Komentari na vest

Ispunjeno obećanje: Demba Sek otkupljen od Torina za 1.400.000 evra!

p

pirlac89

pre 10 minuta

Bačene pare u potok

Aleksandar Virijevic

pre 19 minuta

Dobar je igrač, ali za evropu mora bolje.
G

Gost555

pre 11 minuta

Gde naci bolje, u Liverpulu ili Juventusu? Da ponudimo 45 miliona evra za Filipa Kostica?
T

Tln

pre 23 minute

Sta je sa Papa Firerom?

ЗоранАГТ+

pre 30 minuta

Јак играч у пм.
M

Mrek Nemanjic 3

pre 36 minuta

Pa ovaj samo brzinu ima tehnika diskutabilna i zavrsnica ocajna zaista ne znam sta kadar vidi nije mi jasno
i

iveljaaa

pre 37 minuta

Odlicno pojacanje...
M

Ma mi smo

pre oko 1 sat

Potpuno neozbiljan klub, finansira nas Drzava ,niko nece da kupi nase igrace Sasa Ilic amater a uprava katastrofa, Jos jedna propala sezona
G

GostTT

pre 11 minuta

Koliko se jadno osećaš od 1 do 10 kada se kao zvezdaš predstavljaš kao navijač Partizana i pišeš ovakve komentare? Ne mogu ni da zamislim koliko je tužan tvoj život. Žao mi te je.

JOVICASA

pre oko 1 sat

Evropa tesko moze da pravi razliku.
b

batabane

pre oko 1 sat

U svim predhodnim komentarima o Seku,a pri tom dok je figurirala cena otkupa ugovora od 2,2 miliona,jasno sam smatrao to pogresnim.Sada kada je 1,4 miliona je neka druga prica,ali mislim i to previse,za ono sto je pokazao.A sta je pokazao? Da budemo realni i posteni pokazao je dominantan prodor.Apsolutno je fizicki dominantan,sa zavidnom tehnikom driblinga.U nasoj ligi ,skoro pa nezaustavljiv.Ali ,onda ide drugi deo ,zavrsnica akcije koja je isto tako dominantna ,ali u negativnom smislu.Neverovatan procenat nepreciznih sto suteva,sto centarsuteva.Moj skromni utisak je ,zato sto igra bez unapred smislenog plana.Krene ,pa videcu sta cu.Ne moze tako.Danasnji fudbal nkoji se igra brzo i jako,to ne podnosi.Neodlucnost je osudjena na propast .Po meni ,neodlucnost i nesigurnost su gore od neznanja,jer proizvode vece, odnosno teze greske.Dakle mislim da prema svemu prikazanom za Dembu ne bih platio vise od 500000-750000 evra.Ali sa druge strane i potpuno razumem ovu upravu.U ovoj besparici,dobili su ga sigurno na neke rate,a cenu vise nisu mogli da obore.Tako da je to to.Mozda Sekbi popravi tu realizaciju,jer mu igra i prodor nisu bili sporni ni minule sezone.Jos kad bi Sasi Ilicu pala na pamet ideja da Seka isproba na l.beku!.Zato sto Partizan nema dobrog l.beka.A kad bi se Seku otvorio prostor ,gde bi njegova snaga prodora dosla do izrazaja ,mozda bi to bio pun pogodak.Ne znam sigurno,ali zato postoje treninzi,probne utakmice.
M

Ma dajte

pre oko 1 sat

Sigurno je to od prodaje Njugresica i Sanje Dragojevica Drzavni mezimac partizan
A

Alo decko

pre oko 1 sat

Neka prica ko sta hoce, ovo je dobar potez uprave. Davi loptu, neinteligentan je igrac, ali jedini koji je prosle godine prolazio protivnike i pravio visak, i to ga pravio uvek i sa neverovatnom lakocom. Prilicno sam siguran da ce partizan od njega zaraditi, a i ako ima minute bice ovo sezona od 20 golova i asistencija. I verovatno 100+ glupih zavrsnica ali jbg
S

Sigurnoo

pre oko 1 sat

Sigurno je to od prodaje Njugresica i Sanje Dragojevica
S

Samo jedan covek

pre oko 1 sat

Kome obecanje? Cije obecanje? U upravi obecali jedni drugima da ce podeliti tal?
G

Gost VI

pre oko 1 sat

Za ove što pišu odakle pare za igrača, neka pročitaju tekst, lepo piše da je obećano Torinu
P

Puno su igrača prodali

pre oko 1 sat

Pa mogu i da kupuju:-)

human

pre oko 1 sat

slavlje u Torinu, ovo nisu očekivali.

Miloš (Мишке)

pre oko 2 sata

Decko ima samo brzinu i svi napadi Partizana idu preko njega zbog toga. Ali sut, kreacija, zavrsni pas nula, bio bi dobro da rade na tome na treninzima...
N

Nulizan

pre oko 2 sata

Odvojite minut vremena i pomislite samo sta je sve moglo da se uradi i izgradi u Srbiji za 56.mil novac bacen na prtizan ove sezone za Nula (0) trofeja i u kosarci i u fudbalu na kraju sezone!
S

Stari grobar

pre oko 2 sata

Zasto ova nasa nova uprava na celu sa Ostojom i Rasimom ne smeju da obelodane narodu koliki je zaista ukupan dug kluba, vec to mora da radi nas bivsi predsednik kluba Dragan Djuric koji je u zvanicnoj izjavi pre par dana javno izjavio za TV Sport da prtizan ukupno duguje vise od 80 mil evra, ali da ova nasa nova uprava to Krije od javnosti i navijaca i da lazno prikazuje mnogo manji dug toboze od 40-60 mil nego sto je zaista, i da je klub u totalnom Bankrotu do te mere da su nam upravo zbog duga od preko 80 mil isekli struju i grejanje pre samo par meseci, i zato sad ova nasa nova uprava mora sve zivo da rasprodaje od igraca,zemlje i stadiona da bi klub preziveo i izbegao odlazak u totalan Stecaj i gasenje! To je izjavio nas bivsi predsednik kluba Dragan Djuric za TV Sport,tako da kad on to kaze i javno priznaje sta drugo reci!
b

batabane

pre 44 minute

E moj stari Grobaru.Nasao si kome ces verovati,i drvo pod kojim ces naci hladovinu.Priseti se istorijatavtog coveka,a i nadimka.Pa verovatno si slusao neki njegov intervju,ili si samo citao.Steta je sto su se razisli Mijat i Danko,i sto ne rade zajedno.Ali tako je kako je.Po ovom prelaznom roku i datim mogucnostima,Danko radi dobar posao.Nadam se da se ne ce ponoviti proslogodisnja greska,da se ne zaokruzi sastav sa bar jos jednim stoperom ,ali pre svega l.bekom.Prva greska je ispravljena.Postavljen je adekvatan trener.Ako vec nisu mogli da dovedu Ivica ili Jokanovica,da ne pominjem Nikolica,i moraju relativno pocetnika,onda je bar nas ,koji jeste Partizan i oseca ga.E sad pije vodu da se trner ceka,da raste zajedno sa ekipom.A ne Blagojevic .80% navijaca nije znalo ko je on.Verujem i igraca.Poredis Djuru sa Mijatom, Dankom, pa i Lljajicam ! Pstt,smesno.
k

keruzzi

pre oko 2 sata

Posle se čudimo što smo treći u ligi, a bogami ove sezone će biti čupavo i za to mesto. Vojvodina je jača sigurno, Čukarički standardno nezgodan, NP postaje ozbiljan klub što je svakako dobro za naš fudbal... Čak i ovaj odvratni IMT ima bolji scauting čiji mi se. Ne znam Niš šta planira, tako da definitivno mi nemamo stručnjake koji znaju da dovedu igrača.

FiumenBG

pre oko 1 sat

Nis je napravio dobar napad , rade dobro.. po meni jaci od pazara i imt-a koje si nabrojao.. cuka prosek... vosa je dovela solidne igrace ali los trener

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 sata

Za nase prvenstvo je odlican...a za Evropu, videcemo....
S

Samo jedan covek

pre oko 1 sat

Za Evropu nam i ne treba, ne igramo mi to...
m

micko041.

pre oko 2 sata

Kakvo je on pojacanja, koga ce on da pojaca?.
b

bad

pre oko 2 sata

logi odakle novci?
G

Gunđalo

pre oko 2 sata

Kupljen na 3 godišnje rate
B

Blaki

pre oko 2 sata

Teško da ovaj vredi i 400000 €.
G

Gost233

pre oko 2 sata

Ako ste ga otkupili da biste ga prodali, onda u redu, inače bačene pare. Dečko nema veze sa fudbalom i ne vredi ni trećinu od toga.Jedino što je brz, može da pretrči igrača, od kako su počeli da ga udvajaju ne može ni to.
b

bxbxb

pre oko 2 sata

ovaj ne vredi ni 500 i posle odakle dug
N

Nego sta

pre oko 2 sata

1.4 miliona dali a nikog nisu prodali magija Rasimovog ugnjetavanog kluba
Z

Zeno

pre oko 1 sat

Odgovor za Nego šta, prodati je Kostić u Milano a na izlaznim vratima su Ugrešić i Simić
b

bad

pre 35 minuta

zeno taj što je prodat Milanu još zimus,pare otišle za plate,dugove i monotoring,on je otišao za 3 miliona a ne za 300 tako da ta vaša priča prodali smo,je najbliže rečeno jako glupa!

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 sata

Bolje nam je da ga prodamo, nego da ga zadržimo

Marko Vesna

pre oko 2 sata

Bravo za potez ko bi rekao 😜😜😜
N

Na sta ovo lici

pre oko 2 sata

Kojim to parama je otkupljen? Odakle pare\
K

Kojas

pre oko 2 sata

Pronašli pare prodali njivu
I

Istina 75

pre oko 2 sata

Odakle sada milioni
R

RealnoTako

pre oko 2 sata

Ovaj može protiv IMT, Radnik, Javor, Napredak pa da pravi razliku, ni srednje MSL klubove ne može, Evropa teško može da pravi razliku.

klackalica535

pre oko 2 sata

Male su sanse da vredi vise od 2m sledece godine pa minus procenti pa minus plate=siguran minus.
c

cirkus

pre oko 2 sata

Ako je on pojacanje, ja sam onda Deda Mraz.
p

prevod

pre oko 2 sata

misliš onda si ti Demba Mraz ..

ineska

pre oko 3 sata

nadajmo se boljem izdanju ove sezone.

jevric79

pre oko 3 sata

Само да не буде коска, до сада није нешто био запажен, као да је више играо за своју статистику.

Aleksandar Stojanovic

pre oko 3 sata

Bacene pare.. Drvo od igraca

kivekive

pre oko 3 sata

uzud bacen novac, decko je panjina
p

prevod

pre oko 3 sata

U napadu Že Sti i Sek Demba = Pa Li se Va Ljak
g

gostionica

pre oko 3 sata

Odakle pare? Imamo mi pare, naslis mo. Kad ovo kaze AV sto ne bi i grande Rasim
V

VasoPG

pre oko 3 sata

Do 2029? Neće taj ni do 20.07. ostati, imaju ponudu za njega par stotina hiljada veću, zato su ga i otkupili. Pilićarenje, zar bi dovodili onog iz Serije D Traorea da na ovog računaju. Još se Zubairu vratio nogom u dupe iz Turske. Špekulativan transfer, platili ga da ga prodaju odmah. Živi bili pa vidjeli.
A

Alo decko

pre oko 1 sat

To sto ti natives pilecarenjem bio bi jako pametan poslovni potez. Naravno nece se desiti, ali svejedno glupo ti je razmisljanje.
H

Holse

pre oko 3 sata

Pametno,treba neko da daje golove surdulici i bude igrac manje na svim jacim utakmicama haha

SKIZ

pre oko 3 sata

Добар је играч. Правио би разлику у Карађорђу из Тополе... А и то можда.
Z

Zoki1906

pre oko 3 sata

Prosečan igrač i ništa više