Komentari na vest

Emotivno i na praznom Olimpiku: Pedro golom rekao „zbogom“ (VIDEO)

XavieRS

pre oko 1 mesec

imam osecaj da Pedra i Ljulja gledam 30+ godina u prajmu :)

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Kakav sunovrat...

Gojko Lasic

pre oko 1 mesec

Tiho je otišao u penziju 😆
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Pedro u Barsi bio jedan od najboljih igraca,i dan danas za svoje godine igra dobro srecno u penziji

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Ovaj pedro je oborio tikete svima prosle godine protiv intera 2 puta vodili igra klosar u laciju on Europe nije video

patr0_

pre oko 1 mesec

Najbolji mi je bio dok je bio u Celsiju
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Jedan iz slavne generacije Barselone. Možda i poslednji koji još uvek aktivno igra fudbal.
Ј

Јужњак

pre oko 1 mesec

У 39-тој најбољи шпиц Лациа,то најбоље говори о осталим нападачима бјанкоћелестих, колико су испод просека.

Valent

pre oko 1 mesec

Veliki je igrač Pedroo
G

Gosty

pre oko 1 mesec

Pedro je jedan od rijetkih igraca, koji je osvojio EP, SP, Ligu prvaka.
B

Branimir Milev

pre oko 1 mesec

Veliki je igrač Pedroo

Lalala

pre oko 1 mesec

Pedro je podcenjen igrac citavu karijeru.
R

Rex7

pre oko 1 mesec

laciov natho👏🏻👏🏻👏🏻

Pa dodo sam

pre oko 1 mesec

Mrtvaci mrtvi drugo poluvreme odigrali kao da igraju finale lige šampiona, čekao ih domaćin 3+.