Komentari na vest

Novi poziv selektoru Srbije: Uključila se i Almerija Kristijana Ronalda

Matija Milutinovic

pre 35 minuta

Ako ovaj ostsnd mozds i budd nesto

Batina1

pre oko 1 sat

Beži Paunoviću dok je vreme.

filipdjuk11

pre oko 1 sat

savez jedva ceka da on ode da bi mogli da dovedu strucnjaka Vladana Milojevica kao po planu

medabagljas

pre oko 2 sata

Bravo Veljo samo tako nastavi ceka te puno uspeha
m

markoncic

pre oko 2 sata

Idi čoveče, zbog sebe. Za 6 meseci ćeš biti razvlačen po medijima kao trula krpa. Nemaš ovde koga da selektuješ, selektore. Tužno, ali tačno. Nemaš navijače državnog tima. Samo jedna velika nula.

Vajta66

pre oko 2 sata

Bravo Veljo samo tako nastavi ceka te puno uspeha

Lix

pre oko 2 sata

Piksi nam nije valjao eeee
P

Peroslav

pre oko 2 sata

Da veliko interesovanje vlada za njega posto je veliki strucnjak velikog kova legenda ziva
T

Tradicionalista

pre oko 2 sata

Bezi covece odavde, bolje ce ti biti bilo gde, ovde je dno dna!
C

Cirkus

pre oko 2 sata

Kakav bre raspali fss, gde vode glavnu reč Džaja sa 100 godina i Radujko. Potpuno je nebitno ko je selektor kada su na vrhu takve njuške. Žao mi je Paunovića jer je došao u zmijarnik i biće iskorišćen samo. Fudbaleri su odavno videli da je mrka kapa sa takvim njuškama u savezu i tek sledi raspad. Mislim da se skoro nećemo plasirati na veliko takmičenje ako se ne promene stvari iz korena i to što pre.
N

Nije glup

pre 38 minuta

Nije ni on naivan, zna gde je došao i sa kakvim ljudima radi. Pritom sigurno se i debelo obezbedio u slučaju otkaza, tako da mi ga nije uopšte žao!
G

Gost457

pre oko 2 sata

Samo kontakti, prijatelstvo, namjestalke, pare,interes. Igraci i treneri menjaju ekipe kao gace
S

Srdjan1314

pre oko 2 sata

Almerija je prava priča za Veljka
g

gnrslash

pre oko 3 sata

Mislim da za sada nece napustiti posao selektora. Svakako ce imati ponude klubova i kasnije, bez problema uvek moze naci posao u Spaniji

Perica Aksentijevic

pre oko 3 sata

Ajde Veljko pokazi im da si pravi trener
P

Pjer Karden

pre oko 3 sata

Nije slušao savete nekih pametnih ljudi iz bliskog okruženja da ne dolazi,poneo ga novac i slatkorečiva obećanja a onda kada je došao zatekao je ruševinu u savezu,bukvalno su ga doveli da figurativno bude žrtveni jarac da pogine za njih u kvalifikacijama,očigledan je i bojkot mnogih igrača,mnogo zle međusobne krvi.Liga nam se raspada u nižim ligama klubovi se masovno gase,niko živi ne zna ko će igrati i u super ligi a kamoli u nižem rangu zbog finansijske situacije.Opšti raspad sistema mi ni ne treba da igramo te kvalifikacije,sve mi miriše da Stankoviću crtaju tu poziciju kada ispadne iz kvalifikacija za LŠ i LE.

Uskekruske

pre oko 3 sata

Lose si se pokazao

Miloš Orošić

pre oko 3 sata

Veljko spasi se!
F

Fanste933

pre oko 3 sata

verovatno da ima posebnu pricu
N

Natalii29

pre oko 3 sata

hmm zbog cega je to tako

[email protected]

pre oko 3 sata

E Paune, gde..ćeš prvo.trofej ovde pa onda može.

Aleksandar3006

pre oko 3 sata

Kao Srbinu meni bi bilo drago da ostane jer vredi više od svih igrača ali posle svega što je video nakbolje da sam odluči šta je dobro za njegovu karijeru.

[email protected]

pre oko 3 sata

Samo neka ide. Srecno.

butler

pre oko 3 sata

svaka cast idemo

cima88

pre oko 3 sata

Laganica Ronaldo i još trojica uzeli klub

patr0_

pre oko 3 sata

Znaci Lalat vodi reprezentaciju
D

Deki maky

pre oko 3 sata

Treba da IDE,gori je od Viskija

Мирослав

pre oko 3 sata

Putuj igumane ko god dodje neće biti gori od tebe

Alek

pre oko 3 sata

Nece ona nidje...
S

Spasovski92

pre oko 3 sata

FSS ce ga cuvati kao malo vode na dlanu
G

Gost1979

pre oko 4 sata

'nači Miloje "vi me kao nešto pitate, ja kao nešto odgovaram" čeka ko zapeta puška.

[email protected]

pre oko 4 sata

a vala dobro se i pokazao u reprezentaciji

Bosque

pre oko 4 sata

Zaseli foteljasi u FSS i niko ni zasta ne odgovara. Idi Veljko spasavaj se.

Benny Ben

pre oko 4 sata

Ode i Paunović! Sad Lalat da proba jos..
Z

Zula

pre oko 3 sata

Ali sada iskreno,sto je uopste i dolazio???? Na sta sve ovo lici
P

Pavlovicmp

pre oko 4 sata

Ako je pametan treba da ide
M

Miloljub Ostojić

pre oko 4 sata

Evo, ja ću.......
P

Pollster

pre oko 4 sata

Paun hvata maglu,tek sada je provalio da ekipa nema nikakav kvalitet i da se godinama nece plasirati nigde,to je trebao da zna pre nego sto je dosao.
M

Mladic

pre oko 4 sata

Al ga nude samo što pre da pobegne iz mulja…ali piše u CV da je bio “selektor”
M

Mujagic

pre oko 4 sata

Kako se lagano javnost priprema da momcina ode i da to bude sasvim normalno…
V

Vidić za predsednika FSS

pre oko 4 sata

Ima li kakvih ponuda za Radujka i aboliranog Džajića?
@

@

pre oko 4 sata

I Terzu, tog maga ekonomije
G

Gosti

pre oko 4 sata

Ako je lud da ostane ovde,ovde se sve raspada.
A

Astoria

pre oko 4 sata

Trenutno je vrlo loša atmosfera oko reprezentacije. Ne zna se da li selektor ostaje ili ide, loši rezultati u prijateljskim utakmicama, ogroman pad na UEFA listi, minus u kasi FSS, slab odziv igrača u reprezentaciji, zla krv i podeljenost među pojedinim fudbalerima, neodlazak na SP, loša atmosfera i odsustvo poverenja kod navijača pred Ligu nacija, nedefinisane boje i loš dizajn dresova, i da ne nabrajam dalje.
Г

Гос'

pre oko 3 sata

Па шта друго очекивати, кака земља такав и фузбал..
D

Dragoslav marko

pre oko 5 sati

Bezi Veljko odavde dok te traze.....

Aleksandar3006

pre oko 5 sati

Šta pare rade... Ovaj svuda gurnuo nos

urosh

pre oko 5 sati

Бога ми, како смо одиграли ове задње две утакмице, питање је да ли би мого да води и Дубочицу из Лесковца, а камо ли озбиљан клуб. и

Marsovac

pre oko 5 sati

Na osnovu čega je Paun dobar trener? Real Oviedo? Mexicka liga najnebitnija? na osnovu svetskog lrvenstva u17 pre 15 godina? samo legitiman hejt ću razumeti na moj komentar.
c

coach_11

pre oko 3 sata

Evo ja ću da pokušam dam odgovor.Na osnovu toga što je trener sa španskom uefa pro licencom,jednom ozbiljnom edukativnom školom (za razliku od ove naše koja se dobija znamo već kako) ,na osnovu toga što su sve ekipe koje je vodio igrale ozbiljan fudbal ,moderan ,sa jasnim of i def planom igre ,u sistemu 4 2 3 1 ,sa presingom i sa dosta vertikalnih pasova i direktna igra u polju ,ekipe sa osrednjim igračkim kadrom je dizao u vrh tabele ,Reding playoff za premier ligu ,Gvadalahara finale Meksičke aperture ,vodio je i Tigres a to su dva najveća kluba u Mexiku nije to tek tako doći do njih on je ozbiljna faca u Mexicu i sada se obrukao za sve pare sa trećerazrednim igračima u reprezentaciji (uveren sam da mu je to najteže palo do sada u radu sa fss-om i da će to najviše uticati na njegovu odluku ,ponizili su ga tamo gde ga cene i govore i njemu sa poštovanjem) ,sa Oviedom ulazak u primeru ,Oviedo igrao dobar fudbal (cela Asturia bila protiv njegovog otkaza ali...) ,imao peh da u prvih 7 kola igra i sa Barsom i Realom i Atletikom a opet imao dve pobede u tom uvodnom delu ,protiv ova tri kluba Oviedo je igrao odlično ,ko je gledao zna o čemu pričam ,i Real i Barsa došli do bodova tek na kraju meča ...Njegove izjave i intervjui su daleko iznad ovog našeg nivoa fudbala ,to je jasno svakome ko iole fudbal razume i prati.Imam još argumenata ,da ne pišem esej sada ovde i analiziram detaljnije Veljkov plan igre ,čovek će ostaviti trag kao trener ,ubeđen sam.Pozdrav

nba

pre oko 5 sati

Mislim da moze da radi i tamo i ovamo ,tako da to nece biti veliki problem za njega

MisoK

pre oko 5 sati

CANNE Covek je patriota i hoce i u losijim uslovima da se oduzi svojoj zemlji. Ja verujem u njega smo mu treba vremena da popravi do sad unisteno.
S

Statler

pre oko 3 sata

Kojoj zemlji? Mi nemamo državu čoveče..

Stefan Nikolic

pre oko 5 sati

idi ne okreci seee

kiboooo

pre oko 5 sati

Za njega bolje da ode
H

Hajde

pre oko 5 sati

Hajde da opljujemo i ovog čoveka, a da pritom nimalo ne osudimo balerine koje su se umorile pa ne mogu da odigraju dve utakmice za svoju zemlju, pošto nisu znale za kada je planirano okupljanje. Nismo mi dostojni Veljka, naš seljački mentalitet je samo za Limenog. Zato smo tu gde jesmo i zato ćemo tu i ostati.

stefan nikolic

pre oko 5 sati

dobar trener uvek ima posao

No name

pre oko 5 sati

ide on 1 kroz 1

[email protected]

pre oko 5 sati

Svakako mu je bolje nego da ostane selektor Srbije.
S

Sunking

pre oko 5 sati

da je sreće da ode

Milan Milutinovic

pre oko 5 sati

On ako je vec dosao onda treba da ostane do kraja kvalifikacija za EP.Vrlo dobro je znao gde dolazi a izgleda da mu se vec ide koliko mi se cini.Po meni onda nije ni trebao da dolazi prosle godine,

Isa Peric

pre oko 5 sati

Mislim da nista nije strasno da pored selektorske funkcije obavlja i trenersku ulogu u nekoj ekipi.

Daniel33

pre oko 5 sati

prihvati ponudu, ne možeš ti sam popraviti fudbal u srbiji

ShoMi_1994

pre oko 5 sati

Opasan trener, za repku mu treba malo vremena i bice to dobro
H

Hoćemo Gospodara...

pre oko 5 sati

Pa neka ide, pa šta onda?! Kao da nemamo bolje... imamo mi jednog što sve zna, a trenutno završava za trenera... doduše košarke, ali nema veze, taj je najpametniji i najbolji izbor ;)
r

rea

pre oko 5 sati

Čitajući vesti na Mocartu, reklo bi se da je Veljko jedan od najcenjenijih stručnjaka u svetskom fudbalu - da li mu to FSS sprema korpu, pa mediji žele da predstave kako je imao sijaset ponuda kojima FSS nije mogao da parira, ili hoće da umiri narod kako imamo trenerčinu i da je budućnost pred nama - pitanje je sad?

Stefkeeee1995

pre oko 5 sati

Eto para iznenasa 😀
L

Ledeni

pre oko 5 sati

Ovo Paunovic pokusava na bilo koji nacin napusti brod koji tone.
C

CRAZY NORTH

pre oko 5 sati

иди Бајо не окрећи се😔🤝
G

Grdne rane

pre oko 5 sati

Konkurente zemlje zele da nam uniste kult reprezentacije, vidjeli da smo u opasnom naletu...
S

Sima Arauho

pre oko 6 sati

Ma samo kad vide kako smo igrali u dve poslednje utakmice i gol razliku 0:8 odmah ima da mu daju ugovor na 5 sezona.
P

Piksijevpaun

pre oko 6 sati

Msm da ste se lepo utalili sa selektorom da pišete i juče i danas kako ga žele razni klubovi a on veliki trenerski mag... pravite mu alibi u najavi za odlazak sa funkcije selektora gde kida...
Č

Čemu ovakvi komentari

pre oko 6 sati

Zašto bi ova vest bila netačna? Pa ne traži ga Barselona. Vest je za navijače Srbije nebitna, ne netačna.

Aleksandar Virijevic

pre oko 6 sati

Dobar je trener želim mu da nas odvede na sledeće veliko takmičenje.
S

Saguenay

pre oko 6 sati

Papani su nam uništili fudbal. Mi memamo reprezentaciju već godinama. Ne zna se ko pije ni ko plaća. Tako da nebitno ko je selektor na papiru. Ljudi iz senke ostaju oni se jedino i pitaju.
Y

Yctct

pre oko 4 sata

Zar ne bi Paun spasilac?
N

Nenad Petrovic

pre oko 6 sati

Pa dobro... Sve jemoguce
R

Realan skroz

pre oko 6 sati

Strani faktori cije bije mije...e kakvo je ovo spinovanje,najstrasnije....ovim spinovanjem pokusavaju ugraditi bajpas reprezentaciji i ispeglati sto su unistili zadnju deceniju...cirkus se nastavlja...

Miki Milikic

pre oko 6 sati

svi ga traze, a on sa ovim nasim fudbalerčićima se bavi
O

Otoci

pre oko 6 sati

Sta znam, zeleo ga je i Ovijedo i uveo ih u Primeru posle 25 godina i otpustise ga onako lako...ovde ga svi zele, svi mu veruju i zele nekako da mu pomognu da ostvari dobar rezultat...nadam se da ce ostati do kraja i ostvariti zacrtane ciljeve...ja cu doci u septembru protiv Grcke da ga podrzim !

RodjenLoš

pre oko 6 sati

"Nismo otišli na Svetsko, savez u haosu, a sad još i Pauna hoće svi. Šta je sledeće, da nam i organizacija proradi?"