Komentari na vest

Mateus Magaljaeš: Planiram da potpišem još jedan ugovor sa Zvezdom

K

Kkk

pre 3 dana

Zato svi navijaci vole Mateusa ,radan vredan skroman sa porodicom gleda kosarkase i uvek ce imati postovanje svakog pravog zvezdasa.Za razliku od Arnautovica koji je sve suprotno ,lenj, arogantan ,bira utakmice lazira povrede laze o silnoj ljubavi prema zvezdi a u stvari samo gleda kako da ucari sto vise para.Zadnje radovanje u finalu kupa nije bilo zbog zvezde nego bonusa koje treba pokupiti za osvojeni kup ,jednom recju velika ljiga od coveka
Ј

Ја

pre 3 dana

Ти си упознао Арнаутовић а о знаш, е онда ок!

ZIVAND

pre 3 dana

Mateus da potpiše doživotni ugovor sa Zvezdom. Kad završi na golu, da ostane i stvara svetske golmane .... Golmanska akademija "Zvezda-Mateus"....

n p

pre 3 dana

Ostace on jos dugo u Zvezdi

mozzart-gost

pre 3 dana

Mateus šesta zvezdina zvezda. GOAT. Legenda.

Sojka888

pre 3 dana

Ajmooo mateuse..
D

Djani85

pre 4 dana

Postaćeš legenda kao El Grande Milan Borjan, hvala vam obojici što ste crveno beli
j

jeka22

pre 4 dana

samo nastavi kao i do sada sa odbranama

kiboooo

pre 4 dana

Vrhunski golman bez problema moze jos jedan ugovor da izgura
E

Emili89

pre 4 dana

Za sada je ok branio, samo da ne ode u aut posle potpisivanaj ugovora.
V

Veka

pre 4 dana

Uz Balšu Popovića najbolji golman naše lige ali još nije legenda, od stranaca legendo se mogu nazvati Kanga i Ben.

Meda74

pre 4 dana

Najbolje pojačanje Zvezde unazad nekoliko godina
V

Vuk Pavlovic

pre 4 dana

mnogo ozbiljan golman

ineska

pre 4 dana

jedini valjani golman u nasoj ligi u poslednjih 20 godina
R

Ru99

pre 4 dana

Ovo je zvezdino najvece pojacanje. Strasan golman
i

icapopara75

pre 4 dana

Ne vraćaju se oni do 40god u domovinu. I extra što je ostao.
p

pirlac89

pre 4 dana

Ostani doživotno legendo
R

Riki97

pre 4 dana

lepo bi bilo odlican golman nek produzi barem na 2 godine
H

Heavy metal

pre 4 dana

Ja se i dan danas pitam kako je on uopšte završio kod nas. Stvarno dobar golman, a rekao bih i sjajan lik.

Osimen99

pre 4 dana

Veoma iskusan golman!
S

StariZvezdas

pre 4 dana

Ovo se zove profesionalac, kad bi drugi igraci postupali ovako bilo bi mnogo bolje
Z

ZokiCZBGNBG

pre 4 dana

Titule u domaćem prvenstvu su zaslepljuće. Dok je god titula niko neće prozivati upravu za promašaje u prelaznim rokovima, a promašaja je mnogo. Mateus je najveće pojačanje u poslednjih 10 godina. A on je golman... Koliko ga god voleo više bih voleo da je to neki napadač. Da smo imali dobru odbranu ne bi ni golam toliko dolazio do izražaja. Kada je tokom prvenstva nekom timu golman najbolji igrač onda znaš kakav je to tim. Ja još ne mogu da verujem da je Handel plaćen 5 miliona? Za šta? A imali smo 15 Handela u poslednjih 8 godina.
G

GeOs

pre 4 dana

Znaci ako imas dobru odbranu, golman onako, po tvom misljenju moze bilo ko. Interesantno. Malo razmisljam, pa da , najjaci timovi imaju dobre odbrane , i onako, prosecne golmane.
M

Maskerano

pre 4 dana

Jel verujes stvarno u to da je Handel placen 5 miliona?
Z

ZokiCZBGNBG

pre 4 dana

@Maskerano Da, plaćen je toliko. Transfer je bio 3.2 miliona evra i još plata 1 800 000. po sezoni, to je 5 miliona. Ne košta te jedan igrač samo onoliko koliko je transfer već i kolika mu je plata. Oni ne igraju za dž. A gde je tu još i porez od sigurno pola miliona evra još i neki bonusi. On nas je koštao za 12 meseci 6 miliona evra. To je 500 000 evra mesečno samo za jednog igrača! A kakav mu je učinak? Koliko je samo bilo igrača poput njega u periodu u poslednjih 8-10 godina.
m

misa mitrovic

pre 4 dana

odlican golman , mnogo bolji od izraelca, branice jos par godina u zvezdi
d

donnn

pre 4 dana

Dete je dobar golman, dete je pouzdan golman a pritom i dobro dete

Bojan Pavković

pre 4 dana

staršan golman! želim ulazak u LŠ

Predo8

pre 4 dana

Do kraja karijere brate

M. K.

pre 4 dana

Najbolje pojacanje godinama unazad, top golman.
s

srka

pre 4 dana

Sjajan golman, bez ikakve dileme. Ja sam u fudbalu pedeset godina, boljeg se ne sećam. Možda, Šoškić i Beara, ali njih nisam imao prilike da gledam. Ne znam kako je ovaj čovek uopšte završio u Superligi.
?

?

pre 4 dana

Jesi li gledao Zivana Ljukovcana?
N

Nenad Petrovic

pre 4 dana

.. Legenda nasa. Mateus....

Slavko61

pre 4 dana

Najbolji golman Zvezde u poslednje dve decenije bar
m

milos111106

pre 4 dana

odliča. golman!!

Cipele

pre 4 dana

Dobar golman. Napred majstore

rusbre

pre 4 dana

uz hvanga najkvalitetniji naš stranac u istoriji
N

Natalii29

pre 4 dana

neke stvari tr i ojacaju
V

Vlad World

pre 4 dana

Najbolji zvezdin stranac u istoriji!

Marija Antic Stankovic

pre 4 dana

Svidja mu se da brani u zvedzu
0

011bgd

pre 4 dana

Nemoj da zezas?
R

Raša P

pre 4 dana

Sve dok dobro brani biće u ugovoru. Prosto tako je to.
b

bbgarko

pre 4 dana

Neces pogresiti ,slobodno nastavi. Jos kad bi pojedini se izmenili bilo bi super

Stefanbiki95

pre 4 dana

Velika legendaa
N

Niksy

pre 4 dana

Da je pojačanje i extra volman,slažem se.Ali da je legenda kluba,ne bih se složio.Bilo je mnogo cećih od njega pa nisu legende kluba.

MisoK

pre 4 dana

CANNE Covek koji zna st znaci ,zivot, neimastina i taj ce da ceni ono sto mu je bog podario. Izvanredan golman, pametan, voli klub, bas takav nam treba.
4

474747

pre 4 dana

Poruka svim mladim golmanima u zvezdu ,idite dok je vreme da branite negde a ne da propadate
T

Taky.

pre 4 dana

Mateus za Borjana Bufon lično.
П

Па...

pre 4 dana

...добри су и један и други.
M

Marcost

pre 4 dana

Cestitke upravi na ovom biseru
0

011bgd

pre 4 dana

Cestitke samo Draganu Mrdji, on je "krivac" sto je Matus u Zvezdi.
F

Fanste933

pre 4 dana

sijali su svi zajedno oni
m

markoncic

pre 4 dana

Najbolji, jednostavno rečeno.

Nixaa

pre 4 dana

Znaci dobro se placa na rajko miticu. Ko bi rekao..
R

Raša P

pre 4 dana

Tako plaćaju veliki klubovi!

Stefan Damnjanovic

pre 4 dana

Dobar golman svaka čast
r

raaraa

pre 4 dana

Napred majstore!!!

Slavko Ćosić

pre 4 dana

Dosta fudbalera sa poljančeta završe u nekom timu , dokažu se i izvuku se iz bede

dusann55555

pre 4 dana

Odlican golman nadamo se da ce ove sezone braniti u ligi sampiona
d

dasdsa

pre 4 dana

sto je potpisan Glazer...bolje da je branio Radanovic uletao povremeno za prvi tim,dok brani za Graficar....
p

pa nego sta

pre 4 dana

Trazi ga pola evrope u najboljim godinama ali je keba u srcu kao i deda mu iz knina pa iz ljubavi

Истина

pre 4 dana

Борјан није био неприкосновен и никада неће постати звездина звезда и незахвално је према Матеус поредити њега и Борјана, Матеус голман за 2 класе бољи.
@

@Истина

pre 3 dana

Ал си се налупетао рођаче. Какво је то непоштовање Борјана, човека који је у многоме заслужан за све оно што је Звезда данас. Више пута сам виђао сличне баљезгарије за Борјана. Какав је то талас непоштовања? Матеуса волим ко брата рођеног, али испред Борјана не може. О голманским квалитетима можемо причати
x

xxhx

pre 4 dana

Pa naravno, jer imaju drzavnih para koliko zelis, i nigde neces moci da dobijes toliko. Sve ce to poreski obveznici platiti
K

Kostakis

pre 4 dana

Ljudino! Hvala ti
j

jzg

pre 4 dana

samo napred sampione, kad bi mogli vecinu da ostavimo

Vladimirmali

pre 4 dana

Dobar golman neka odmah potpise