Komentari na vest

Levo, dođi u Čikago, veruj mi

TheStefanK

pre 13 dana

Bolje da se sprda u mls-u nego za sicu da igra negde u italiji
m

marcoman83

pre 13 dana

Mislio sam da u Serie A igraju za evrad, a ne za dinare!
B

Bacoglavac

pre 13 dana

У Чикагу и околини живи неколико милиона Пољака, сигурно би био велика звезда и имао подршку
V

Veljabatica

pre 13 dana

Lewaaa cujes li nas legendo

Nenad_999

pre 13 dana

Moze u mls ali za jedno 2 sezone

M Nalog

pre 13 dana

ma neka nek im uzme kintu

Emilija Emilijaaa

pre 13 dana

Legenda nema sta

vaalent

pre 13 dana

Hvala za sve lewa znam da citas ovo hahah

medabagljas

pre 13 dana

Uzivaj lewa legendo nasa