Hulijan Alvarez (©Reuters)

Hladan tuš za Zvezdu: Alvarez "iz svlačionice" izjednačio (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 19.09.23. | 22:07

Nije dugo potrajalo vođstvo srpskog šampiona

Bacio je Osman Bukari u poslednjem minutu prvog poluvremena u trans navijače Crvene zvezde, ali je euforija među pristalicama srpskog šampiona kratko trajala. Mančester Siti je izjednačio rezultat kao dlanom o dlan, praktično "iz svlačionice".

Nepunih 70 sekundi po povratku sa pauze bilo je dovoljno fudbalerima mančesterskog tima da utakmicu vrate na početak. Hulijan Alvarez je poslao pas unapred ka Erlingu Halandu i utrčao iza njegovih leđa, Norvežanin ga je uposlio dodavanjem "ispod lakta", a popularni Pauk zaobišao u prvom poluvremenu savršenog Omrija Glazera i pogodio za 1:1.

Gotovo identičan scenario viđen je na prethodnoj prvenstvenoj utakmici Sitija protiv Vest Hema u Londonu. Čekićari su tada na poluvremenu imali minimalnu prednost, koju im je u 36. minutu doneo Džejms Vord Prauz, ali je nepun minut po povratku sa odmora Žeremi Doku vratio šampiona Evrope u život.

Samo da i ishod večerašnjeg meča bude isti kao u subotu.