Komentari na vest
Fiorentina ponovo kreće od nule: Fabio Groso novi trener, plata 1.200.000 po sezoni, ugovor do 2028.
V
Vlah
pre oko 1 mesec
Ne znam zasto ovakvi fudbaleri (bez obzira sto je "nase gore list") mnogo kostaju a malo vrede (na terenu)... Ceo "Como" ili "Kristal Palas" ili "Rayo Valecano" ne kostaju toliko, a mnogo su veca vrednost za ulozeni novac...
Psycho Machine
pre oko 1 mesec
Jeste bio sampion ali je bio rezerva i imao epizodnu ulogu.
koliko se pamte samo medalje ne realna uloga na terenu..
uzas. Nekome ce biti isto onda sada da vidi Del Piera i Gatuza kao jednake, sto je vanzemaljski pojam onima koji su ih gledali.
J
Juve 1982
pre oko 1 mesec
Ide za iste pare u Bajern da bude Kejnu rezerva.
P
PRDIMISEGUZICI
pre oko 1 mesec
Vlahovići drže reč.
alexandar1987
pre oko 1 mesec
mislio sam da će biti boljih klubova posle Liona,al eto nove šanse....samo napred
Sele Fejzic
pre oko 1 mesec
srecno i sve najbolje
R
Rezzapereca
pre oko 1 mesec
Moraju italijani da menjaju ceo sistem, pocev od svojih omladinskih skola pa na dalje, postali su liga penzionera nazalost, a imaju sve predispozicije da budu u vrhu
R
RN
pre oko 1 mesec
Pitaju za broj da te okrenu. Ne znaju pa da im pomognes.








