Komentari na vest
Lamin Jamal: Spavali smo u kuhinji; čim sam zaradio, rekao sam majci da bira novu kuću
M
Messi G0AT
pre 10 meseci
Daleko je ovaj od Mesija mog ljubimca, koji je nažalost isto toliko daleko od Kristijana Ronalda,najboljeg fudbalera u istoriji ove igre.
M
Messi GOAT
pre 10 meseci
One season wonder.Barsa bez Mesija je na nivou Surdulice i Sevojna.Nikada bez Mesija nece osvojiti LS.Nisu oni Real Madrid koji nakon odlaska statisticara osvojio 2 LS.Statisticar bio nebitan faktor u Realu.
Marko Pavlovic
pre 10 meseci
Lukaku na kvadrat. Radonjić budućnosti.
E
EEEEE...
pre 10 meseci
Cim smo zaradili rekao sam "Biraj majko vecu kuhinju da se ne guramo" xexe
I
Ime gosta
pre 10 meseci
Us#ću se više od tužnih priča fudbalera i sportista generalno...Idite bre u pm.
B
Brankoni84
pre 10 meseci
Dobro da nije spomenuo gajbice, opalila bi me neka nostalgija.😁
The KING sa Sportske
pre 10 meseci
Estevao Vilijan je veci talenat od ovoga Jamala i to ce se videti u naredne 2/3.godine mali je tek stigao u PL iz Brazila da se adaptira gazice jace od ovog…

Red Legend
pre 10 meseci
To kao ona tvoja prognoza kenedi ce biti bolji od nejmara, il ona jos jaca loftus cik novi zidan? 🤣🤣
P
Popsi
pre 10 meseci
Zabole me gde si spavao. Nikad nećeš biti ni Mesi ni Ronaldo ni Ronaldonjo, nisi im do kolena.
Jude Bellingham
pre 10 meseci
Mesi da nije koristio hormon rasta završio bi na Jamalovom rođendanu kao zabavljač
H
Hyypia
pre 10 meseci
HAHAHAHAHHAHAHAHAHHA
B
BarsaFarsa
pre 10 meseci
Mi smo ovo priznali i oficijalno da je bio pod zabranjenim lekovima
Ahahaha niko nije resgovaa nisumu oduzeti trofei kao drugim sportistima
@
@jude
pre 10 meseci
a ovako je završio kao najbolji fudbaler u istoriji ove igre. Pišeš komentar, a suze same idu😂
S
Stvarno
pre 10 meseci
Al zato si ti završio kao uspešni komentator svega nebitnog na mozzart sport portalu.
G
Gost99
pre 10 meseci
@BarsaFarsa pa zabranjen je ako ga uzima neko ko ima normalne nivoe hormona rasta. A ako ga uzimas jer imas smanjene nivoe kako bi bio na normalnom nivou onda logicno nije zabranjen. Da nije koristio hormone stao bi na 1.5m visine
B
Bnm
pre 10 meseci
A I TATA SEDI MIRAN KUCI, SAMO SU GA MALO IZBOLI NOZEM... A IZBOLI GA JER JE USAO U PROBLEM ZATO STO SE BAHATIO, VIDI SE NA SNIMKU KAKO I STA. A BAHATIO SE PRVO LETO KAKO MU SIN POSTAO POPULARAN I KAD JE STIGLA LOVA.
B
Bnm
pre 10 meseci
A KO TO TVRDI DA JE ON NAJVECA ZVEZDA U FUDBALU??? VEROVATNO VAM TREBA OVAKAV SA BAHANALIJAMA VEC U 18 GODINI. MOZGA NEMA I NECE GA IMATI, MOZAK I PAMET SE NE KUPUJU LOVOM. STA JE RONALDINJO BIO ZA NJEGA, DOKTOR NAUKA I UMETNIK, A VEC U 30 GA POJEO MRAK ZBOG LUDE GLAVE. OVAJ CE JOS RANIJE BITI ZABORAVLJEN
K
Kazu portal
pre 10 meseci
tastatura poznavaoci i ostali strucnjaci "lako je biti fudbaler".Pa u tom fudbalu i u tom uspehu ima vise desavanja,uspona,padova,razocarenja,tuge,bola,nepravde,neizvesnosti nego u vasih 300 zivota!!!! Vama i dalje mama kuva rucak,spavate kod babe,zena vam pegla i pere i kuva ako ste imali srece a ovaj balavac sa 18 ima po jednu osobu za sve to!
k
kakoe
pre 10 meseci
Jeste a tako siromasan i jadan, zapalo ga da se slika bas on i njegova porodica sa Mesijem u kampanji. Kako da ne.
e
esteghlas
pre 10 meseci
Logicno, posto je kampanja bila UNICEF-ova
S
Sky888
pre 10 meseci
Posle se pitaju tatice i mamice iz bembarica i meckica kako neko dete iz "tunguzije" grize,kida,ujeda,bori se i uspe pre njihovog mezimca koji ima sve.Eeeeeeee moji strucnjaci...
U
U Tom Denveru
pre 10 meseci
Rodjak mu je Moha skraceno od Mohamed. A Spanci pisu Moja jer J citaju kao H
P
Paa
pre 10 meseci
Kakav ljakse.
L
Laminat
pre 10 meseci
Jedna topla ljudska priča, suza sama kreće. Ajde sad opet na jahte sa patuljcima i na orgijanje. Jeftina propaganda da se lik nekome umili.
z
zasto si
pre 10 meseci
poverovao u tu pricu ?
b
bla bla bla bla
pre 10 meseci
Jos jedna "romanticna" prica u cuvenom serijalu "od trnja do zvezda".
Mali je u problemu vec sada, a mentalitet je los.
S
Simke1389
pre 10 meseci
A jesteeee druže, spavao u kuhinji a trenirao u Barsi. Pa to nema ni u Srbiji, ne može svačije dete da igra/trenira u Zvezdi i Partizanu. Pogotovo ne može u Barseloni gde bi sva deca sveta trenirala da imaju priliku. Ali dobro, priče za decu...
D
Djape45║
pre 10 meseci
Ne znam na šta clijaš, sigurno neće imati ne znam kakve stipendije kao klinac da može da obezbedi majci bolji smeštaj. Dovoljno je što je on sam imao sve obezbedjeno u La Masiji.
Highway to Hell
pre 10 meseci
Baš zato treba da bude čovek a ne da pravi neke bahanalije,žurke sa konobarima patuljcima i ostale gluposti.
Ali ipak je to Read Only Memory pa ne može dalje od toga.
S
Saturn
pre 10 meseci
Mene sramota sta sam ja radio s 18 godina bez dinara u dzepu , verovatno i tebe a kamoli decaka koji je s 16 uzeo prve milione a rodio se bez icega...To je sve deo mladosti
P
Petrinjo869
pre 10 meseci
Špageta od igrača, tako će i da prodje. Sad je “topla i ukusna” ali brzo se hladi i postaje bljutava.. on je na pola puta sa ovim stvarima van terena..
S
SVE
pre 10 meseci
je dirljivo, samo jos manje razumem cemu one bahanalije na zurci za 18. rodjendan, osim ako je to neko drugi organizovao

Mr 007
pre 10 meseci
🤣Lamin Jamal je nazvan po Laminu i po Jamalu.
T
Trebunjac
pre 10 meseci
Ako je ovo najbolja fora u parku, mogu zamisliti samo kakve su tek ostale..






.jpg.webp)

