Komentari na vest

Kruni se Petrićev Drim tim: Otpao i Veljko Milosavljević

XavieRS

pre 17 dana

e jbg mali druga povreda od kada si dosao u englesku..

M. K.

pre 19 dana

Bas steta, kompletni smo mogli do finala. Mada mozda I ovako napravimo dobar rezultat.Talentovana generacija.
B

Bilosta1

pre 19 dana

Nema od Brazila nista za ovo svetsko.
M

Mandic60

pre 19 dana

Šteta, sa Avdićem i Milosavljevićem bi imali daleko ozbiljniji kvalitet

nedjo nedjo

pre 19 dana

Novo kolo nova sreća nekom manja nekom veća
P

Pfc

pre 19 dana

Kada ce ds stasaju terzini klinci, da imamo bar jednog za A tim? Pitam za druga...
m

mrca9

pre 19 dana

Velika steta i za srbiju i za veljka
D

Drale1998

pre 19 dana

Odlican igrac, steta velika..

Deni Vasic

pre 19 dana

Nek je sa srecom momce

Maja Đukić

pre 19 dana

Uliva nadu još uvek…

Meda74

pre 19 dana

Logično da nije trebalo da igraju ti momci za A selekciju jer mladju reprezentaciju čeka EP.

Gde Smo

pre 19 dana

Odlican momak kvalitet
D

Dandara44

pre 19 dana

Brat isti brat dalton
m

matoriekspert

pre 19 dana

Igranje za A selekciju definitivno predstavlja rizik u svakom pogledu. Sve to je neka verovatno zaslužena karma zbog svih raznoraznih grozota u našem fudbalu. Čujem danas da ima neka afera sa nameštanjem utakmice pionira? Ej bre, pionira! Pa šta ima dalje?
J

Jasna12J

pre 19 dana

Steta za njega dobar igrac
s

sale01323

pre 19 dana

Ovi momci su već pokazali da mogu protiv najboljih
P

Pfc

pre 19 dana

Avdic csk i gol dao! Doduse autogol, medjutim pise se...
j

jelenal19

pre 19 dana

Momak je pokazao karakter ovom porukom navijačima
l

laki100

pre 19 dana

Težak udarac za Petrića, ali ima kvalitetnih zamena.
v

vanjaaa03

pre 19 dana

Brz oporavak Milosavljeviću, tek dolaze velike stvari
d

dacika75

pre 19 dana

Povrede su baš uništile planove pred Evropsko prvenstvo.

Ivan Tokai

pre 19 dana

Velika šteta, Milosavljević je mnogo značio ovoj ekipi

Matija Milutinovic

pre 19 dana

Bice dobri petricevi klinci
V

Vana03obr

pre 19 dana

Kakav potencijql ovog decka

S9-S9

pre 20 dana

Bice valjda nekog uspeha tamo ,brz oporavak momku ..
M

Marko Zmn

pre 20 dana

Dobar igrač, najbolje je da ode negde na pozajmicu i da gazi svaku utakmicu 90 min! Može da bude i u Realu, ali sve pada u vodu ako ne igra... Ne verujem da je od prvog ugovora obezbedio praunuke... Dakle, igra i samo igra... Svako dobro!

Isa Peric

pre 20 dana

Imamo mi solidan tim i bez njih dvojice. Samo sloga i drugarstvo uz kvalitet ce doneti uspeh!

Bojan Ivanovic

pre 20 dana

Steta za milosavljevica

Kevin Punter

pre 20 dana

paunovic gori od piksija,sta je ovo

Nemanja Krsmanovic

pre 20 dana

Koga nema bez njega se moze i mora.
V

Vuk Pavlovic

pre 20 dana

steta za malog dobar igrac

Psycho Machine

pre 20 dana

Šteta za malog,svakako brz oporavak .

Uskekruske

pre 20 dana

Strasni smo jako
M

Meraklija1984

pre 20 dana

Tim orlića: Vuk Draškić, Đorđe Petrović, Ahmed Hadžimujović, Andrej Pavlović, Stefan Bukinac, Vasilije Novičić, Vanja Dragojević, Vasilije Kostov, Aleksa Kuljanin, Petar Sukačev i Mihajlo Cvetković
D

Daj faul

pre 19 dana

Petrovic, Sukacev, Dragojevic, Bukinac…. Sta ce oni na ovom spisku? Nadam se da razumes da je ovo reprezentacija do 19 godina i da ovi pobrojani nemaju pravo nastupa za tu selekciju… ajde sto nemaju pravo nego sto nemaju ni kvalitet!
D

Dokle vise ovako

pre 20 dana

Meni se komentar ne pusta a komentari ovog pacenika @Peca koma se pusta?
p

peca koma

pre 20 dana

samo se istina pusta...vase lazi vise nikog ne interesuju!!!

Perica Aksentijevic

pre 20 dana

Da su pametni niko da ne igra.Bolje nego da brukaju drzavu
B

Blaki

pre 20 dana

Koga nema bez njega se mora.
o

obavesten

pre 20 dana

vidim niko ne spominje bacanina, decko vredi 10 mil, najbolji mladi igrac svajcarske lige. Vi ljudi dalje od nosa ne vidite.
D

Daj faul

pre 20 dana

Igrace i Bacanin pa cemo da vidimo koliko vredi…
@

@peca koma

pre 20 dana

Uživamo u tvom plakanju
A

ApsolutnoJa

pre 20 dana

Za ovo neko mora da odgovara, ostati bez 2 kljucna igraca u odbrani zarad junskog prozora je nevidjena sramota, dozivis debakl em ti se povrede igraci za nadolazece prvenstvo...Mi smo stvarno specijalisti u svakoj oblasti
P

Partymaker

pre 20 dana

Nebitna turneja pred njihovo jako bitno takmičenje, kakav cirkus

catanha

pre 20 dana

Izguraće to naša deca, boj bije srce u junaka
z

zecpripovedac

pre 20 dana

Brz oporavak želim!
M

Mnogo ih boli

pre 20 dana

Kako smo grobarcicima nabili komplekse da su decu od 18 godina zamrzli da toliki su kompleksi , pogotovo sto ih je i Kostov i Avdic punio

Za Kladjenje

pre 20 dana

to je to, bosni sad rastu sanse xD

@peca koma

pre 20 dana

Kako vas drmaju kompleksi to je neverovatno nesto unistili smo vas psihički
p

peca koma

pre 20 dana

Kompleksi!? Ma samo Tole da ode srpski da procveta...sa srpskim fudbalom se sad i San Marino na drustvenim mrezama šali!? sve cega ste se dotakli ste unistili
Z

Za nik peca koma

pre 19 dana

Pa evo pola reprezentacije je grobaristan pa vidimo svi kako prodjosmo! Eto tačka na tvoju laž!
t

teletekst

pre 20 dana

Bas morao da trenira sa A reprezentacijom, brz oporavak Veljko
N

Nenad Petrovic

pre 20 dana

.. Neka je sa srećom na prvenstvu...
d

dtadic12

pre 20 dana

nadam se da mogu da uzmu neku medaljicu, za razliku od matorih
M

Mundijal

pre 20 dana

Koliko komentara na obicno amatersko decije takmicenje 😂😂😂😂 Vidi se da nas u ozbiljnom fudbalu nema nigde

Vladan Maleṣ̌ić

pre 20 dana

Kakav dream team
j

jzg

pre 20 dana

nadam se da mogu da izdrze bez njih

Igor Musulin

pre 20 dana

Уместо да одморе и лагано се спремају за ЕП, повреде ће их омести да буду са екипом где им је и место. Штета. Брз опоравак момци.
G

Gostttttt

pre 20 dana

U cemu je fora sa vestima o Avdicu i zasto mediji daju razlicite vesti... niko ne kaze da nema povrede ali jednj pisu da su pokidani ligamenti a drugi da jeste ozbiljnija povreda ali bez kidanja ligamenata... jel se zna prava istina ili se nesto krije???
p

peca koma

pre 20 dana

Videcete kako ce i Adem napasno da se oporavi nakon EP!? Klupski interesi ubise reprezentativni fudbal...crveno zlo i tome mora doci kraj
H

Hahaha hahsh

pre 20 dana

Nastavi da patis
d

dzonson1992

pre 20 dana

Kada igra za reprezentaciju, Terzic ga gura, kada ne igra, klupski interesi. Idi gledaj rukomet, drzavni huligani su dobili naredjenje da atmosfera bude pozorisna, inace cete morati da predjete na klikere.
D

Dragojlo

pre 19 dana

Kada može kapiten košarkaške reprezentacije zašto ne bi mogao i Avdić. Samo razlika je u tome što Bogdanović ostavio reprezentaciju bez igrača i lidera tima u toku prvenstva, a za Avdića se može povesti zamena.
C

Celta Vigo

pre 20 dana

Ti si dečko klasična menadzerska prevara od igrača!Živi bili pa videli!!
S

Saguenay

pre 20 dana

Koga briga za ova takmičenja gde kindly šaljemo već oformljene fudbalere koji igraju sa klincima sa druge strane. FSS svi ostavke! Da li je FSS putovao u Meksiko?
r

rodjo77

pre 20 dana

srbska posla. mladi se spremaju za evropsko imamo dobar tim. i mi mlade saljemo pred prvenstvo da igraju protiv mexika i z.o.ostrva i ostanemo bez 2 bitna igraca.
V

Veljko9

pre 20 dana

Andrej Pavlovic nek igra sa Simicem
D

Daj faul

pre 20 dana

Nemoj molim te…
G

Gostiona

pre 20 dana

Srecno Orlici! Samo gas i kako bude! Molim vas samo se ne manikenisite kao ovi iz Aselekcije

aura 222

pre 20 dana

cuj dream tim, u čemu?
V

Vaksi

pre 20 dana

Koja mržnja prema deci u komentarima, nerealno. Zato nam je i cela država tu gde jeste. Pretalentovana generacija, nema šta. Druga najskuplja mlada reprezentacija na svetu nije to za džabe. Samo da budu okruženi pravin ljudima u napreduju kako treba u glavi pre svega, verujem da ćemo se više radovati reprezentaciji gotovo sigurno
k

kečkečeke

pre 20 dana

Druga najvrednija zato sto je jedina bila sa vecinom najvrednijih u19 igraca, a ne zato sto je druga najtalentovanija u Evropi. Nije ni blizu. Engleska, Portugal i Poljska u kvalifikacijama nisu ni blizu imali najbolje igrace posto su igrali u21 kvalifikacije, Srbija kvalifikacije ne igra posto je domacin.
D

Daj faul

pre 20 dana

O cemu ti pricas? Za Englesku igrali Maks Dauman i Rio Ngumoa, plus jos igraca iz Premijer lige… za Portugal nisu igrala 2 ili 3 igraca, mogu i da ti kazem koji su… a za Poljsku nemam pojma, a verujem da nemas ni ti!! A kad smo kod toga, ni nama nisu igrali Bacanin, Kostov, Makevic, koji su standardni clanovi ove selekcije…
.

....

pre 20 dana

Ne treba da se pere ves nego da se igra fudbal
S

Sa pola gasa

pre 20 dana

Zar ovaj tim nisu hrvati natambutali 4:1 nedavno?

Valentina Kolar

pre 20 dana

Poruka na instagramu kao opravdanje od lekara
G

Gledaj pikado bolje

pre 20 dana

Inace sportisti i treniraju, imaju treninge, gde isto mogu da se povrede

Nemanja Rajčević

pre 20 dana

Tu su Ahmet Hadzimujovic i Stefan Petrovic. Dobre zamene.
P

Pobeda je resenje

pre 20 dana

I sta cemo sad?
M

MOJ BRAT PETKIĆ

pre 20 dana

GORI ZABELAAAAAAAAAAAA GORE PAVILJONI MARSEN JE U AURI ....
T

Trololo

pre 20 dana

Steta za momka, ali hajde, karijera je pred njim, sto nije ostvario sada, neka ostvari sa seniorima!

RodjenLoš

pre 20 dana

koja tragedija kakav tim kakva generacija
B

Boračorba

pre 20 dana

Cuj, kakav tim 😂😂😂 Videsmo neki dan kakav je to tim…mogu da igraju samo sa vrsnjscjma
D

Daj faul

pre 20 dana

Boro o cemu pricas? Gde si video pre neki dan? Znas li uopste koju si utakmicu gledao!?

Damir Jovic

pre 20 dana

Sa srećom i da pokažete ovoj našoj starijoj generaciji kako seto radi i da donesete neku medalju🙂
D

Delulu

pre 20 dana

Pa ova mlada generacija pokazala je sta zna protiv Zelenorcana i Neksika. Poenta je sto su to deca, a ne izgradjeni igraci. Treba godine da prodju da postanu igraci i pitanje je gde ce tada da budu. Opet letimo i tesimo se amaterskim takmicenjima jer nas nema SP
Z

Zamajavanje

pre 20 dana

Koji trofej? I otkada je to trofej u amaterskom fudbalu bitan? Imali smo mi sampione sveta pa su u profesionalnom fudbalu nestali kao magla
p

pa dobro šta

pre 20 dana

Mitrović ćopav dolazio na reprezentativne utakmice, pod inekcijama ušao protiv Portugala i dao gol za plasman na SP. Takođe kao klinac igrao na EP do 19 godina i bio MVP takmičenja kad smo uzeli zlato. Al takve njuške se ne rađaju uvek. Srećno u oporavku.
A

Aco CZ

pre 20 dana

Jeste, dodje da igra povređen, odigra lose, pogorsa povredu, odsustvuje nekoliko meseci, izgubi mesto u timu, i za godinu dana ti ces napisati da nije neki igrac, i da je kombinacija neka bio da se proda, decko nema veze. Zar nije bolje i postenije da igra neko ko je spreman 100%.

Greskac

pre 20 dana

Dolazio je i kad nije igrao u klubu po godinu dana, reprezentaciju koristio da se proda
H

Hahahah

pre 20 dana

“Novi klub, novi dom, debitantski nastupi, istorijske brojke, ali i povrede koje su me odvojile od terena”…Koje povrede, grejao klupu u Bornmutu? Tako mlad i vec laze

pancevac992

pre 20 dana

lako se proveri da ti lazes
M

Mnogo si bitan

pre 20 dana

Očigledno nisi pratio,samo znaš da ken.aš po portalima. Teško našoj zemlji sa takvim ćacijima
D

Dojčilo

pre 20 dana

Povredio se na treningu. Moj prijatelju. Moje je vreme davno prošlo ( 61 godina) Igrali smo na betonu bosi.....noge krvave...majka te šalje na pranje...pa ti pospe neki prašak....Čim dođeš iz škole....opet na ulicu i na "dva mala"..peglaj....Svaki dan ista priča...Nema igrača kog "školica fudbala i balon" da iznedre...Džaja , Moca, Boban, Prosinečki, Milko, Dejo, Vaha, Safet... nisu znali za balone i školice.....ali bi danas bili jači od pola ovih jeb....ara...
D

Daj faul

pre 20 dana

Dojcilo ne kriziraj… dzabe prizivas vremena koja su prosla i koja se nece vratiti… sto nisi napravio karijeru kad si vec tako “pikao” fucu…
M

Mile led

pre 20 dana

Ovo su najbolje moguce vesti. Nema fiktivnih talenata sa rajka, nema ni debakla kao protiv Zelenortskih i meksika.

pancevac992

pre 20 dana

decko igra u engleskoj a ti kompleksas komentarises iz maminog i tatinog podruma
R

Rasputin

pre 20 dana

Videces odbranu bez tih laznih talenata, kad je bude predvodio Simic kapitalac… proseko primljenih golova po mecu ce nam biti 3
D

Da da apsolutno da

pre 20 dana

Zato iz partizana sve vedete, ne zna se ko je više doneo pobedi protivnika, simić sa autogolom, milošević sa padanjem ili pavlović sa ispadanjem...
S

Sta je sa glavom

pre 20 dana

Pancevac, decko ne igra u PL nego greje klupu. Razlika je ogromna. Tako je i Nedeljkovic “igrao” u Engleskoj pa je propao u Ljpcigu

Sterlings Braunfels

pre 20 dana

Šteta u kompletnom sastavu igrali bi sigurno makar polu finale.
M

Milojko Arsenic

pre 20 dana

Odlično! Eto sanse da napokon nesto uradimo.

pancevac992

pre 20 dana

kad kompleks izbija iz tebe a imas 60 godina,decko za godinu u engleskoj vise zaradio nego ti i komplet familija za 100 godina