Komentari na vest
Neđić dočekao sva poznata lica i sada može na miru da radi: Igraćemo visoko, napadački

Dr.Sasha Pavlovic
pre 8 dana
važno da je Tončev i dalje tu gde jeste
N
Novinar saradnik
pre 8 dana
Šta se dešava sa Ilijom Krstićem. Dečko je ubedljivo najbolji strelac svih liga na nivou regiona FSS. Postigao preko 35 golova sa skraćenom minutažom. Lemonis ga je spremao za debi a sada ga ne pominjete. Kad će, ako ne sad, da počne uz prvi tim pošto je talenat pokazao na delu?
m
mixica
pre 8 dana
Radnicki nis je veliki klub i zasluzuje da bude u vrhu domaceg fudbala

1400
pre 8 dana
Svaki mladi trener u Srbiji preambiciozno krene ovako s ofanzivnim taktikama pa dobije otkaz u septembru
M Nalog
pre 8 dana
pokazao je sta zna,doktor hahahaha
meda rashord mar
pre 8 dana
Samo da ne bude previše otvorena odbrana.
Valent
pre 8 dana
Neđić je pokazao da zna posao
Valent
pre 8 dana
Dobro je što je kostur tima ostao
s
sale01323
pre 8 dana
Neđić je pokazao da zna posao
a
aleksss99
pre 8 dana
Dobro je što je kostur tima ostao
j
jelenal19
pre 8 dana
Ova ekipa može mnogo više nego lani.
l
laki100
pre 8 dana
Samo da ne bude previše otvorena odbrana.
v
vanjaaa03
pre 8 dana
Sviđa mi se taj visoki i napadački fudbal
d
dacika75
pre 8 dana
Konačno trener dobio vreme da radi normalno.
Ivan Tokai
pre 8 dana
Neđić je zaslužio šansu od prvog kola
N
Nebojsa j
pre 8 dana
Ako je vlasnik stadiona grad zasto Toncev ne dozvoljava da se finale kupa igra na Cair On je vlasnik stadiona u Bozicu
B
Batke Don Corleone
pre 8 dana
E dobre moje Nislije, sta ste vi dozvolili... Na sta vam lici ovaj stadion i ko vam vodi klub
G
GOL
pre 8 dana
IZVINI, NISI UPOZNAT VLASNIK STADIONA NIJE F.K.RADNIČKI NIŠ, VLASNIK STADIONA JE GRAD NIŠ, ZATO I TI I DRUGI NE PIŠITE VIŠE TAKVE KOMENTARE KADA NEZNATE, HVALA, I ZATO NAPRED NIŠKI BELI REALE, NAPRED BELI RADNIČKI
D
Dejan m
pre 8 dana
Raspitaj se malo u čije je vreme počela gradnja stadiona onda pisi komentare lova je otišla u njihove džepove a nama ostavili nakazu od objekta toliko o tome čisto da budeš upućen o čemu se radi
G
GOLijate
pre 8 dana
..de, dobro, zašto se dereš... usitni to malo.

MiraGajic91
pre 8 dana
Hrabra najava, neka je isprate i rezultati. 💪
j
jzg
pre 8 dana
jos par pojacanja i bice to solidno








