Komentari na vest

Plavokosi Viking na “crnom konju” divlja Mundijalom: Norveška ima sve i može sa svima

Mozzart Nalog

pre 2 dana

pa kad imaju halanda zverku

Dakara

pre 2 dana

Kako su dobri crni dresovi reprezentacije Norveske

ZovuMeKirbi

pre 3 dana

Norvežani igraju bez straha protiv svakoga.
i

icapopara75

pre 3 dana

Ma ima šesto čulo dečko za gol!

Slobodan Milojkovic

pre 3 dana

Samo je bilo pitanje kada ce i u reprezentaciji poceti da daje golove na vaznim utakmicama...
B

Branimir Milev

pre 3 dana

Pravi viking, Erling Halaand

Lakazet

pre 3 dana

Najbolji strelac na svetu Erling

Max Dowman

pre 3 dana

nastvaran igrač, pravi robot, u najboljim je fudbalskim godinama, a već je osvojio sve što se može osvojiti na klubskom nivou, poobarao brojne rekorde, a sa ovakvim telom, fizikalijama i snagom ima sigurno još 10 dobrih godina u nogama, za njega nema granice. I da, bravo za Norvešku, jako gotivna selekcija.

Aleksandar Pesic

pre 3 dana

Svaka cast za Norvešku, potpuno zasluženo, imaju dobar tim
B

Boka85

pre 3 dana

Haland je našina od igrača svaka mu cast
ovaj Haland je zver od igraca.
n

nadrealnoo

pre 3 dana

Senegal je razocarenje, mnogo sam vise ocekivao od njih. Ali posle ovog meca je jasno da je Rade sve u pravu, pa neka se ljuti ko hoce...

Sterlings Braunfels

pre 3 dana

Norveška nije iznenadjenje oni su odlična reprezentacija.

stefanaa14

pre 3 dana

daleko ce dogurati, to je sigurno
F

Forlan

pre 3 dana

Nije Alan nego Stefen Iversen.

Milan Lukic

pre 3 dana

norveska je favorit iz senke

Stefannnbgd

pre 3 dana

Definitivno Norveska sa Erlingom Halandom moze daleko da dogura na ovom sveckom prvenstvu.

Zeljko Matic

pre 3 dana

Lep fudbal zanimljivi potezi, ali za vece uspehe mora jos bolje. Nedostaje jos jedan dobar vezista
R

Rezzapereca

pre 3 dana

Idu oni do polufinala lagano
j

jovan97.

pre 3 dana

Norveška može da bude jako prijatno iznenađenje na Mundijalu! Nadam se da će dogurati barem do finala! Haland je mašina!

vozi Miško

pre 3 dana

Barem do finala jbt baš skromno. Pa većina država nikad nije stigla do četvrtfinala. Srbija nikad ni grupu nije prošla, a 1998 najjača generacija koju smo imali ispala u osmini. Malo realnosti nije na odmet.

Nemanja Simic

pre 3 dana

Moze Norveška puno.
N

Natasalena

pre 3 dana

Antipatican igac nikad ga nisam voleo

Marsovac

pre 3 dana

kamtu RedsTar Bro
N

Nanas

pre 3 dana

Zbog cega ljudi imaju poriv da ovoliko nipodastavaju uspesne igrace,dobre strelce,zaista fenomen koji cini mi se nijedan ni psiholog,ni psihijatar,ni sociolog ne bi resio. Toliko vredjanja ovde za Halanda, te robot,te ovakav,te onakav, pa onda Mesi i Ronaldo,koliko vredjaju ljubitelji jednog ovog drugog, zar je tesko uzivati u fudbalu,i biti srecan sto je ostalo jos pravih majstora i pravih golgetera ????
T

Teodora77

pre 3 dana

ispasce od prve ozbiljnije ekipe.

ineska

pre 3 dana

bogme gazi halland

rajko vidic

pre 3 dana

Halanda se napokon probudio i vodi Norvešku ka vrhu
B

Baća Espino

pre 3 dana

Ovo stvorenje iz "epruvete", može postigne i hiljade golova, ali nikad neće imati onaj fudbalski šmek kao: L. Suarez, Benzema, Vilja, Levandovski, Runi, Ševčenko, Eto, Drogba, Aguero, Forlan, Adrijano, Kavani, Anri, veliki Zuba Ronaldo, Batistuta, van Persi, Kantona, Rud van Nisterloj, Raul, Tevez, F. Tores, Denis Bergkamp, Raul...
N

Nanas

pre 3 dana

A zbog cega ? Zbog toga sto je tebi antipatican ? Svasta ...
D

Daj faul

pre 3 dana

A sto tako? Zato sto je manje talentovan od nabrojanih? Ne znam da li pamtis Filipa Inzagija, jel i on stvorenje iz epruvete? Netalentovan, ali osecaj za gol- vanserijski!
9

92922929

pre 3 dana

druzi popij kafu jutarnju polako smiri se

Amel Melić

pre 3 dana

Dzeko...nikad nece biti Dzeko
t

tacnoooo

pre 3 dana

zbog svoje fizicke gradje
L

Lanmi6543

pre 3 dana

A ko od danasnjih fudbalera ima smek? Igra se promenila nema prostora za smek vise..Haland je masina

Ivan Milicevic

pre 3 dana

Ako Haland nastavi ovako da rešeta, imaju šanse da naprave nešto

Miki Milikic

pre 3 dana

moguće da norveška daleko dogura

djole.

pre 3 dana

Kada se samo setim uporedjivanja Vlahovica i Halanda.Cak se došlo do toga da je Vlahovic mnogo bolji.

ZIVAND

pre 3 dana

Jedan igrač reprezentacija.... Da nema Halanda ne bi ni bili na prvenstvu....
D

Dedino

pre 3 dana

Polako,jaki protivnici,irak i jordan. Cekaj francuze i ostale prvoplasirane i drugoplasirane ekipe pa onda da vidimo te norvezane.
N

Nanas

pre 3 dana

Druze,Norveska je igrala sa Senegalom...,tako da nije igrala bas sa nekim amaterima ,pa da ih podcenjujes
D

Daj faul

pre 3 dana

Tako ste pricali i za Bode Glimt…
m

misa mitrovic

pre 3 dana

Zašto se ovi transferi ne ograniče nema ovo više smisla

Brutal92

pre 3 dana

А где је пенал?
opasna je ova Norveska bas opasna
M

Mitro87

pre 3 dana

ispadaju kakva norveška. amerikanci osvajaju 3. mijesto.
P

PsihoBrt

pre 3 dana

Kakav naslov jbt hahaha

patr0_

pre 3 dana

On i Kejn mrtva trka za zlatnu kopacku
m

misa mitrovic

pre 3 dana

Tesko norveška dalje od osmine

ljiljana63636363

pre 3 dana

Bice ovo dobro prvenstvo za njih
z

zulu

pre 3 dana

svaka čast Norveškoj,daleko će dogurati

Ivan Andrejic

pre 3 dana

Videcemo ih protiv Francuske dali su dorasli
D

Dejan96

pre 3 dana

Trenutno ubedljivo najbolji spic na svetu. MASINA
P

Pavlovicmp

pre 3 dana

Izgleda se javlja iznenađenje prvenstva
9

9292292

pre 3 dana

Norveska i Japan mogu do polufinala.. Cist penal za Senegal nije sviran

Proficap

pre 3 dana

Steta sto Halnd nije srbin. Sada bi vec bio u Saudijskoj Arabij8 i peimao milione.
s

spiritus movens

pre 3 dana

Dehumanizacija. Fudbaleri sve vise lice na terminatore. Haland je prototip novog coveka u fudbalu.

Ujna Zitka

pre 3 dana

Verujem da je rec koji trazis "transhumanizam" a ne "dehumanizacija" kad vec na silu pokusavas da ispadnes pametan.Dehumanzacija je nesto drugo
N

Nekotamo91

pre 3 dana

Čist penal nije sviran Senegalu, i niko ni reč o tome. Sva ova pravila i opet sve isto, nameštanje i pravila koja važe za odabrane.
d

dgg

pre 3 dana

Utisak da su sudije najslabiji faktor prvenstva, ovi iz VAR sobe ostaju nemi, nema poziva ni za penale ni za crvene kartone, a ovi na terenu glume ludilo ne daju kartone ni za šta… evo juče gledam Novi Zeland - Egipat pred kraj utakmice ovaj jedan iz NZ napravio protivniku podliv laktom ispod oka, niti mu daje karton niti mu VAR sugeriše da ga makar kazni žutim a itekako je bilo prostora za tim pošto je pauza trajala nekoliko minuta dok se igraču Egipta ukazivala pomoć…

Aleksandar Bezbradica

pre 3 dana

Norveška može i bolje od odigranog protiv Senegala .Poduže ritam kako Mundijal idmice

Meda74

pre 3 dana

Norvežani su dobri i uz sreću mogli bi postići ozbiljan rezultat

Sale Milosavljevic

pre 3 dana

Haland zver od igrača.

Uskekruske

pre 3 dana

Sve bolji i bolji

Aboubakar Oumarou

pre 3 dana

Šta se desi sa Senegalom, onakvo poluvreme protiv Francuza, a danas potpuni raspad, početničke greške, poklanjanje gola protivniku... 🤔
R

RangoNS

pre 3 dana

Puno grmalja. Nemaju finišera niti agilnog kreativca sa probojnim pasevima. Suva sila bez elegancije.