Komentari na vest

Olimpijakos „iskulirao“ Poljaka i ponovo se okrenuo Balši Popoviću

Nemanja Matic

pre 17 dana

Srecno Balsa, lep transfer i prava sredina za razvoj, pa za neku godinu u neku od top 5 liga!

Deni Vasic

pre 17 dana

Dobar bi to bio transfer
b

biniccki

pre 17 dana

Mali je dobar igrač, mali je pouzdan igrač.
l

lal

pre 17 dana

Kad je to Balsa neprimetno presao u Zvezdu kad komisija za krvna zrnca to nije dozvolila?

Uskekruske

pre 17 dana

Videcemo sta ce biti
b

boka12

pre 18 dana

niko ne govori o novcu, iskrneo 1.5mil je nista
N

Nije ništa

pre 17 dana

za golmana iz OFKe i bez ozbiljne karijere. I ova cijena je tu jer je izabran u tim sezone inače bi bilo maksimalno 700-800 hiljada. 200-300 hiljada ide i na to što je pod ugovorom sa Zvezdom, a ne OFKom i ostatak na to što je najbolji golman sezone u ligi. Ljudi, pogledajte transfere golmana iz uporedivih liga, pa onda probajte biti objektivni.

pika557

pre 18 dana

Srecno Balsa, lep transfer i prava sredina za razvoj, pa za neku godinu u neku od top 5 liga
c

cjofa12

pre 18 dana

sta se on dogovorio, tos u najvece nebuloze sta on ima da se dogovara
P

Pobeda je resenje

pre 18 dana

Gleda li Zvezda ka Olimpijakosu da dovede nekog odatle.
d

dule.vr1234

pre 18 dana

Solidan golman, trebali su mu dati sansu u zvezdi
S

Sb

pre 17 dana

Problem su navijaci kako sam ja shvatio,plasirana je prica da je decko grobar

Vladan Maleṣ̌ić

pre 18 dana

Danaa se svaki drugi dogovara
R

Rainman

pre 18 dana

1,5 miliona? Da li ste vi normalni? Dečko vredi barem 7 milki. Bravo Mađijo... Sad dovedi, za te pare, još nekog polovnjaka iz liga trećeg ešalona visine do 167 cm.

Gatsby82

pre 18 dana

što ne zaokružiš na 10 miliona. Gde da daju za golmana iz OFK te pare
H

Hahahahah

pre 17 dana

Da li si ti realan? Svakako je Zvezda u plusu od ovog igraca tako da...

JEJICA

pre 18 dana

I on se dogovorio 😂😂😂o Boze više svaki drugi igrač se dogovara
O

Ovo polje je obavezno

pre 18 dana

A da je obrnuta situacija dogovorili bi se tamo krajem avgusta, po ceni koju niko osim Zvezda ne bi platio. 1.5m za top 3 golmana lige. A jos nije ni na vrhuncu. Ako me neko nervira vise od ovih nasih lopova to je Olimpijakos i ovo kvazi bratstvo. Nije ni cudo sto ih svi mrze u Grckoj.