Gde je sad onaj strucnjak sto je hvalio gvardiola i najavljivao visoke ambicije? Svi kljucni igraci ostarili, preko 35, a on za gvardiola govori kako ce za 100 miliona u bajern, lik nije clean sheet sastavio par puta u zivotu... gana.je sacuvala mrezu, a oni primili 4 od engleza... nema vise tog talenta, igraca, ovo je sad drugorazredna selekcija
Hahahahahaha
pre oko 13 sati
Lik polomi cjevanicu 6 januara i vratio se u trenažni proces tek u maj, 2 utakmice do kraja sezone i opet se spremio da igra za reprezentaciju, normalno da je van forme i da ne može, bitno je da ti pljuješ a ne znaš ništa, što je u današnje vrijeme interneta misterija, kad se već maliciozno komentariše, sad kao ti ispadaš pametan, a on kod gvardiole 4 sezone igra već standardno, biće da katalonac ne zna i da je medju najboljim trenerima slučajno, zabranit internet takvima, ali zna se zašto se tako maliciozno komentariše, biće da je zbog toga što su vas albanci odučili fudbala i sad se radujete tudjim neuspjesima, jadno…
Kompleks ti je drugo ime
pre oko 13 sati
Hahaha mi opet lagano prolazimo grupu a vas puni jedan Meksiko 5-1. Za vas imamo reprezentaciju nedostižnu, i ova nam je prepuna mladih igračina poput Baturine, Petra i Luke Sučića, Stanišića, Gvardiola, Matanovića, Luke Vuškovića, samo sanjati možete takve mlade igrače. Samo Baturina i Petar Sučić vrijede preko 100 milja Eura, zato mi redovito osvajamo medalje a vas puni jedan Meksiko 5-1.
Zvezdas1989
pre oko 12 sati
@Kompleks ti je drugo ime
Prvo se informisi koja selekcija je igrala protiv Meksika to nisu ni rezerve.Lucic jedan da ti bude na A spisku hahhahahaahhaha.Da su igrali A spisak dobili bi sve
Zvezdas1989
pre oko 12 sati
-Kompleks ti je drugo ime
Prvo se informisi koja selekcija je igrala protiv Meksika to nisu ni rezerve.Lucic jedan da ti bude na A spisku hahhahahaahhaha.Da su igrali A spisak dobili bi sve
Auuuuu hahahahah
pre oko 10 sati
Što tko je igrao protiv Meksika pa Srbija je igrala o čemu ti pričaš 😅🤣💯 Uvijek neka opravdanja tražiti zato i jeste tako propali u nogometu dok mi Hrvati redovito osvajamo medalje. 🥰🙏💪 Vama tražite uvijek opravdanja a nama mane, a mi mana imamo 100 puta manje od vas. To se zovu kompleksi. Ajmo idemo prolazimo skupinu kao plitak potok. 😅🙏💪