Komentari na vest
Olimpijakos „iskulirao“ Poljaka i ponovo se okrenuo Balši Popoviću
Nemanja Matic
pre 17 dana
Srecno Balsa, lep transfer i prava sredina za razvoj, pa za neku godinu u neku od top 5 liga!
Deni Vasic
pre 17 dana
Dobar bi to bio transfer
b
biniccki
pre 17 dana
Mali je dobar igrač, mali je pouzdan igrač.
l
lal
pre 17 dana
Kad je to Balsa neprimetno presao u Zvezdu kad komisija za krvna zrnca to nije dozvolila?
Uskekruske
pre 17 dana
Videcemo sta ce biti
b
boka12
pre 18 dana
niko ne govori o novcu, iskrneo 1.5mil je nista
N
Nije ništa
pre 17 dana
za golmana iz OFKe i bez ozbiljne karijere. I ova cijena je tu jer je izabran u tim sezone inače bi bilo maksimalno 700-800 hiljada. 200-300 hiljada ide i na to što je pod ugovorom sa Zvezdom, a ne OFKom i ostatak na to što je najbolji golman sezone u ligi. Ljudi, pogledajte transfere golmana iz uporedivih liga, pa onda probajte biti objektivni.
pika557
pre 18 dana
Srecno Balsa, lep transfer i prava sredina za razvoj, pa za neku godinu u neku od top 5 liga
c
cjofa12
pre 18 dana
sta se on dogovorio, tos u najvece nebuloze sta on ima da se dogovara
P
Pobeda je resenje
pre 18 dana
Gleda li Zvezda ka Olimpijakosu da dovede nekog odatle.
d
dule.vr1234
pre 18 dana
Solidan golman, trebali su mu dati sansu u zvezdi
S
Sb
pre 17 dana
Problem su navijaci kako sam ja shvatio,plasirana je prica da je decko grobar
Vladan Maleṣ̌ić
pre 18 dana
Danaa se svaki drugi dogovara
R
Rainman
pre 18 dana
1,5 miliona? Da li ste vi normalni? Dečko vredi barem 7 milki. Bravo Mađijo... Sad dovedi, za te pare, još nekog polovnjaka iz liga trećeg ešalona visine do 167 cm.
Gatsby82
pre 18 dana
što ne zaokružiš na 10 miliona. Gde da daju za golmana iz OFK te pare
H
Hahahahah
pre 17 dana
Da li si ti realan? Svakako je Zvezda u plusu od ovog igraca tako da...
JEJICA
pre 18 dana
I on se dogovorio 😂😂😂o Boze više svaki drugi igrač se dogovara
O
Ovo polje je obavezno
pre 18 dana
A da je obrnuta situacija dogovorili bi se tamo krajem avgusta, po ceni koju niko osim Zvezda ne bi platio. 1.5m za top 3 golmana lige. A jos nije ni na vrhuncu. Ako me neko nervira vise od ovih nasih lopova to je Olimpijakos i ovo kvazi bratstvo. Nije ni cudo sto ih svi mrze u Grckoj.








