Kure na specijali
pre oko 1 sat
Za sve ove koji pričaju o povredi Avdića i opravdavaju zabranu igranja Kostovu, od strane ljubimice, jedno pitanje:" Što niste bili tako zabrinuti za zdravlje svojih poluraspada kada su kroz nacionalni tim na silu gurani i prodavani Nedeljković, Mimović, Eraković, Maksimović, Mićko Mijailović, Jovan Mijatović i ostali fudbalski škart"? I onda očekujete da neko, ko je pozvan i zaista zaslužuje da igra u reprezentaciji da sve od sebe, rizikuje povredu i karijeru da bi najpovlašćeniji klub u regionu, njegov sportski direktor i raznorazni menadžeri "mlatili pare preko leđa njegovih leđa? Pa nama je odlučujuću utakmicu na Evropskom prvenstvu, protiv Danske, igrao Mićko Mijailović, rezervni zadnji vezni krcunovog čeda, na poziciji desnog beka, da bi ga uvaljali u Emirate. Onda se čudite kako ne postoji kult reprezentacije. Zamišljam situaciju u Škotakoj, gde sportski direktor Seltika, zove predsednika saveza i diktira mu ko mora da igra i nudi procenat od prodaje...
Zanimljivo kako ti ne smeta guranje igraca Jsd u reprezentaciju ako su fudbalski skart zasto se toliko potresate jer Kostov nece igrati?
Gost nedragi
pre oko 1 sat
Ovo mora da je visa sila,ne bi oni zabranili svojim igracima da igraju za reprezentaciju. Ipak su jedna od "osnovnih" grana srpstva. No,ubedjen sam da ce protiv ove odluke dici njihovi navijaci, veeeelike patriote i jos jedna od "osnovnih" grana srpstva,kako bi spasili sto se spasavati ne moze. Nece to biti neka radikalna mera za "spas srpskog fudbala" kao ona o 15 minuta cutologije,vec nesto u vidu nekog saopstenja,pretpostavljam. Imali su od koga i da nauce na tu temu! Barem nesto za pocetak.
Ako je fudbalski skart sto se onda nerviras evo fudbalski skart nece igrati i sta je tu problem? Sto nisi srecan?
Kure na specijali
pre oko 1 sat
@Svi
Ne nerviram se, samo konstatujem situaciju. "Stubovi srpstva" kojima je lični interes ispred opšteg, odnosno srpskog. Isti licemeri na terenu, u upravi, na tribini i u politici ,u medijima.... Neverovatno je kako je sve najgore skupljeno u i oko tog kluba. Što se tiče Kostova, dečko nekog talenta ima, ali nije za lige petice zbog lošeg rada u nižim kategorijama najvećeg kluba u Ljutice Bogdana. Loša motorika, bez snage, startnost ispod proseka, kukovi širi od ramena i još mnogo toga. Ima dobru tehniku, solidan pregled igre i relativno brzo razmišlja. To je premalo za vrhunski fudbal. Pogledajte Buadija i Kerima Alajbegovića, koji su istih godina kao on i uporedite ih. Sve je na strani navedene dvojice. Ponavljam, komentar je najmanje vezan za Kostova, vezan je za licemerje onih koji se busaju u srpske grudi, sve dok za tu istu Srbiju ne treba nešto da se uradi. Tada, odjednom, džep i to tuđi, postaje bitniji i od Srbije i od Srpstva.
@Kure na specijali
pre 33 minute
Vama je svaki igrač zvezde prevara i mrzite svakog a onda lupate o zid kada ih evropski klubovi kupe jer zivite u vašem svetu mrznje i pakosti, sad je vama do u21 reprezentacije a za A reprezentaciju su prevare? Igraci koji su igrali ligu Evrope? I zbog takvih kao ti i ne treba da igra ... vi ste svi pantici
"kojima je lični interes ispred opšteg, odnosno srpskog. Isti licemeri na terenu, u upravi, na tribini i u politici ,u medijima..."
Znaci onaj ko navija za zvezdu je licemer a vi ste ste sta? Sto vi niste pustili Bukovica? Da nije zato sto ste licemeri najgori
Kure na specijali
pre 21 minuta
@@Kure na specijali
U pravu si, ljubomorni smo na vas. Molim te, da potkrepiš tu ljubomoru, napiši koji je to vrhunski fudbaler izašao iz Crvene Zvezde u poslednjih petnaest godina, a da igra bilo kakvu ozbiljniju ulogu u ligama petice. Takođe, molim te da napišeš ime košarkaša koji je potekao kod vas, a da išta vredi u evropskoj košarci, a kamo li u NBA, u poslednjih pola veka. Kad bolje razmislim, napiši ime jednog sportiste, u kolektivnim sportovima, a da je bitan na evropskom, a kamo li svetskom nivou, koji je prošao vašu školu u bilo kom sportu.