Komentari na vest

Pa nema ni Ćabi 100 života! Čudesnoj seriji došao kraj, Lever izgubio posle vođstva 2:0 (VIDEO)

R

Robert Lewandowski

pre 19 dana

Mala je bila nadoknada, samo 8 minuta. Oni obično daju gol u 10. ili 11. minutu nadoknade. Trebali su penal ponovo da im sviraju, da se produzi niz.
O

O cemu

pre 19 dana

Vi pricate ljudi? Igrali dobro ali ne na nivou? Samo su prvo poluvrijeme odigrali dobro, drugo katastrofalno sa puno gresaka i bojazljivo. Tek su nakon treceg gola krenuli i barem malo smanjili greske na sredini. Xhaka i njegov parnjak mnogo miskomunikacije i sitnih gresaka, golman Bayera rezervni kriv za dva gola apsolutno. Barem budite objektivni kad vec niste gledali utakmicu.
P

Pwetar1o96

pre 19 dana

Ove sezone ce se za odlazak u LS boriti...
И

Ишизаки

pre 19 dana

Након првог Лајпциговог гола видело се по говору тела Леверкузенових да су опуштени, да не схватају озбиљно противника. То им се обило о главу и ово се у току преноса могло наслутити. Штета, свему дође крај па и овој серији. Сами играчи су пре почетка сезоне рекли да је немогуће да се понови сезона без пораза два пута заредом с тога не треба драмити ако се изгуби. Једино због чега треба да жале јесте да су имали 2:0 и просули све. Као крава која да двадесет литара млека па шутне канту.

pre 19 dana

Kakva utakmica, kakav fudbal. Svaka čast ekipama za ovakav meč, to želim vikendom da gledam, da se odmorim od posla i uživam u kvalitetnom loptanju. Morao se desiti i ovaj poraz Leveru, čestitke za dosadašnji niz, pamtit će se decenijama. Iz ovakvih poraza vjerujem da mogu naučiti i izaći još kvalitetniji, pucaju od talenta. Baš kao i Leipzig, radujem se Bundesligi, nekoliko sjajnih ekipa za gledati.
O

Obreee

pre 19 dana

Lajpcig do titule!!!

Ујка Житко ПФК

pre 19 dana

Bravo bre Lajpcig! Ove sezone mogu itekako do salatara! Openda zverka od napadaca! Rece ja juce,ako Openda nastavi da grize ko prosle sezone.Eto Lajpcigu ponuda za Opendu od 100.mil evra.A Leveruzen nije zvezdanka,pa da otkine bod Lajpcigu!😂😂😂😂