Komentari na vest

Fonseka prozvao Endrika, Endrik odgovorio na terenu

S

Sale22

pre 3 meseca

Sramoti se Lion nekada veliki klub

Милош Гроздановић

pre 3 meseca

I to baš kad ih ne stavim na tiket🤣

Mozzakomentator

pre 3 meseca

😂😂😂

M Nalog

pre 3 meseca

ima vremena on

M Nalog

pre 3 meseca

mlad je jos,ima vremena

Ilija.koja

pre 3 meseca

Endrik cim izasao iz Reala i dobio neke minute ima solidne brojke isk

Vukasin Nikolic

pre 3 meseca

enrik je ozbiljan igrac.igrace u realu sledece godine

Semir88

pre 3 meseca

Endrik je odličan, može da igra i napadača i desno krilo. Još uvijek je malo sirov igrač, ali mlad je, vrijeme je pred njim.

Zivot je igra

pre 3 meseca

realno dobar je

Vukasin Nikolic

pre 3 meseca

dobar igrac

Denism1

pre 3 meseca

Lyon duplo bolji, zasluzili su da igraju ligu sampiona sledece sezone

Kajtreba

pre 3 meseca

Ma dajte ljudi golove, manje prozivanja vise fudbala!

markinjos4

pre 3 meseca

vraca se endrik u real

[email protected]

pre 3 meseca

Enrick bi propao da je jos uvek u Realu

Mersija Mujezinovic

pre 3 meseca

Mogli su jos 1 gol dati,oborise me za 3 plus

Kajtreba

pre 3 meseca

Bas je odgovorio, al al mu vera nema sto za reci!
J

Jorge/87

pre 3 meseca

A kakav klub su bili pre desetak godina...

Lalala

pre 3 meseca

Veoma zanimljiva trka za mesta koja vode u LS.

Pa dodo sam

pre 3 meseca

Na jednom tiketu čekam 1+I1+II, na drugom 3+...šta dalje reći..