Komentari na vest

Milovanovića suspendovao klub jer je njegov otac izjavio kako čistačica i vozač imaju veću platu

Dalibor Arsix

pre 21 dana

Nesto mi ovo ne uliva poverenje da će Milan napraviti čudo davno je proslo od kada je Milan bio medju najboljim timovima ne verujem da će se vratiti na taj nivo
M

MilanKS

pre 22 dana

Hhhaahahahaha nemoj na kraju ti njima da platis 10 milke
N

Nenad1246

pre 22 dana

13000? Nek pita tata kolko hirurg ima u Kazahstanu pa onda nek se žali na platu jednog šutača lopte.
G

G

pre 22 dana

Baš su čekali,našeg pametnog TaTu.To samo u Srbiji ima, tata....Šut kartu dobija i nikad više. Kad TaTa napravi klub neka igra sa njim.
8

8a8a8a8a8a

pre 22 dana

da mu nije tate igrao bi bez plate mali ne zna gde je busan izguran na foru kao i oni sto su jutros 5 komada primili i 2 dali,ali u svoju mrezu hahahahahahahahahahahahah
M

Miloschiiiish

pre 22 dana

E tata tata.. izgubices spor i jos ces od tih 13 000 skupljati da poplacas advokate. Aneks ugovora ne dozvoljava otkrivanje plate uopste, ni saigracu, ni porodici, ni bilo kome i ako se desi slede penali. Ocigledno se desilo, nije bitno sto nisi menadzer, znao si tacnu cifru koju niko nije smeo znati
N

Nenad1246

pre 22 dana

Ti znaš šta ima u aneksu? Koji da postoji bi bio nekegalan po UEFA pravilima. Plate se znaju svuda sem u partizanu.
@

@nenad

pre 22 dana

U svakom ugovoru u svakoj firmi, kompaniji, sportskom klubu postoji aneks da plata ne sme da se otkriva javno. Negde čak postoji klauzula da ne sme da se otkriva ni 2-3 godine nakon odlaska iz firme.

klackalica535

pre 22 dana

Pa jel plata po ugovoru ili nasumicno kako se kome zalomi?
S

SegaMega89

pre 22 dana

Kad se otac pravi pametan i zakopa sina sa izjavama,uostalom niko ga nije naterao da primi tu platu koja mu je ponudjena ali Milovanović i nije imao neke opcije s obzirom da mu je karijera u padu i da ga nigde nije bilo na mapi od odlaska iz Surdulice,umesto otac da ćuti i da navija da mu se sin fudbalski vrati u život on ga zakopao….

Aleksandar3006

pre 22 dana

Pa čekaj zašto je on potpisao za tih 13 hiljada? Nisu ga primorali već nije imao gde i bilo je daj šta daš i onda tata ide u medije da priča kako u Kazahstanu čistačice zarađuju 13 500 evra minimum. Zamislite kako bi smo se mi ovde osećali da dođe stranac koji da tu i tamo poneki gol i priča kako malo zarađuje u npr Radničkom ili Novom Pazaru. Vrlo verovatno postoji u ugovoru klauzula da ne sme da se priča o visini zarade, jer u firmi u kojoj ja radim takođe postoji taj aneks koji smo svi potpisali, tako da sam ubeđen da i fudbalski klubovi to imaju.
N

Nenad1246

pre 22 dana

Plate su transparetne po uefa.
D

Dalibor CZ

pre 22 dana

Pa valjda je znao kolika ce mu biti plata prije nego sto je dodao?!
P

Pfc

pre 22 dana

Terrzina skola, to je to
I

Ivan 123

pre 22 dana

Sve laz! Otac sve izmislio! Decko nije suspendovan niti ce biti!
V

Veskooo

pre 22 dana

Tobol jak klub! Jaka priča! Grčevita borba za opstanak u nikad jačoj kazahstanskoj ligi!

Ујка Житко ПФК93

pre 22 dana

Pa mi smo dotakli dno.Vamo sirotinja,cistacica ima vecu platu od mog sina.A vamo placaju dva skupa advokata.Koji ringispil od naroda,plus traze 10.mil evra odstete.Ovo je za Strazbur😂😂😂😂

Bojank91

pre 22 dana

Verovatno na procenat, ne plaćaju unapred. To će da se završi na milion-dva sporazumno.

ljubisa rajkovic

pre 22 dana

Za nekoga ko nije menadžer mnogo barataš zakonima i članovima fifa pravilnika. Možda si advokat????? Odakle onda tebi pare za tu dvojicu skupih advokata ako si već tolika sirotinja tamo?????? Ovaj svijet nije istina...
G

Gagi Pančevo

pre 22 dana

Možda rade na procenat...