Komentari na vest
Mančester i Napoli se dogovorili: Otkup za Hejlunda 44.000.000 evra i zavisi od Lige šampiona
J
Just
pre 10 meseci
Vlahovic Ronaldo za ovog
П
Пера
pre 10 meseci
Испаде да је Фернандеш проблем Јунајтеда. Од кад је он дошао апсолутно ништа нису урадили иако је он далеко најбољи играч екипе.
ofsajd
pre 10 meseci
Nece se taj 'leba najesti ni kod Kontea. Stil igre Atalante ga je "digao" izad njegovih granica mogucnosti,to je bilo tad u nikad vise. Nije taj za ligu 5... I tom takvom Mancesteru je na utamicama bilo prilika za gol, pa je promasivao,cak izgledne situacije za priliku ne " cita" ..jednostavno, deluje mi da nema fudbalske inteligencije za vrhunsku devetku. To ipak ne znaci da sam u pravu, nije on pao s marsa, skauti pametniji od mene rade svoj posao ali tu su i mendzeri koji guraju sve i svasta.
1
101
pre 10 meseci
Mozda si u pravu. Ipak, decko je jako mlad, a u Man U se niko ne snadje u zadnjih 10 god. Man U je bolesna sredina. videcemo....
N
Napulj
pre 10 meseci
Lorenzo Lucca je za ovog Pippo Inzaghi lično
0
000
pre 10 meseci
Previše, previšenovca za "mačka u vreći" i igrača kome je srozano samoupuzdanje i psiha ne na 0 već na -5
Smatram da bi ga jedino Gasp mogao fudbalski vratiti u život jer ga je on i afirmisao fudbalski, ali vjerujem da će i Konte bar probati da ga probudi..
G
Gorki krastavac, begunac iz šopske salate
pre 10 meseci
Jok i neće da pobegne: iz tima koji će (kako stvari stoje) opet završiti tik iznad zone ispadanja u šampionski tim Italije. No brainer, što bi rekli u Tenesiju.
A
Apokalipsa - stipsa
pre 10 meseci
Ako ovaj "procveta" u Napoliju, onda je nesto gadno trulo u tom manchesteru....
Marko Kolasinac
pre 10 meseci
Bilo smesno za Mektominaja kada je dosao u Napoli, uzeo bih ovu vest sa rezervom, mozda kod Kontea proradi.
G
Gost300
pre 10 meseci
Dace vise golova nego Sesko u UTD
K
Karito
pre 10 meseci
Definitivni ima kvalitet..samo nije islo u Junajtedu, zao mi je sto je zavisio od proslogodisnjih napadaca oko njega i nije imao dovoljno lopti, mislim da ce ove sezone to dosta da se promeni kad pojacanja malo ulegnu, ali svakako ima potencijal da raste u Italiji.
Drag igrac definitivno ako nista bar zbog zalaganja, i sto nije isao protiv kluba, i uvek je bio fer, dotle je doslo da se i ti smatra kao velika vrlina, a ne kao borci za slobodu Antony i Sancho, za koje niko ne zna kako su se provukli u profi fudbal, i daju sve od sebe da se svima zgade
S
Seria A Fan
pre 10 meseci
Bice jako interesantno pratiti Napoli ove sezone.
v
vlada1951
pre 10 meseci
sjajan posao Napolija, dečko već pokazao da mu leži Seria A, ima kvalitet i talenat, to što ga nije pokazao u Junajtedu nije njegova greška, tamo bi propali da sada odu mladi Maradona, Kristijano ili Mesi...
M
Milos53
pre 10 meseci
Nadam secda ce Man.Unt ove pare i pare od Garnaca iskoristiti za kupovinu:Golmana,centralnog defanzivca i ozbiljnog zadnjeg veznog,inace i ova sezona ce biti potop.
The KING sa Sportske
pre 10 meseci
Najludje od svega sto je ovaj lik bolji od Seska a on mu doveden kao zamena.
0
090
pre 10 meseci
ma vazi.
I
Ivan m
pre 10 meseci
Ti si toliki bavlan da to nije normalno vise




_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)



