Komentari na vest

Drulovićeve uspomene od Mitra do Vojvode, od kritika zbog "Nemanje bez kluba" do evropske krune

Gatsby82

pre 35 minuta

Ove 2 generacije, nismo maksimalno iskoristili. Jeste bilo dosta reprezentativaca, ali većina nije dostigla ono što je moglo

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Neverovatno dobra generacija.

Izbistanin

pre oko 1 sat

druloviću sad kad bi obukao dres bio bi bolji od polovine ovih danasnjih reprezentativaca.
T

Terazijska kuhinja

pre oko 1 sat

Nikada mi neće biti jasno kom genijalcu pade na pamet da dovede Advokata mjesto Drulovića.On je tada nastavio po Mihajlovićevom sistemu a za razliku od njega radio je bez mnogo buke.Još žalosnije je da poslije tolikih uspjeha mladih,A reprezentacija ima samo obična učešća na velikim smotrama.
S

Sedlar92

pre oko 1 sat

Nekada velike nade srpskog fudbala, sada luzeri
N

Natalii29

pre oko 2 sata

oni bi bili jos bolji da se malo vise trenira
C

Cirkus

pre oko 2 sata

Boriš se za zlato na EP, prođeš kroz paklenu grupu pored Portugala, Engleske i Poljske i ne igraš, pričam za ove sadašnje klince indijance. Sinoć odbojkaš Lazar Marinović igrao za Srbiju u nazovi nebitnoj Ligi Nacija, iako mu je danas svadba, koji bi to fudbaler sada uradio? Zato i jesu odbojkaši višestruki evropski šampioni i olimpijski a ovi su luzeri večiti.
S

Saut

pre oko 2 sata

Aleksandar Veliki Mitrović