Komentari na vest

Igrali Slovenija i Kipar, pogađali bivši igrači Zvezde i Čuke

Igrali su mnogo bolje od nas mi smo prvu tri nula izgubili od zelenortska

Benny Ben

pre 23 dana

Pravi je Drkusic!!!