Komentari na vest

FIFA ima plan B: Iranovo mesto će kupiti jedan od najvećih neprijatelja?

ZIVAND

pre 2 meseca

Ukunuti kvalifikacije, organizovati aukciju, pa ko da više ide na prvenstvo.

[email protected]

pre 2 meseca

Novac i politika uništiće sve lepo sto nas radovalo. Uništiće sve. Menjaju pravila bogati i političari kako njima odgovara. Pravi sport i njegova draz polako i sigurno nestaje i to je tuzno. Sve u interesu bogatih i još bogacenja.
m

miconis1

pre 2 meseca

Ovaj Mundijal preti da bude najgori ikada

Biljana69

pre 2 meseca

Naravno! Uvek se sve vrtelo oko para,ne znam,nisam pametan

Biljana69

pre 2 meseca

Ne znam sta bih rekao....svakako navijam za njih!!! Volim taj klub
N

Nikola1992a

pre 2 meseca

Hahahah smesno...
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Логично је да их замени Азијска екипа, која год то била

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Odavno se u sportu sve vrti oko para i brenda tako da ovo uopšte ne iznenađuje. Odmah čim je izašlo to da će Iran možda odustati sam ovde napisao da će pokušati da gutaju Italiju ili UAE. Nekim čudom Italijani su se distancirali od te ideje ali ovi neće. Nebi me čudilo uopšte da u narednim godinama izmisle novu konfederaciju kako bi im prodali mesto na Svetskom pa da budu tu u takmičenju UAE, SA, Katar, Oman, Bahrein, Singapur. Da tima koji mogu da plate olakšaju put na Svetsko.
M

Mirkop60

pre 2 meseca

U sve su umesali politiku!Unistavaju sport bukvalno sa svim ovim do sad.

Skorpion77777

pre 2 meseca

Petro dolari guraju UAE ...Zašto neko ne spominje neki klub iz Afrike...

ws10

pre 2 meseca

uae kuca fudbala
V

Vuk Pavlovic

pre 2 meseca

Sve se vrti oko novca
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Svaka čast Italijanima, tako se čuva cast
A

Adison99

pre 2 meseca

Nema sanse msm da tesko moze doci do toga

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Treba ceo svet da glasa ko nije prosao ili da se pravi baraz za to jedno meste mada imaju oni timovi amateri oni prvo medju sobom
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Пара врти где бургија неће. Фифа и Уефа су легло криминала и корупције. Инфатино живи у Катару. Критеријум је изгубљен 1992. када су забранили тадашњој СФРЈ да наступи на ЕП у Шведској.
n

nuki63

pre 2 meseca

Kakvi crni Emirati na svetskom prvenstvu

Miki Milikic

pre 2 meseca

ko god pristane da ode umesto Irana, a to nije zasluzio na terenu , treba da ih je sramota

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Šteta bi bilo da Iran ne ode na svetsko prvenstvo i kad bi tamo uspeli da prodju što dalje. Bila bi lepa fudbalska i životna priča

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Fifa ima i plan c i D i ...

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Nije uopšte ovo izneđenje znalo se sve to od početka ali dobro
Z

ZaRkOoO

pre 2 meseca

Nisam ni za ovo, ali je bolje da oni idu ako već daju tolike pare i sponzorišu na sve strane.. Zbog čega da ide Italija?? Glupost
L

Lakiq123

pre 2 meseca

FIFA se sprda sa tim

Dakara

pre 2 meseca

Ocekujte uskoro udarnu vest na svim sportskim portalima " IRAN IPAK NA SP !!! Svoje meceve ce igrati u Meksiku. "
M

Mikili TB

pre 2 meseca

I onda neko dođe i izjavi politika se ne meša u sport. Ne da se ne meša već politika diktira propise u sportu, ako nisi u krugu "odabranih" nema ni učešća. Što ne dodele Mongoliji, Indoneziji ili Tajlandu, naravno prodaje se, mesto i to za što više para moguće. Dovoljno je videti Izraelsko učešće u evro takmičenjima koji ni nije u Evropi, a Rusiju odstranili u startu. Da se čovek ispovraća na šta ovaj svet liči.
T

TGH

pre 2 meseca

Bukvalno NIKO UPUCEN nije iznenadjen.
j

jelajkp

pre 2 meseca

Svašta ce oni da smisle

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

Šta piše ovaj uvek prednost ima tim iz iste konfederacije pošto još pre početka kvalifikacija svaki kontinent dobija broj učesnika.
E

Epson

pre 2 meseca

Vidim po internetu da se vrte komentari kako ce se bojkotovati ovo SP, kako nikog nece interesovati, kako ce biti najgori turnir ikad... I opet ce cela planeta pomno pratiti prvenstvo, svi ce da se nahajpuju ko i uvek, svi ce zaboraviti celu kontroverzu. To je pretuzno i uzasno, ali ljudi ocigledno tako funkcionisu.
.

....

pre 2 meseca

Видећемо, али и даље сам мишљења да ће ово бити фијаско само такав

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Nije ni pocelo SP, a vec niz kontroverzi.
A

Argumenti

pre 2 meseca

Potpuno logično je da to bude neka od reprezentacija iz Azije, čisto da bude netko iz iste konfederacije i da bude onoliko koliko je predviđeno reprezentacija iz Azije. UAE nije zaslužio igrama? Ne računajući sve reprezentacije iz Azije koje su se plasirale, UAE je odma sledeća po redu a i protiv tog Iraka su ispali zbog penala u 107. minutu. Svakako ako vam je do regularnosti ta reprezentacija mora bit iz Azije.
K

Klinička depresija

pre 2 meseca

Kažu "UAE nije izborio na terenu plasman i ne zaslužuje, nego ili Bolivija ili Jamajka". Pa po istoj logici ni oni ne zaslužuju jer nisu izborili na terenu. Plus je skroz logično da bude neko iz Azije. Čak bi najpravednije bilo da se umesto Irana ne pojavi niko, već registrovati sve tri utakmice Irana službeno 3-0 za njihove protivnike i to je to. Ali naravno pošto nije finansijski isplativo da se tri utakmice ne odigraju onda će ugurati zamenu.

Miloš Milovanović

pre 2 meseca

Treba uZinat da igraju. Baš na teritoriji amerike...ne igraju za njih nego za sebe

Miki Milikic

pre 2 meseca

kakve ludorije i prevare , stvarno sp gubi smisao
G

Gaga32

pre 2 meseca

Ne treba sad da igraju mafijaška zemlja sad koja ih napada..
v

veljkonii

pre 2 meseca

treba bataliti svetsko ako ne nastupe