мишке)
pre 14 dana
Dobar sudija je bio, ko ce sad na njegovo mesto?
B
Belgrano
pre 14 dana
Kakva lopovcina onako klasicna zabarska. Kakva fantomska pozicija, lik je uradio jedno veliko NISTA, naravno za masne pare.
K
Kup
pre 14 dana
On se nesto pitao...
Pored tate i firme var sinovi...
M
Messina
pre 14 dana
Pljunuti Željko Obradović
Tijana Tanasijevic
pre 14 dana
Svidja mi se sto je posten i castan covek. Postovanje.
S
Ssl
pre 14 dana
Gde si bio, nigde, šta si radio, ništa. Za finu platu.
M
MrkMlnkvc
pre 14 dana
Čovek bio u Srbiji dva puta za godinu dana, a hoće da bude bliže porodici.
N
Ne lupetaj
pre 14 dana
Ziveo je u mom ulazu. Znaci bio je u Srbiji. Tacno je da je isao kuci u Italiju, ali samo kad su obaveze to dozvolile. Steta sto idlazi jer je znacajno unapredio sudijski sistem u Srbiji. Video se kvalitet sirom fudbalskih terena.
Igor Arizanovic
pre 14 dana
Poveze covek od lopova
Hahahahahahahha hahahaha,smesno
I
IRAN LIONS
pre 14 dana
Respekt bruda castan si
A
Ahahahaahaha
pre 14 dana
🤣🤣🤣🤣🤣de bezite🥳🥳🥳
R
Realica de Napalitano
pre 14 dana
Rispekt uvek sam gotivio Italijane posteni ljudi i pre svega drze rec








