Komentari na vest

Komov zalet za Ligu šampiona: Realu 60.000.000 za Nika Pasa, Čelsiju 27.000.000 za Trevoa Čalobu

FiumenBG

pre 24 minute

Na Lago di Como napravljena je dobra ekipa... bilo bi zanimljivo ih obici ako Stella Rossa bude igrala tamo :)

bgdbgd

pre 29 minuta

Da uzme i Komo neku titulu u Italiji, razbije malo monotoniju velikih

Jovan0110p

pre oko 1 sat

odlican igrac svaka cast

Ikebana

pre oko 1 sat

Dobar posao Reala,stari su oni lisci.A Komo sve jaci i konkurentniji

kolekole57

pre oko 1 sat

Nema sta, tako se vodi klub i kuouje planski, sve najbolje omalenom Komu

mozzart-gost

pre oko 2 sata

U Komu veju Evropi. Baca se na sve strane.

Saša Stanivuk

pre oko 2 sata

Čaloba je običan panj,de su njega našli kao pojačanje za LŠ..
n

nuki63

pre oko 2 sata

Zanimljivo će biti gledati Komo sledeće sezone i u Italiji i u ligi šampiona
b

bisinikola

pre oko 2 sata

Samo da sad ne pregore u zeljama i bice sve lepo na kraju

Elvis Fejzic

pre oko 2 sata

Biće Komo dobar u Ligi Šampiona.

Nikola Milicevic

pre oko 3 sata

ФФП ништа а? Што неко написа, цела Индонезија да купује дресове они не могу да зараде толико новца..

Semir88

pre oko 3 sata

Niko Paz je odličan igrač, ali mislim da trenutno nema mesta za njega u veznom redu Reala. Na njegovoj poziciji igraju Belingem, Arda Guler, Bernardo Siva, tako da bi teško dobio neku veću minutažu.

Mita

pre oko 3 sata

Kupuju otpatke iz Reala i prave zalet

Damir Jovic

pre oko 3 sata

Ima Komo sa čime da parira u LŠ...neka im je sa srećom.

urosh

pre oko 4 sata

ФФП ништа а? Што неко написа, цела Индонезија да купује дресове они не могу да зараде толико новца...
P

Pinđur

pre oko 3 sata

Nisam siguran da li Komo ulazi u FFP jer im je ovo prva sezona u evropskim takmičenjima, ali postoji informacija (mislim da su baš na Mocartu pisali) da će Paza isplaćivati na rate tokom tri ili četiri godine, moguće baš zbog FFP.

Kaki

pre oko 4 sata

Nik paz opasan igrac ne znam sto do sad nije otisao u neki bolji klub ako cemo iskreno.

Aleksandar3006

pre oko 4 sata

Bilo bi top da neko plati i odvede Čalobu
V

Vuk Pavlovic

pre oko 4 sata

previse para za njega
S

Staniša Žugić

pre oko 4 sata

Sklopice sporazum na 3 ili 4 godine gde moraju da smanje plate i da postanu rentabilni

[email protected]

pre oko 5 sati

sta ce Komu Alvaro Morata čovek nezna gol da pogodi kamoli da ga da
L

Lejkersi iz Italije

pre oko 4 sata

Valjda oni znaju šta rade,napreduju džinovskkm koracima iz sezone u sezonu.

Marko Marjanovic

pre oko 5 sati

ajmooo komo na pehar

Ciba1985

pre oko 5 sati

Na prolece 2027 pocinje kontrola finansija od uefe i tu odmah krecu sankcije jer deeeeebeeeelo premasuju sve moguce granice. Sklopice sporazum na 3 ili 4 godine gde moraju da smanje plate i da postanu rentabilni. Nece smeti za evropu da registruju vise od 25 igraca i to su jedine prave sankcije. Ali vec sledece sezone nema trosenja kao sada. Prosle godine su ubedljivo najveci minus imali u Italiji, i ove ce sigurno. Bice zanimljivi kao Kijevo nekada nekoliko godina pa ce proci isto kao i leteci magarci...
y

yui

pre oko 3 sata

koji minus sve ce to kroz ls da se vrati

Lalala

pre oko 5 sati

Odakle im pare, a Roma, Lacio, Inter, Juventus se cenkaju za cene igraca od 7 miliona...

ledesma247

pre oko 2 sata

Lacio se čak i ne cenka, vec bila zabrana transfera...
m

milan.gudovic

pre oko 5 sati

Treba mnogi da se ugledaju kako radi Komo i kako imaju dobar osecaj za mlade igrace.
P

Pazz

pre oko 5 sati

On treba da odigra odlicnu sezonu u ls i jos bolju u italiji pa da komo ocekuje da ga proda u englesku za 100+ miliona, a mozda i planiraju da ga zadrze par sezona, mozda nisu klub koji preprodaje mlade talente
D

DDS900

pre oko 5 sati

Komo ozbiljno raste kao tim i igra najlepsi fudbal u italiji.
B

Boldrick

pre oko 5 sati

Ajmo Komo,red je ds vidimo novo cudo

Aleksandar Virijevic

pre oko 5 sati

Komo radi dobar posao, mada mislim da igrač iz Čelsija ne vredi toliko novca.

Daniel33

pre oko 5 sati

komo najveće pozitivno iznenađenje..

Ciba1985

pre oko 5 sati

A finansiski fer plej? Oni nemaju sansu da zarede taj novac, mali stadion, mali klub, pa i cela indonezija da kupuje dresove...
M

Marko206

pre oko 5 sati

Komo je prosto odigrao neverovatno sezonu, ali tesko da to moze ponovoti koga god da dovede.
Z

Zrinkss

pre oko 5 sati

Eh da jeste sada bilo bi ali vieecemo
Z

Zrinkss

pre oko 5 sati

Real je zakomplikovao bas bas ali dobro
K

Kuki2121

pre oko 5 sati

komo jaka prica
m

m21

pre oko 5 sati

kad je komo jaka prica sta je onda inter aktuelni šampion..
a

andja v

pre oko 5 sati

cifre od kojih boli glava prosto neverovatno