Komentari na vest

FIFA odbila Iran: Ko se još nada plasmanu na Mundijal?

Dacaa 23

pre 2 meseca

Neka upadne Srbija hahha
K

Kica1002

pre 2 meseca

Moze Iran da odustane ne da postavlja zahteve

Otac Makarije

pre 2 meseca

Ako iran odustane naj postenije bi bilo da se turnir organizuje

Catke05

pre 2 meseca

Pa po mn ameri su za sce krivi iranci su ok
M

Marconato

pre 2 meseca

Smesan zahtev Irana, uvek imaju opciju da igraju ili ne igraju. Verovatno ce biti neka sledeca repka iz iste konferencije, ali ako bi Italija zauzela njihovo mesto to bi bio skandal. Svi bi navijali da oni sto pre ispadnu.

XavieRS

pre 2 meseca

jos pre par meseci su trebali izmestiti to u Evropu, kazu tesko je, jeste ali izvodljivo..to bi im zadalo jak udarac..pogotovo za ego
M

Marko206

pre 2 meseca

Igraci tu nista nisu krivi, oni su svoje odradili i zasluzili da odu na prvenstvo
z

zecpripovedac

pre 2 meseca

Ma Srbija, da se obrukamo jos jednom za sve pare.

bordeaux

pre 2 meseca

Samo ne Italija. Bojkot njihovih meceva ako ih ubace
J

Jasmina65

pre 2 meseca

Srbija
j

jokicvvV.

pre 2 meseca

Nek ide neko ko je najbolje plasiran na listi repki a nije otisao.
D

Dex12

pre 2 meseca

E ne mogu Italijani. Neka izbore na terenu. Dosta je bilo zabarisanja. Neka igraju porazeni iz finala baraza. Tako je najpostenije

Сабахрудин

pre 2 meseca

ni iran ni rusija, a ima tri puta gorih
L

Leukemija

pre 2 meseca

Podrska za iran
m

milan tesic

pre 2 meseca

opet mesnje politike
D

Dezan_

pre 2 meseca

Politika je zabranjena samo ako se odnosi na Srbe i Ruse. To je ta zapadna demokratija puna postenja i morala
d

d. g.

pre 2 meseca

A zašto Americi ne uzmu domaćinstvo kao agresoru? Šta su bolji od Rusije? Neka nova pravila.
l

laki100

pre 2 meseca

Duga borba za Mundijal sada izgleda nemoguć
s

sale01323

pre 2 meseca

Poraz van terena, igrači nisu ni krivi
j

jelenal19

pre 2 meseca

Iran će morati snažnije na sledećem ciklusu
a

aleksss99

pre 2 meseca

FIFA odlučila, politika ili pravila? Teško reći

Dacha90

pre 2 meseca

kako za koga,kao što znaš zvezdu su kaznili jer su bolesni i demonizovani
v

vanjaaa03

pre 2 meseca

Šansa se zatvorila, vreme za novu generaciju

Ivan Tokai

pre 2 meseca

FIFA odbila Iran, san o Mundijalu nestao
S

Spasovski92

pre 2 meseca

Iran treba da nastupa na SP ,da im pokaze inat
m

msavicmiki

pre 2 meseca

podrska za Iran

Panto3

pre 2 meseca

Po nalogu Amerikanaca sigurno.Kako Srbija ne igra navijamo za Bosnu jer su se lavovski borili i drago mi ke sto su uspeli da idu dalje

Alexa Danilovic

pre 2 meseca

Oni najbolje znaju sta je najbolje za njih
V

Velinovzeljko

pre 2 meseca

Iran osvaja na kraju hahaha
j

jovanle94

pre 2 meseca

Ako Italija kojim slucajem nekako udje na Mondijal, osvojice ga. Neki holivudski scenario u najavi

rajko vidic

pre 2 meseca

Bilo bi glupo da neko igra umesto Irana,ipak su oni izborili igranje na svetskom prvenstvu

Bane92

pre 2 meseca

Na kraju umesto Irana neće ni Emirati, ni Italija, niti neko treći iz njihovog navodnog mini turnira, nego njihova čeljad Izrael. To bi bila dobitna kombinacija na iovako skandalozno i vrlo verovatno najlošije svetsko prvenstvo u istoriji....

Boban Rakic

pre 2 meseca

Podrska za iran

Skorpion77777

pre 2 meseca

ma kakva Italija Tu ce uleteti lova Iz DUBAIJA
C

Chichino

pre 2 meseca

Napred Iran 🇮🇷🇮🇷🇮🇷
j

jocy9933

pre 2 meseca

Nece Italijani sigurno vec neko iz Azije
i

ivanstole

pre 2 meseca

Namestice Italiji sigurno

Mersija Mujezinovic

pre 2 meseca

Naravno jedva bi cekali da odustanu
G

GHost2353456

pre 2 meseca

Nakon napada na Ukrajinu Rusiju izolovali iz svega, ne trebalo bi po toj logici izolovati SAD i Izrael? Zapadnjaci su najveci licemjeri u historiji covjecanstva

Aleksandar Ranisavljevic

pre 2 meseca

Realno bi bilo da ode neko iz Azije ako Iran odustane

Natasa27

pre 2 meseca

Najrealnije je da šansu dobije neka azijska selekcija
L

Lukicakukica

pre 2 meseca

Treba da izbace USA, a Iran da igra.
u

uefa & fifa mafija

pre 2 meseca

Od kada su nas 1997 izbacili,, od tada sam se posrao na te organizacije... Sve gubi smisla

necaaaq

pre 2 meseca

ovo je vezano sa politikom a sport ne bi trebao da se mesa sa politikom

Miki Milikic

pre 2 meseca

podrska za Iran, ne odustajte
G

Gost555

pre 2 meseca

Mozda se Srbija nada?

FiumenBG

pre 2 meseca

treba da igra iran
p

petrovicgoran22

pre 2 meseca

ma samo neka se zavrsi rat
m

milan62611

pre 2 meseca

Zavrsava se rat i iran igra
L

Lanmi.

pre 2 meseca

Zavrsice se rat, ali posle Mundijala.
M

Majtore

pre 2 meseca

Ovo ce biti razlog, za prekid rata xD
A

Ankok99

pre 2 meseca

Po meni ne trrbaju da igraju u sad.

Dragan Masalovic

pre 2 meseca

Trans Jos i na terenu da zarate naravno da im ne daju
M

Milan767

pre 2 meseca

Najjace bi bilo da puste Italiju,Konte ih poslozi i oni sunjatori osvoje mundijal.Onda bi sve izgubilo smisao.
L

Logitech

pre 2 meseca

Pa sta? Kako je Danska tamo neke 1993. godine osvojila EP a igrali umesto nas tj. Jugoslavije zbog sankcija, iako smo ih pobedili u kvalifikacijama? Kako je AC Milan tamo neke 2007. godine igrao kvalifikacije za LS pa ju je te iste sezone i osvojio? Besmisao bi bilo pomeriti ceo Mundijal zbog desavanja u nebitnom Iranu.
B

Bale89

pre 2 meseca

Treba nas da puste

Ranijeri

pre 2 meseca

kakve igranke prave Iranu

Lix

pre 2 meseca

Imamo li mi nekakvu šansu? 😃
C

Cikotiću

pre 2 meseca

Nema nas ovaj put u repasažu 🔞

Aleksije05

pre 2 meseca

Bilo bi dobro da se napravi nesto.

JOVICASA

pre 2 meseca

Treba da igraju svakako
J

Joomla1020

pre 2 meseca

Političke igre, a kao politika ne sme imati upliva u sport... Baš!

srecko Janjic

pre 2 meseca

Naravno da i treba da igraju

Aleksandar Vulovic

pre 2 meseca

Hegemonisticka organizacija, fuj!!!

ljubisa rajkovic

pre 2 meseca

Znači uticaj ima novac, a ne rezultati? Šta uradiše od sporta... P. S. Ja sam mislio da su bot komentari samo za političke teme, kad ono ima ih koliko ti duša hoće i na sportskim temama. Žalosno je sve ovo...

[email protected]

pre 2 meseca

I treba da igraju.
M

Markomare1982

pre 2 meseca

Sad ce da izmisle pravila i ubace Italijane.

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Ce upadne Srbija umesto njih jedino tako mozemo da se plasiramo 🤣🤣

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Da nam vrate za 1992

Kazeev

pre 2 meseca

Ma nek šalju nas i da se ne ljubimo...

zeljko markovic

pre 2 meseca

ne bi me čudilo,ako se to desi da ubace Italijane.
B

BOTa i Dijamanti

pre 2 meseca

Baj baj Mozzarte, bili ste omiljeni sportski sajt i gomila nas je čitala sportske novosti i sa uživanjem smo kvalitetno komentarisali i čitali komentare. Sad su se ladno pojavili botovi koji pišu po dve-tri bezvezne reči na svaku vest, i izgubiste nas dosta vernih pratilaca. Potvrdiće ovo još neko iz te ekipe. Doviđenja.
D

DZP

pre 2 meseca

Apsolutno se slazem... Kao da si usao u komentare na Kuriru...

M Nalog

pre 2 meseca

Samo ne mi,da nas unistavaju tamo

Jovan0110p

pre 2 meseca

Fudbal im je na poslednjem mestu...

Branislav Vujcic

pre 2 meseca

Ubaciće Italijane da igraju, mada bi mogli i nama da ponude 😀

Daniel33

pre 2 meseca

ne igraju jel je glupo zbog rata, nema smisla da učestvuju

M Naĺog

pre 2 meseca

mi ne sigurno
d

dekirambo

pre 2 meseca

Banda...
Z

Zokili

pre 2 meseca

Meni je žao Irana, zaslužili su da igraju..
T

Tomili11

pre 2 meseca

Ko ce onda da udje umesto Irana?

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Danska i osvoji kao i 1992
D

Djokica10

pre 2 meseca

Iran bi trebao ipak da igra, nije fer

Ikebana

pre 2 meseca

napravice oni turnir i naravno pogurati Italiju
S

Simicmacan

pre 2 meseca

Pa ako poguraju Italiju i Dansku onda će Danci dalje

Marko Žer

pre 2 meseca

Vazno da ce oni nesmetano, cirkus kolorado
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Sramota ako Iran ne bude igrao.
D

Drhaus86

pre 2 meseca

posaljite sebiju bice cirkus koloraso

Nenad Velickovic

pre 2 meseca

Katastrofa, a Izrael nesmetano tu
R

Riko94

pre 2 meseca

Neverovatno je da su jadni ljudi uspeli da se kvalifikuju i sad ne smeju da igraju iz politickih razloga. Zivim za dan da ta Amerika propadne.

Samo-jako

pre 2 meseca

Srbija na Mundijalu, pa može i Kokeza u prvu postavu...
Č

Čudilo

pre 2 meseca

95% Mundijala će se igrati u SAD; po jedan stadion u Kanadi i Meksiku će služiti samo u grupnoj fazi... i to je sve već dodeljeno, gde bi drugde igrali inače. Ili da odustanu ili da igraju i nerviraju Amere svojim prisustvom. Bila bi fora da Danci po drugi put dobiju učešće "diplomatski".

Urke97

pre 2 meseca

IZBACITE AMERIKU NAJVECE ZLO
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 2 meseca

Neće da dozvole da država koja je napadnuta ne igra u zemlji agresora. Ali nemaju problem da predsedniku agresoru izmisle nagradu za mir haha. Isto tako je sasvim ok genocid u Gazi i Libanu, pošto ne vidim da se bune protiv SAD-a i Izraela.

Dakara

pre 2 meseca

Iran će igrati SP, svaka druga opcija će baciti veliku mrlju na najveći planetarni sportski dogadjaj
m

mladi23

pre 2 meseca

Samo da ne bude Italija,ili neko iz evrope,najrelanije sledeci iz Azije..

MIHAJLO161203

pre 2 meseca

Videćemo ko će igrati umesto njih
n

nnovak

pre 2 meseca

I ko sme da se kladi od svih prisutnih da će Iranovo mesto zauzeti Ujedinjeni Arapski Emirati??? A znamo i zašto.
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Važno da Izrael učestvuju nesmetano...
B

Bangladeš

pre 2 meseca

Mini turnir da ali bez reprezentacija iz Evrope.

Biljana69

pre 2 meseca

Bzvz ž,ako Iran ne ode na prvenstvo🤷!

Gordana Vasic

pre 2 meseca

Sport vise nije sto treba da bude

Jovan Jovanovic

pre 2 meseca

na kraju ce vratiti Italiju . Strasno sta rade
D

Dejan87ns

pre 2 meseca

Stavice nekoga iz Azije ili najbolju rep.po plasmanu na Fifa rang listi

atisitaj?

pre 2 meseca

a izreal ostavili a??? koji je poubijao koliko dece u gazi i svetu, mafijo satanisticka
d

duusann22

pre 2 meseca

Ako Iran ne igra trebalo bi da ih zamene sa drzavom iz tog regiona a ne nekog iz juzne amerike ili evrope ili gde vec
G

GV

pre 2 meseca

Nervira me to licemerje. Rusija je napala Ukrajinu, Amerika i Izrael Iran, Rusi tvrde da brane Ruse u Ukrajini, Ameri da Iran proizvodi nuklearno oružje. Napadač će uvek naći opravdanje, ali je realno da ni jedan od ova dva rata nije dobio odobrenje UN, što znači da su nelegalni. I, u redu, Rusija je kažnjena zbog toga, ali Amerikanci i Jevreji nisu. Rusija ne može da igra svetsko prvenstvo, a Amerikanci mogu čak i da ga organizuju. I čak zbog toga bude kažnjen i ucenjivan Iran, koji je napadnut. Gde je logika?
n

nnovak

pre 2 meseca

Verovali vi meni ili ne Iran je jedna jedina ekipa koja me nikada nije srušila na golove... Izmedju 8 i 10 puta sam igrao 3+ uvek ali uvek,respekt!
P

Pedja108

pre 2 meseca

Sramota je sto se uopste postavlja pitanje da li ce Iran ucestvovati i ko ce drugi umesto njih ako ne idu. Ovde je jedino pravo pitanje, zasto SAD nisu iskljucene sa SP i ko ce drugi biti domacin SP ili da li ce onda Meksiko i Kanada ostati jedini kao domacini. Moogli bi u medjuvremenu Amerikanci da napadnu jos koju zemlju koja ucestvuje na SP i opet nece Amerikanci biti ti koji bi bili iskljuceni, vec neka druga napadnuta zemlja.

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Pa ili Italija ili UAE. Ipak igra se u SAD-u i cilj je popularizacija sokera a Italijani su ipak brend, a ako bude bilo do para onda UAE.
D

DidierDrogba11

pre 2 meseca

Samo da još Ameri donesu demoNkratiju u Iran u SP može da počne...
E

Ej

pre 2 meseca

Ubacit če uae ili Katar ,oni jim finansiraju te college športa gluposti...

VW87

pre 2 meseca

Stop Italija,Stop Danska.Go UAE💯🖐

Mayhem

pre 2 meseca

Mini turnir pa ko osvoji ide na prvenstvo
O

Off Season

pre 2 meseca

Kakav bre mini turnir, pa da Italijani prođu i onda kao pa kvalifikovali smo se pošteno, na terenu...
B

Baldwin

pre 2 meseca

#Off Season A ko ti garantuje da bi Italijani pobedili Dansku na tom mini-turniru?

Aca Milutinovic

pre 2 meseca

Steta za Irance trebalo je odstraniti Ameriku i Izrael
O

Odavno

pre 2 meseca

Sport vise nije sport

Georg C

pre 2 meseca

Samo ako su ludi mogu da odu u USA i igraju posle svega sta su im ovi uradili sa drzavom

Saša Bakić

pre 2 meseca

Sramota zato sto igraju amerika i izrael
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma ovo je strasno sta radd

Sunčica Stojković

pre 2 meseca

srbija do mundijala
ш

шуми

pre 2 meseca

а санкције америци јер су напали иран па јбт где овај свет иде
D

Djape Zlatković

pre 2 meseca

Koliko bi voleo da pozovu našu reprezentaciju,baš bi bio oduševljen da ipak nastupimo i promovišemo Srbiju.Ali iskreno mislim da naši igrači jedva čekaju da odu na odmor i već su bukirali letovanja.

Nedeljkoo Subotic

pre 2 meseca

U najavi najgore svetsko prvenstvo u istoriji...
T

Tref1

pre 2 meseca

Sport ispred politike, kako ta bajka lepo zvuči..

[email protected]

pre 2 meseca

Pa Srbija i Italija 😆😆
D

Daren_g

pre 2 meseca

Bilo kako bilo italija se nece kvalifikovati :)
Z

Zmzzm

pre 2 meseca

Logično je da ih zameni reprezentacija iz Azije,ako Iran odustane.
s

skalp23

pre 2 meseca

Realno Italija nije ni zasluzila xD
D

Dandara

pre 2 meseca

Idemo sad licitacija za jedno mesto
В

Виктор

pre 2 meseca

Бојкотујте СП, ја га гледати нећу! Клошарска посла...

Dzeladija

pre 2 meseca

i ne trebaju igrati u prljavoj americi
P

Pop Igi

pre 2 meseca

sramota je da su dvostruki arsini. ili svi ili niko

[email protected]

pre 2 meseca

Mislim da ce to svakako biti UAE. Zna se kakva je financicka moc njihova i to ce ih odvesti na svetsko prvenstvo.
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Pre ce Italijani da zavrse nekako

Zivot je igra ??????

pre 2 meseca

kviz gde je

[email protected]

pre 2 meseca

ubacice italijane
d

dr.nadja

pre 2 meseca

Iran će da igra
d

dr.nadja

pre 2 meseca

Kviz dajte!!!
m

moneyfast88

pre 2 meseca

idu Arapi zbog love...

M Nalog

pre 2 meseca

Idu danci,od italijana nema nista

Salleee

pre 2 meseca

Naravno da će da presudi novac. I uticaj…

Batina1

pre 2 meseca

Sve je postalo politika.

Milos Miletic

pre 2 meseca

Ici ce Iran, ne lozite se
K

Krcko32

pre 2 meseca

Ah taj režim u Iranu stalno napada usa jadne, nedužne.... Bavite se sportom a ne politikom.. Nema teksta zasto Izraelski timovi igraju euroligi a ruski ne ...ili o sportu u nasoj južnoj pokrajini al o iranskom režimu ima komentar molem lepo..
U

U NAJGOREM SLUCAJU

pre 2 meseca

Italija-Danska Bolivija-Jamajka UAE-Oman pa onda triagonal.
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Pravi se scenario da Italija ode na Sp.
K

KBK

pre 2 meseca

Kako je uopste moguce da se razmislja o tome da to mesto zauzme neko van Azije?!
n

nonameeee

pre 2 meseca

tako kako para vrti gde burgija neće....
m

marija.ale

pre 2 meseca

Mi nismo za fudbal

Гарби

pre 2 meseca

Финале баража Италија - Оман и пролази Оман након пенала.

Marko Maric 123

pre 2 meseca

Jasno je bilo svima ovo*

gradgreha

pre 2 meseca

Mislim da im je fudbal na poslednjem mestu trenutno .

Marko Maric 123

pre 2 meseca

Sta reci bilo je sano svima ovo.