Komentari na vest
Petrić okupio Orliće i šeretski poručio: Nismo oslabljeni, jer je ovo najbolje što trenutno imamo
Popokatlpetl
pre 35 minuta
Nikad se ne zna,a bolje sto nemaju pritisak
Mozzart Nalog
pre oko 1 sat
tu nista ne treba ocekivati od njih
Bosque
pre oko 1 sat
A manekeni cuvaju noge...
J
Just
pre oko 1 sat
NIJEDAN iz Dijaspore
Petar Kocevic
pre oko 1 sat
ne ocekujte nista
KuukYY
pre oko 1 sat
baeltani splavarosi
D
DDS900
pre oko 1 sat
Nase reprezentacije sastavljaju menadzeri.
Slavko Ćosić
pre oko 2 sata
Ono što imaš i sa čime raspolažeš . Tako da ništa ne može da nas razočara .
Noki71
pre oko 2 sata
Los rad saveza,nista pametno nisu uradili.
Sloba
pre oko 2 sata
nismo mi za to ljudi
J
Jovan190
pre oko 2 sata
Dokle ce struka u Srbiji da ćuti i savija kicmu?Koliko cete jos umesto kicme imati lastis?Setite se predaka i u tezim situacijama (svi ratovi) su stajali uspravno…a vi? Poklekli ispred neznalica i hohstaplera?Znam da vas ima i strucnih i ljidskih,samo treba da se ispravite …
d
da smo neki nomalan savez
pre oko 2 sata
doneli bi odluku da se svakom ko odbije poziv za reprezentaciju doživotno zabrani nastup za istu pa makar bio zlatna kopačka i najbolji na svetu. Svi se ti klinci prodaju kroz reprezentaciju i posle se kurvaju, ubacite u ugovore da moraju da vas klubovi puste da igrate za reprezentaciju i ćao. I lažni mesi i mali bugarin su bili u A timu dok su bili na prodaju, a sada kad su prodati više ih nigde nema.
@
@
pre 32 minute
Meni je ovo fascinantno, pre turnira idemo po medalju pa zatim idemo po SPU20 da bi na kraju otisli sa uradimo sta uradimo...Mi smo jednostavno sprdnja...
J
JaCz
pre oko 2 sata
Gde ti je Luis Zecevic?
A
Aleks-Pariz
pre 44 minute
И ја се питам исто…а био је увек део овог тима, вероватно је повређен…!!!
T
Trebinje
pre oko 2 sata
Naravno da nismo. Ovo je najvece pojacanje sto ne igraju fiktivni talenti sa rajka. Jer da igraju opet bi sami sebi davali golove kao protiv zelenortskih i meksika.

Mladen
pre oko 2 sata
Zato najjaca skola evrope titule nema deceniju








