Komentari na vest
Euforija u žuto-crnom: 12.000 navijača ispratilo Nikolićeve ratnike u boj, Jović je tata-mata za PAO
Nebojsa Antic
pre oko 2 meseca
bice aek sampion zasluzeno
G
Gossst
pre oko 2 meseca
I ovaj clanak sa komentarima cemo lagano da prijavimo na google analitics zbog pumpanja. Preporucujem da odustanete jer ja necu prestati dok vi ne prestanete sa laznim komentarima a ja sajednom prijavom ponistim sav vas trud.
M
Mirko12345
pre oko 2 meseca
Panatinaikos dobija
kada juce
pre oko 2 meseca
trioleleo le olimpijakos
Tanjatanja187
pre oko 2 meseca
Idemo Jovicu het trik veceras
N
Nenica
pre oko 2 meseca
odlican tim koji je trener uklopio bas dobro
t
telepresenta
pre oko 2 meseca
odličan tim sa odličnim znanjem trener koji zna sta treba
mladen misic
pre oko 2 meseca
I spustiće prednost AEK, odvaja Olimpijakos
ljiljana63636363
pre oko 2 meseca
Ovu prriliku nesmeju propustiti
Natasa27
pre oko 2 meseca
Ako nastave ovako, biće baš ozbiljna priča.
Veljaa13
pre oko 2 meseca
to daje dodatni vetar u leđa.

Semir88
pre oko 2 meseca
Izgleda da je Jović našao pravu sredinu za sebe. Pričalo se da će da potpiše za Oviedo, ali mislim da bi tu propao načisto.
Georg C
pre oko 2 meseca
Nema opuštanja samo jako
M
MilanKS
pre oko 2 meseca
Ajde Mare, pocepi gi sve!
Branislav Jovanovic
pre oko 2 meseca
Drago mi zbog Jovica a zao zbog Olija
kakav aek kakav pao bljesnu jedne sezone i onda ih nigde nema oly je tata
D
DDF
pre oko 2 meseca
Zadnjih 4-5 sezona na vrhu su uglavnom Aek i Paok na kraju sezone i tokom sezone,Oly vise nije toliko nepobedliv ne samo za glavne rivale nego i za slabije ekipe...Aek pametno ulaze pogotovo od kada igraju na svom novom stadionu,Paok jos se tu drzi sa nekim starim snagama koje ce morati na leto da osvezi ako zelu da bude u vrhu
propali rafa benitez gde ode tim propadne .a bio je jedno vreme jedan od najboljih. baš šteta
Noon 1
pre oko 2 meseca
Idemo Jovicu het trik veceras
J
Jasmina65
pre oko 2 meseca
Jovic postize go i pobeda aeka
L
Lakera123
pre oko 2 meseca
Zaboravio sam da je benitez ziv
D
Daren_g
pre oko 2 meseca
Evo ja nisam znao da je cuveni rafa benitez na klupi panatinaikosa
D
Darko866
pre oko 2 meseca
Idemo jovicu ugasi zelene
crvene beretke
pre oko 2 meseca
preporodio je aek i on i luka
N
Nebojsa Tasic
pre oko 2 meseca
Het trik Jovica veceras
g
gost1989
pre oko 2 meseca
Kakav boj? To je samo trcanje za loptom.
@
@
pre oko 2 meseca
Misic, Putnik i Stepanovic se okrecu u grobu sta ovi sminkeri pisu, bukvalno uvreda,cak ni metaforicki ne pristaje bilo kakvoj fudbalskoj utakmici.
I
Iz laganog u cupavo
pre oko 2 meseca
Nikolic ide na nulu, pa ako ga uvali uvalio ga je, to je njegova klasika, ali mislim da Oly nema sta da trazi u Solunu. Bice bas napeto ako Pana pobedi AEK a Oly pobedi PAOK.
Аек гази редом свакако
V
Vanjaxd
pre oko 2 meseca
Jovic tri daje danas








_Cropped.jpg.webp)