Komentari na vest

Izgleda da je Stanković poslao poruku Ovusuu i Badžu

Miki Milikic

pre oko 1 sat

ovusu najveci promasaj zadnjih 5 godina

Asani Avni

pre oko 5 sati

pravi se cistka

[email protected]

pre oko 11 sati

Videćemo i ovu zvezdu sa novim pojacanjima,mislim da se uklope ovi igrači,da ce igrati mnogo bolje,bitna je liga šampiona,ligu cemo lagano
L

Lincura2255

pre oko 9 sati

I onda jaje pane na čelo
s

sale01323

pre oko 12 sati

Mladi igrači su dobili šansu, sada je na njima.
a

aleksss99

pre oko 12 sati

Pripremne utakmice često pokažu ko je najviše radio.
j

jelenal19

pre oko 12 sati

Konkurencija u Zvezdi je ogromna, nema poklonjenih minuta.
l

laki100

pre oko 12 sati

Abu Fani je već na startu ostavio odličan utisakjk
v

vanjaaa03

pre oko 12 sati

Ovusu i Badž imaju još vremena da se nametnu.
d

dacika75

pre oko 12 sati

Stanković jasno pokazuje da minutaža mora da se zasluži.

Ivan Tokai

pre oko 12 sati

Prerano je za zaključke, pripreme tek ozbiljno počinju.

[email protected]

pre oko 12 sati

ma kakav Ovusu kakav Badzo oni mogu u ofk ili neki slabiji klub koji afirmise mlade igrače u zvezdi nemaju sta da traže odmah sam komentarisao kad je Ovusu potpisao za zvezdu da je to promašaj uprave

Stefan Nojic

pre oko 12 sati

MA STA austrija slaba je ona sve na srecu prolazi

nemanjaacdc

pre oko 13 sati

Owusu jedino što je brz inače blage veze sa životom nema

Vuk

pre oko 14 sati

Опасни су то играчи, баш ме чуди

Predo8

pre oko 15 sati

Kad se setim da je ovaj Badžo plaćen 4 miliona...

Kristina Janjic

pre oko 15 sati

Koga u Srbiji interesuje rezultat C.Zvezde sve dok moze vec pre pocetka prvensrva da osvaja titulu.Pitanje je koje jos niko nije postavio a potpuno realno koliko je C.Zvezda ove sezone imala
K

Kupe 10

pre oko 16 sati

A jedan samo valja.
G

Gavrilo69

pre oko 16 sati

Kakav ovusu bre. Mister nema pojma svakako. Liga konferencije ce biti. Videcete
M

Magi1312

pre oko 16 sati

Taj poziv se ne odbija svi dobro znaju ko je stankela

Meda74

pre oko 16 sati

Loš je to za ulazak u LŠ
R

Ru99

pre oko 16 sati

Oni ni nemaju iskreno mesta u crvenoj zvezdi
S

Saša_PFC

pre oko 16 sati

Koga u Srbiji interesuje rezultat C.Zvezde sve dok moze vec pre pocetka prvensrva da osvaja titulu.Pitanje je koje jos niko nije postavio a potpuno realno koliko je C.Zvezda ove sezone imala minus ne igranjem LŠ.Izgubili su kednog igraca(Avdić)kojeg zbog povrede ne mogu da uvale negde za neki veci novac a za Kostica ocigledno ne dobijaju onoliko novca koliko su planirali.Sve ostale stvari koje su napravili ove sezone sve do kedne su ih terale u minus i pitanje je koliki je kanal.Pitanje je da li Srbija biti primorana i ove godine da otpisuje dugove C.Zvezdiji kako bi opstajala i ne bi dobijala packe iz EU zbog ogromnog dugovanja.
N

Nessaj

pre oko 16 sati

Čekaj, sad će doktor Па... da dođe i da ti neki besmisleni "argument", pa će ti sve biti jasno
7

74

pre oko 13 sati

A koje Kostic za koga ne dobija pare koje ocekuje

Rade Rade

pre oko 12 sati

Salence o'ladi malo. Bilo je transfera prosle god dovoljno+od igranja lige evrope zvezda je u plusu a mislim i da je to negde objavljeno. A jedan klub od transfera sica duzan i sadašnjim i bivsim igracima od evrope 0 dinara a od drzave 30.I vidim da te to ne brine nego visis na tudjim vestima.

Uskekruske

pre oko 16 sati

Koga to zanima..
G

Gavrilo69

pre oko 13 sati

Vas ne zanima jer vi evropu vidite jednu sedmicu i onda opet e kme

Sale Milosavljevic

pre oko 16 sati

Ovusu osim brzine nema drugi kvalitet.

Nikola Milicevic

pre oko 16 sati

Trener bivši Radnka,a sadasnji Cuke je lepo objasnio u jednom podkastu igracke sposobnosti Ovusua I koliko treba raditi sa njim.

Denis Miljkovic

pre oko 16 sati

Ovusu zasluzuje vise minuta zato I doveden

Denis Miljkovic

pre oko 16 sati

too samo oštro i bahato, ti bar znaš kako
S

Sunking

pre oko 17 sati

tanko je sve ovo nikakva pojačanja nismo doveli užas
E

El capitan

pre oko 17 sati

Gde je moj prijatelj bot , kada se vidimo ali nemoj nocas ili sutra da odgovoris budi mangup ali ne internet mangup
B

Bivša petica

pre oko 17 sati

Ovusu i Bažjo. Prvi igra veteransmi fudbal. Kod njega je: primi loptu, korak napred, 2 nazad i onda dodavanje prvom slobodnom igraču. Kod njega ne postoji da krene 1 na 1 u trku ka golu zalomi beka i eto ga u šansi. Ništa od toga. Njegova igra je ne postojeća u modernom fudbalu.. Bažjo nije fudbalska neznalica ali je igrač bez hitrine koja je imperativ u savremenom fudbalu.
N

Nikad lošiji

pre oko 17 sati

Nikad slabiji tim će Zvezda imati. Igrači stariji godinu dana, Ivanić više povređen nego zdrav, Arnautović bez odmora, Seol i Tiknizjan samo što nisu otišli, a prete dolaci Mimovića koji se celo leto provodi sa drugovima i Terzića koji ni sam ne zna kad je zadnji put igrao utakmicu, ali to sve lagano može da prođe u našoj javnosti pod "naša deca" i stare zasluge. U Kataru imaju bolje igrače. Da sve ovo ima podlogu što govorim govori i činjenia da prvi tim koji je igrao do 60. minuta nije uspeo da pobedi autstirjskog drugoligaša.

Noki71

pre oko 17 sati

Trener bivši Radnka,a sadasnji Cuke je lepo objasnio u jednom podkastu igracke sposobnosti Ovusua I koliko treba raditi sa njim.

Daniel33

pre oko 17 sati

too samo oštro i bahato, ti bar znaš kako
B

Banuska

pre oko 17 sati

Tim goti nego lani kao i igra.nema se od koga i nauciti..to sto se osvajaju dom. Titule zasluga je potpuno drugih okolnodti..neverujem u plasman lige evrope jer za to ovaj tim nema kvvalitet.pozdrav
D

Dukelaaaaas 187

pre oko 17 sati

Samo ne znam šta elšnik radi više u zvezdi,čovjek usporava igru,nikad duži pas od 3 metra nije dao i ne smije
M

Malo muškosti

pre oko 17 sati

Od autsajderskih reprezentacija i onih koji su ispali se može napraviti bolja ekipa i borbenija od sadašnje Zvezde. Sadašnja Zvezda neračunajući Tiknizjana nema igrača koji bi se potukao na terenu. Ivanić više liči na žensko nego na muško, ni Katai nije daleko. Krunić svilen isto. Svileni igrači nemaju šta da traže u timu koj ise bori za najveće domete.
V

Vuksic

pre oko 17 sati

A gde cemo sa 2miliona sto je dato za njega zna li se sta? Neka odgovornost ili slabo pamtimo.kao i uvek?
V

Viki Miljković

pre oko 17 sati

Zar Ovusu nije trebalo da bude prodat? Ako tu poruku nije razumeo, onda je Deki loš u slanju poruka. A Badžo greje klupu dve godine. Ako Deki i dalje njemu šalje poruke, onda troši vreme i sebi i njemu i klubu. Mister bolje da se fokusira na to da uradi nešto što ne zna, a to je prođe kvalifikacije za LŠ. Ovo mu je četvrti put da pokušava, valjda neće opet da sve upropasti.
П

Па...

pre oko 17 sati

...имам и ја једну поруку. Дупла круна, групна фаза, а ви како те? 😂😂😂
N

Nessaj

pre oko 15 sati

Mi smo dobro, ne botarimo za sendvič

Slavko Ćosić

pre oko 17 sati

Ako hoćeš dobre pripreme nađi i dobrog protivnika koji hoće da izađe na megdan bar za prestiž . Ne razumem šta je očekivao od drugoligasa .

JEJICA

pre oko 18 sati

On i njegove poruke...vala strava

NikolaSalas

pre oko 18 sati

Putujte decaci da se ne ljubimo, makar i cuvena prodaja 0 e plus procenti!

Slobodan Ristovic

pre oko 18 sati

stankovic mora da izabere
P

Pep

pre oko 18 sati

Ko su oni? I da li je moguce da Vojvodina dovodi bolja pojačanja od Zvezde i Partizana pa naravno kad nema para u 2 najveća kluba u Srbiji
R

Raša P

pre oko 18 sati

Prijateljske utakmice komentarišu samo oni koji pojma nemaju o sportu. Nije važno koji je sport u pitanju. Mada ima tu i do karaktera. Šale su u redu ali da navijači lošijeg kluba kritikuju šampiona to je već ljubomora i nemoć.
J

Jka

pre oko 17 sati

Vidi brat šampion kod nas nine tesko biti pogotovo trenutno a sto se tice komentara pa jok treba da cutimo dok se dovode afrikanca za lepe pare a ne znaju da hodaju.Najbolje da samo cutimo i gledamo poltrone kako nam usetavaju zemlju i klub..Uf kad procitam ove kao papametne gotivne glava me zaboli!!!

snezam123

pre oko 18 sati

Ovusu zasluzuje minutd

Emilija Emilijaaa

pre oko 19 sati

Ovusu nije prosao lekarske u Pragu a kod nas trenira i igra!?? Hoce li neko nesto objasniti?
D

DZP

pre oko 17 sati

Evo, Emilija, lepotice ja cu ti objasniti... Decko lekarske nije prosao u Plzenu a ne u Pragu...

Vaskon

pre oko 19 sati

Bože pomozi! Prethodne godine ne daju nadu...
m

milos987

pre oko 19 sati

Zasto su dovedeni I debelo placeni ,da ne igraju ili da sede na klupu

[email protected]

pre oko 19 sati

i jedan i drugi su dobili ozbiljnu konkurenciju
J

Joker Nole

pre oko 19 sati

Definitivno Deki negarantuje u kontinuitetu minutažu mnogim igracima do 1.septembra, a posle videćemo ko ostane zavisi od xy faktora...

Zoran Jeremic

pre oko 19 sati

Ovusu,,poklonjen" novac Surdulici

Aleksandar3006

pre oko 19 sati

Mo-Čam po Zvezdi ladno u Zvezdi :)
N

Nessaj

pre oko 19 sati

Koja je razlika između Па... i MESSI GOAT-a ? MESSI GOAT ima barem 4 moždane ćelije i loži se na lika koji je zapravo nešto uradio i ostavio neki trag u fudbalu.

Лазарос

pre oko 19 sati

Ја сам реалан, кад је нешто добро, добро је и то се види одмах. Абу Фани је топ играч, да сад не набрајам његове добре особине где се видело одмах. Луизу је играо Wing Beka Што није његова позиција и не можемо да судимо,борио се, трчао је доста. Велика потрошња на тој позицији и то није његово место. Чам, добар техничар, и он је ту играо нешто испод Катаија као Иванић!! Што се тиче Овусуа, Бађа, Милсона, Бабићке за њих је дато 15 милиона без плата. Шта говори, да су од њих четворице, тројица крила и да не могу да нађу већ две године крило које ваља!! Може ко шта хоће да прича, али Радоњић је за све њих Тата... И те приче, није спреман, зајебава се.. Не пију воду. Што су га водили онда на припреме сваки пут. Волео би да се сазна права истина што није играо у првих 11 ест. Било, прошло идемо даље. Морају да нађу још 2-3 топ играча. Могу они то, нису ови из управе глупи, већ сви знамо шта се ради... Хванг Матеус Крунић Тикнизијан Фани Арнаутовић Све су то баш добри играчи... Ја би вратио Хванга да хоће да се врати јер га је Фејнорд ставио на Трансфер листу. Доведеш још једно лево крило добро и штопера и било би то О. К

M. K.

pre oko 19 sati

Nezvanično: menadžerski tim Daglsa Ovusua je bio nezajažljiv kada je u pitanju visina provizije. Menadzeri,lovci u mutnom.
p

pirlac89

pre oko 19 sati

Obojica kapija
M

Majamaki3

pre oko 20 sati

Poruka je vise nego jasna
J

Jolika1985

pre oko 20 sati

Odlicne su to priprene
c

cekaj bre

pre oko 20 sati

Ovusu nije prosao lekarske u Pragu a kod nas trenira i igra!?? Hoce li neko nesto objasniti?
N

Nenad1246

pre oko 19 sati

Objasnili su u tekstu. Treba samo čitati.
S

Slavuj

pre oko 18 sati

Sada kao menadžerska provizija, a lik nije prošao ljekarske preglede. U Srbiji se može igrati i bez pregleda. Sjetite se kako je Lajpcig komentarisao fizičko stanje Mesija. Lik je imao pokvarene zube i manjak kilograma. Tako se vodi račun o zdravstvenom stanju fudbalera. Ozbiljne pare su date, a on neće igrati, kao i Stemčević, kojeg su uzeli samo zato da ne ode u neki drugi klub. Ima se može se, plus, minus 2 miliona, nema veze.
1

1980

pre oko 20 sati

Za ozbiljan fudbal nismo. Možda se spletom okolnosti,žreba plasiramo u LŠ ali kvalitetom nemamo šta da tražimo. Liga Evrope je mera pa i Liga konferencija. Tu bi mogli da budemo optimisti da možemo maltene do kraja
T

TasteMyCudgel

pre oko 19 sati

To što CZ osvaja 10 nameštenih prvenstava za redom nije nikakva garancija za Evropu. Kvalitet je samo prividan. Ni u LK ne može dalje od 1/8 finala, a kamoli "do kraja". Vratite se u realnost, Zvezda je za malo bolja od Partizana, Vardara, Velike Trnave i slično, ali i dalje svetlosnim godinama iza ozbiljnog evropskog fudbala.
П

Па...

pre oko 18 sati

...занима ме шта навијачи Ливерпула и Штутгарта мисле о томе 😂😂😂
T

TasteMyCudgel

pre oko 15 sati

Mene zanima tvoj odgovor na argumente na vesti o ZT gde te lik zabio sa 10 argumenata u jednom komentaru a ti se pokunjio okrenuo i otišao, klasičan dELiJa sA sEvEra
m

misa mitrovic

pre oko 20 sati

tanka su zvezdina pojacanja, bar za sada ,nema tu kvaliteta
Z

Zulu warriors

pre oko 20 sati

Svevu svemu jako tanka pojačanja,odbrana je inače loša,tu se moraju dovesti 2 dobra štopera,valjda ne misle da će sa Veljkovićem Učenom i Rodrigaom ući u ligu šampiona,takođe Arnautović nije za ligu šampiona ali brzo će se sve videti u kvalifikacijama

ZovuMeKirbi

pre oko 20 sati

Jasna poruka kroz izbor na terenu.
V

Vidi vidi

pre oko 20 sati

@Ništa ovo nije dobro @ma mi smo @Dok nam je deki Krenuli bot komentari a Jos je jun, bot komentari u cilju unosenja negativne atmosfere u klub i Navijace bot sluzba radi neprestano
E

El capitan

pre oko 19 sati

Svi mi znamo ko je bot ovde , nego prijatelju kada ce da se vidimo?
M

Milutin & Dragutin

pre oko 20 sati

Otac naš što nas je dopremio iz daleke Kine nas je programirao da skandiramo: ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA
П

Па...

pre oko 20 sati

...Звезда је 50-50 између Лиге шампиона и Лиге Европе. У првој су паре, у другој пролеће. Звезда је 100% шампион и 99% освајач купа. Костов ће поново оборити рекорд највећег трансфера у историји српског спорта који држи други бивши играч Звезде Милосављевић. То вам је сигурно као што је сигурно да ће сутра да сване дан. Некоме се ово свиђа, некоме не, али то су чињенице које нико не може да промени.
J

Jedva dobili

pre oko 20 sati

Drugoligasa austrije iz srednje tabele, spusti se mali 😂😂
T

Ti si botić

pre oko 20 sati

Često se pojavljuješ
N

Nessaj

pre oko 19 sati

Buraz, daj odgovori na onaj komentar gde te lik uništio na vesti o ZT...a da, zaboravio sam, nemaš ni jedan kontraargument lolololo
П

Па...

pre oko 17 sati

...нешто да демантујете из коментара? Неко друго мишљење? Неки аргумент? Ах, да, нема их 😂😂😂
N

Nessaj

pre oko 15 sati

Eto ga klasičan delija sa servera, spin doctor, više od toga i ne može i da hoće heheheheh
N

Nessaj

pre oko 15 sati

Ti dečko ne znaš ni šta znači argument, niti ikad imaš ijedan logičan. Šta da demantujemo i opovrgnemo? "Zvezda je 50-50"? Šta je to? To nije argument, to je subjektivna izjava. Ne postoji nikakvo pokriće za stvari koje ti pišeš, to je sve rekla-kazala i veruj bratu fazon. Isto kao i svaki delija sa servera.
П

Па...

pre oko 15 sati

...врхунски су вам аргументи 😂😂😂

Vojkan janus

pre oko 20 sati

Mlad je, ima nade, samo naprrd

JOVICASA

pre oko 20 sati

Prosecan igrac, nista posebno, srecno dalje

Steksus123

pre oko 20 sati

Partizan osvaja titulu, koja je kvota? 🖤🤍
П

Па...

pre oko 20 sati

...која год да је квота, Партизан има шансе исто колико и Нови Пазар 😂😂😂
N

Nessaj

pre oko 19 sati

Šanse Partizana i Novog Pazara da osvoje titulu su iste kao šanse da Па... umoči
П

Па...

pre oko 17 sati

...ако си ми рекао 😂😂😂 Дај још неки виц, одлично ти иде 😂😂😂
N

Nessaj

pre oko 15 sati

To nije vic, to je surova istina
T

Trenutnoo

pre oko 20 sati

Owusu trenira odvojeno jer je u zavrsnim pregovorima sa Metalistom iz Ukrajine.
B

BokiUSA

pre oko 20 sati

Odakle te info?
K

Kako da ne

pre oko 20 sati

Pitajte skauting službu koji igrači iz Lige 5 su odbili da igraju za nas. Njima ne treba bolja plata. Neću da igraju protiv klubova bez stadiona i navijača. Ne volim ovu upravu i mislim da nam svake godine malo fali da idemo malo dalje u nekom evropskom takmičenju. Moramo bolje ali sa 80M EUR bez TV prava i velikog sponzora od 10-20M i recimo 20k sezonskih, NEMA ŠANŠE da budemo u TOP 30. Sad smo u Top 50 i nije loše koliko smo osvojili bodova. Klubovi koji su manje osvojili prošle godine : Benfica, Kopenhagen, Bilbao, PSV, Marsej, Napoli, Leh Piznan, Ajax, Fenerbače, Dinamo ZG, čak i LIL, Salzburg, Feyenord, Bazel, Dinamo Kiev, Legija Varšav, Glasgow Rendžers. Vi pljujete naš klub i rezultate(čak i pripreme), ali nikakvu podršku i sreću ne očekujemo od vas. Uvek mislite da nećemo igrati Evropu. Navijate za naše protivnike i kupujete njihove dresove. Sve znate ali nijedan vaš tiket nije prošao. Svi ste uspešni u životu i imate vremena da kritikujete naš klub svaki dan(nije vam loše radno vreme). Niste bili uz Crvenu Zvezdu kad je igrao Guma Bogdanović. Niste ni sad kad imamo bolje igrače i rezultate. Ostanite ovde i da vas ne vidim na našem stadionu i na gostovanjima. NIKOME NISTE POTREBNI
П

Па...

pre oko 20 sati

...управа је ту да обезбеди услове за добре резултате, а не да би их неко волео. Ова управа то обезбеђује више од деценије, значи да су најбољи.
B

BokiUSA

pre oko 20 sati

Nema potrebe da se pravdas ikome. Znamo mi pravi navijaci da je sada bolje po nas 100x. Zaboravlja se doba pecuraka I sampona. Dresa sa brojem za prosijacenje (koji klub Jr tako nesto imao u 21 veku) I mnogo jos. Samo jako I bez brige. Da se vratimo gde nam je I mesto.
N

Nessaj

pre oko 19 sati

Realno, kad vas vlast i ZT ne bi gurali i prali pare, tu ste negde na ivici top 100-150...
Г

Гост Рајдер

pre oko 21 sati

Само ти лај где ти газда каже
П

Па...

pre oko 20 sati

...то исто важи и за тебе 😂😂😂
N

Ništa ovo nije dobro

pre oko 21 sati

Onaj ko ne može da pobedi za 60 minuta austrijskog drugoligaša, taj nema čemu dobrom da se nada. Bez ijedne šanse za 60 minuta. Pojačanja pojeeinačno možda i niau loša, ali ovo silovanne igre po levoj strani sa Ivanićem i Kataijem je nepodnošljivo, negledljivo i pročitano. Zvezda mora dovesti još pojačanja napred, a i nazad. Ako odu Tiknizijan i Seol to ce bizi još tri koraka unazad.
П

Па...

pre oko 20 sati

...не знам да ли си знао, утакмица не траје 60 минута 😂😂😂
T

Triton

pre oko 19 sati

Druze lijeci se pripreme prva utakmica ,sta ti ocekujes da neko gine na terenu
H

Hvala ti Terza

pre oko 21 sati

..sto si stavio🔒na jsd puna podrska!

Miloš (Мишке)

pre oko 21 sati

Partizane reaguj, kupuj Ovusua!

Slobodan Milojkovic

pre oko 21 sati

Bice to kao i obicno, promasena investicija...
C

Cuculj

pre oko 21 sati

Svske godine isto. I sam sam godina se ložio i govorio, e to je ono pravo... Nema ništa od ovog tima, suvi prosek i matori. Trebaju zveri, kao oni iz Ekvadora. Ti kidaju i rukama i nogama. Ovako, šuplja priča don Terze.
П

Па...

pre oko 20 sati

...ти гледај Телеоптик 😂😂😂
T

Tvrdjava

pre oko 21 sati

Ovosua pali 100 posto,bice tumbanja kolko hoces do septembra
D

Dok nam je deki

pre oko 21 sati

Nema tu evropskog fudbala. Dolazaknemca ili spanca za trenera bi znacilo da nema vise kupovina bilo cega i rasprodaje talenata, da bi se igralo brze, disciplinovanije i agresivnije i da bi imali ideju kako treba da igramo za nekoliko godina. Al to nije moguce sa ovom upravom.
B

Boka85

pre oko 21 sati

Ma da je dobar bio bi negde i evropi
П

Па...

pre oko 20 sati

...Звезда је у Европи.
M

Ma mi smo

pre oko 21 sati

Neozbiljna ekipa. Evo sad su kupili i onog sesnaestogodisnjeg odbrandbenog klica, i sve to bi bilo u redu da imamo ozbiljnog trenera i upravu koji bi pravili tim tako da on bude konkurentan u evropi za na primer 4 godine. A oni samo kupuju i rasprodaju igrace, odnosno pune i prazne izlog. I bar da imaju viziju sta nam treba za 4 god, bilo bi ok, ali oni rade od danas do sutra. Tako ce i spomenutog klinca da prodaju cim stignu. Zato imamo nekoliko levih krila a nijedno desno ili obrnuto. Zato dovlace prosecne igrace koji ne prave razliku u evropi. Zato je stadion prazan.
N

Nenad1246

pre oko 19 sati

Možda ima i do toga što mnogi neće da gostuju po Lučanima, Surdulicama i sličnim raspadima od stadiona? Lepše je ipak po Italiji, Nemačkoj, Češkoj , Poljskoj i živeti i igrati fudbal.
n

navijač czv

pre oko 21 sati

Nama jedan tim igra do kraja kvalifikacija a drugi od jeseni i jedno pitane Darjane zar nisi najavio levonogog štopera da dolazi u Zvezdu nešto ga nema....?
m

micko041.

pre oko 21 sati

Prosečan igrac, nista posebno, ima mnogo boljih od njega.
n

navijač czv

pre oko 21 sati

Ako su nam Mo Čam Loizu A Fani i Balov pojačanja za LŠ onda smo stvarno u problemu tolike pare zarađene od Uefe i izlaznih transfera i opet upitne igrače dovodimo plašim se da će nam igra biti ista kao kod Milojevića neće tu razlike biti....Mečevi protiv rivala kao što je Amšteten nisu nikakvo merilo ako je cilj LŠ moramo proći 3.kola KV. a svi znamo da smo sa Stankovićem ispadali od OMONIJE ŠERIFA MAKABIJA IZ HAIFE....
h

hchfh

pre oko 21 sati

kako nije poslao poruku marinu i mrkeli koji su ih doveli

Sladjana Mitrović

pre oko 21 sati

Biće to dobra ekipa
N

Nebitan10

pre oko 21 sati

Od svih pojacanja Abu Fani, Cam deluju fudbalski dosta pismeni, Loizu nit smrdi nit mirise dok Balov na prvu loptu deluje ocajan. Deluje da ce zadnja 2 igraca na pozajmicu do kraja avgusta, uvalice ih nekome sa istom otkupnom klauzulom uz 200k da se ostvari i neki prihod. Ajde prva utakmica, rano je za neku procenu ali odma vidis jel zna lopte ili ne. Za Badza i Ovusua lagano spucali 5m i sad ne znaju kako da ih se otarase...
J

Jasna12J

pre oko 21 sati

Videcemo tek je prva utakmica
b

bbgarko

pre oko 21 sati

Uvek nadju da pisu o nekome ko veze s vezom nema

Aleksandar Stojanovic

pre oko 22 sata

Solidan igrac nista posebno

djole.

pre oko 22 sata

Ma da to ti kažem,aj zdravo.
H

Hvala mocartu

pre oko 21 sati

Hvala mocartu sto je oterao normalne ljude sa sajta davanjem free betova za ove gluposti. Uzivajte u botovskim komentarima
D

De jaan

pre oko 22 sata

Kad ne znas koga da napadas, udri po strancima, klasika naseg novinarstva.
O

Ovusu

pre oko 22 sata

Može da igra samo ako ne duva vetar,jel on treba da igra Ls????
B

Blaki

pre oko 22 sata

Nit brzine, nit tehnika nit snage zreo je za Ofk Beograd.
в

висић

pre oko 22 sata

Онај Балов лошији од Срнића који је трудом надокнађивао мањак квалитета.Удецембру ће га сигурно посудити Чуки
б

битно

pre oko 22 sata

Други доводе промашаје,али руководство Звезде у серијама.100 промашаја и 8 погодака у задњих 1о год.Лоша игра задњих кола је договор с кладионицама.Ако је недостатак мотива преполовити им премије
P

Prolivv

pre oko 22 sata

Gledaj ove internet strucnjake kojima smeta Ivanic i Katai... Koji trust mozgova
J

Jka

pre oko 17 sati

Pa jel ti mislis da treba i ove gldine da ih gledamo kako se vuku po terenu i za to primaju ozb plate??Kako mislis da klub napreduje ako su nam dva glavna igraca veterani??Da li stvarni mislis da je neko njij trazio za poslednjih 5 gldina i da li mislis da ne bi otisli prvim avionom da su negde na planeti mogli da uzmu vece pare nego u Zvezdi??Sve je to lepo sto su nekad bili dobri ali klub treba da napreduje a ne zbkg starih zasluga da ih gledamo jos godinama..
P

Proliv od komentara

pre oko 22 sata

Gledaj ove internet strucnjake kojima smeta Ivanic i Katai... Koji trust mozgova
E

Eseks

pre oko 22 sata

Koliko citam vecini smeta sto bugarce i kipranin ne deluju kao pojacanja,smeta i sto su nam stoperi spori..Najmanje negativnih komentara ima o Ivanicu i magiku

Proficap

pre oko 22 sata

Ma moze da trckara po livadama Srbije.
в

виралан

pre oko 22 sata

Доведите два мексиканца брза и да имају технику.Ова Звезда је преспора.Док Иванић и Катаи играју европске мечеве Звезду више не гледам.Они немају снаге дуже од поа сата,али у првенству.Да су дали Лилу бар још јесан гол они или Арнаутовић то би био успјех
m

milos111106

pre oko 22 sata

dobra ekipa ce biti

ЗоранАГТ+

pre oko 22 sata

Видећемо тек је прва утакмица.

Nikola Jovanovic

pre oko 22 sata

Ni blizu kvaliteta za ligu sampiona
G

GostKg

pre oko 22 sata

Može Zvezda da dovede koga god hoće, ali dok su Katai i Ivanić tu, Zvezdi neće biti bolje. I juče se sve svodi na levu stranu i samo Katai gleda gde je Ivanić i kontra. Užasno našta to već godinama liči

mozzart-gost

pre oko 23 sata

Zvezdi trebaju još tri pojačanja, jedan napadač i dva u srednjem redu ako hoće u LŠ.
N

Nego sta

pre oko 23 sata

Volim Rasimov sendvic
D

Dejanii

pre oko 23 sata

Jednostavno loše investicije koje se svima dešavaju. Nama se to dešava u vidu donošenja važnih odluka u životu. Da svako zna gdje grijesi ne bi grijesio.. Bajo po meni nikada nije bio dobar u Zvezdi, a kada sam gledao klipove njegove igre nakon sto sam prvi puta čuo za njega i procitao na ovom portalu da on dolazi nije mi bilo jasno zašto ga dovode. Takodje i za Barbiku sam imao isto mišljenje . Owusu se barem dokazao u našoj ligi , ali je kod njega vjerujem presudila psiha . Došao je iz nekog afričkog sela ili Možda nekog gradića u Surdulicu, tamo pokazao šta zna i onda za njega vjerovatno ogroman skok i selidba u Beograd. Ja sam za sada sa ovim informacijama koje posjedujem ubijedjen da je ga veliki grad, ocekivanja od njega i pritisak koštalo loše igre. Možda mu više pasu klubovi iz sredine tabele . Još je mlad, ima za njega vremena. Možda bi neka posudba npr austrijsku ligu pomogla Zvezdi.
b

bad

pre oko 22 sata

pašu?nova reč u našem divnom jeziku?načitan si a i pun info....
Z

Zn

pre oko 23 sata

Poslao poruku oni placeni 5 miliona plus plate? Neka posalje poruku onima ko ih dovodi

Zvezdas1989

pre oko 23 sata

Nije mi jasno pusti Baja da igra covek ima potencijal,jurio ga Besiktas.Gurnes ga u vatru dve tri utakmice i vidis da li da ostane ili da ide.Ovusu ima potencijal.Mnogo igraci ispastaju zbog Kataija i Ivanica koji mogu da prave razliku u Superligi.Kad dodje neki ozbiljniji protivnik oni jednastavno nestanu.
D

Dejan23

pre oko 23 sata

Ovo je ocaj skroz ,sta je ovo?
К

Кликбејт23

pre oko 23 sata

Значи каже новинар Моцарт спорта 'можда значи нешто а можда не значи ништа' Значи на основу ничега се прави нека кликбејт вест, само да се ствара неку притисак Звезди додатни. Једва чекам кад ће се дотичним Моцарт новинарима прекинути доток информација из ФК
j

jeste mozart

pre oko 22 sata

je kriv za promasaje u kupovini igraca
D

Domaćin

pre oko 22 sata

Posebno ovom sto je preskakao lastis!
S

Surova istina

pre oko 23 sata

Zvezda robuje Ivanićem i Kataijem. Ivanić nije krilni igrač i nikada neće biti. Zvezda nema 2 krila 10 godina.
M

Marko2333

pre oko 23 sata

samo treba da motivise i to je to
J

Jakov1503

pre oko 23 sata

Odličan je to igrač za našu ligu
T

Tamara238

pre oko 23 sata

pa posalji poruku drugima ajde
D

Darjanlazninovinar

pre oko 23 sata

Tako je Pali internet pljuvace da Već krenu da upiru prstom, da se nakupi pljuvacka da se teraju igraci pa posle i trener a navijači nesvesni i nauceni pljuju ne vide novinarske igree da kada zvezda igra dobro i pobedjuuje oni nemaju profita vec samo od pljuvacine
J

Jackie Junior

pre oko 23 sata

Samo generalni i njegovo sumnjivo društvo da odu. Kada se da nekoliko miliona za igrača koji se na kraju ispostavi kao promašaj, niko neće da krivi igrača nego one koji su ga doveli. Samo privatizacija i klub bez politike!!!
L

Lokoss

pre oko 23 sata

Ovo samo kod nas ima jedan novinar od jedne obicne izjave koja nista ne govori napravio esej i nagadjanje na koga je mislio, ako je ovo novinarstvo ja sam Dzordz kluni
2

24.232

pre oko 21 sati

To ti je zato sto novinari danas misle da su nesto bitni. A sta je poenta novinara? Poenta novinara je bila nekada kada nisi imao TV i internet i nisi mogao da pratis sport. Onda oni odu i izvestavaju. Danas, kada svi mogu da vide sve... totalno je iluzorna funkcija i potreba. Nego eto, osetljivi su...
L

Ludilo mozgs

pre oko 23 sata

Juče na izjavi Stankovića 100 komentara pa recite da li je to normalno, Ej pripremna utakmica prva... Prosto bolesno a Darjan kada nema ni o čemu namerno pali internet Navijace bez ikakve logike i cisto nagadjanje pa ovakva nagadjanje samo prave stetu igracima i klubu ali o vas briga za to.

Emilija Emilijaaa

pre oko 23 sata

Lako je da bacaji tudje milione,za ovusua 2 miliona...imali su u svojoj skoli besplatnog igraca koji je duplo bolji
b

bad

pre oko 22 sata

jesi li vukašin ili emilija?sve kapiram i razumem ove zajebancije i prepucavanja u komentarima,sve to stoji i to mi je skroz ok,ali nikako da razumem muškarce konkretno tebe vukašine emilija,samo mi objasni ajde 2 komentara,ali zašto žensko ime,misliš ako si emilija više ovih pozitivnih reakcija ćeš dobiti?molim nekog ko može da mi objasni ovo čemu ženski nikovi..a ima ih od perside do vukašina?hvala
b

bad

pre oko 23 sata

kasne breskvice,u red su za sendvaju,dan je dug treba da se jede....
B

Brate moj

pre oko 23 sata

Ma tako je devojcice pisi ti hvalospeve .......a sta da radimo sa ostalim dovedenim skartovima i onim sto dolaze?????

Истина

pre oko 23 sata

Бриљантна трансфер политика. Јасно је зашто клуб, упркос баченим милионима, и даље функционише. И док др Звездан Терзић прича о златном добу, дуг Звезде константно расте. И онога тренутка када др изгуби одређену подршку, тај дуг ће се као олуја свалити на клуб. Управа напоље!
N

Nastavljaju se loše igre

pre oko 23 sata

Nijedna konkretna, stopostotna šansa nije stvorena protiv drugoligaša sa sredine tabele. To dovljno govori. Klub koji stremi da igra LŠ svake godine ove timove napuni sa iks komada u mreži. Prvi tim do ulaska omladinaca je imao 1:1. Dakle, nisu uspeli da pobede drugoligaša.
K

Koje glupostii

pre oko 23 sata

Tekst kako od ničega napraviti dramu tenziju ej od prve prijateljske utakmice \? Pa gde osim ovde postoje ovakvi tekstovi?
G

Gosz015

pre oko 23 sata

Skoro sam negde procitao mnogo dobar komentar. Ovaj Ovusu koji nama ne valja ide u Plzenj za lepe pare a onaj koji njima ne valja dovodi se nama da bude pojacanje za ls? Pa ko koga tu voza
v

vukasin2015ks

pre oko 23 sata

Lako je da bacaji tudje milione,za ovusua 2 miliona...imali su u svojoj skoli besplatnog igraca koji je duplo bolji..
J

Jdjssj

pre oko 23 sata

A inace sredina terena u prvom poluvremenu je blistala? Kakve su ovo nebuloze i gluposti

Veljaa13

pre oko 23 sata

Takve poruke mogu da budu dobar motiv igracima da podignu nivo igre i zalaganja

Natasa27

pre oko 23 sata

Deluje da je Stankovic ovom odlukom zeleo jasno da stavi do znanja da se mesto u timu mora zasluziti

Aleksandar Virijevic

pre oko 23 sata

Zvezda ponovo dominantno osvaja titulu...
L

Ludilo mozga

pre oko 23 sata

Znaci novinarstvo je da novinar nagadja na koga je on mislio? Sto se tako nije nagadjalo na koga misli Obradovic? Pa da nije smelo
k

kikoman

pre oko 23 sata

nek posalje poruku ovima koji su potrosili 5 miliona da ih dovedu...

FiumenBG

pre oko 23 sata

Ovusu je takva greska , bacene pare.... a Badzo nekako nedorecen ali definitivno nista spec.
P

Papu Gomez

pre oko 23 sata

Ми узимамо од Плзења а они од нас
K

Krunara

pre oko 23 sata

Šteta, odlični momci, prva klasa, samo nemaju blage veze da igraju fudbal.
N

Nenad Petrovic

pre oko 23 sata

Ни виче фудбалера ни горе оозиције