Komentari na vest

Pojačanje koje nema cenu

i

iveljaaa

pre 13 minuta

Bice to dobra zvezda
M

Miloslegenda

pre 14 minuta

samo da si ti dobar nama i sve super
V

Veljabatica

pre 18 minuta

samo jakooo nema nazad

Losmaaa94

pre 25 minuta

Мића је доктоор и прави капитен!! Примјер је свим могућим младим играчима и будућим носиоцима игре..
V

Vladava

pre 25 minuta

Ivanicu ivanicuuu sta ces

Dusan Stefanovic

pre 25 minuta

Mirko dobro pojačanje
D

DraganGale87

pre 26 minuta

dok god su nam dva najsporija igraca najbolji igraci nema nista od lepe igre ... godina stizu prwskupa pojacanja,razne bombe ... i onda na prolece najbolji igrac Zvezde Katai..Najbolji igrac Zvezde Ivanic.... da me ne shvati odma neko pogresno,oni su super igraci i ljudi i tolike godine u klubu i hvala im za sve. Ali oni ne bi trebali da budu najbolji igraci Zvezde,vec bi to trebali da budu stranci koji dolaze za ogromne pare,mladji,brzi igraci... a ispostavi se uglavnom da su stranci promasaj recimo kao Silas,Milson... i onda naravno isplivaju Mica i Sale(kako ih mister zove) kao najbolji igraci Zvezde... i posle sto ne dolaze ljudi na stadion sto nam.je igra spora....
b

bojana23

pre 26 minuta

bice to sve okej samo jako
S

Slava222

pre 29 minuta

samo da se odradi na vreme sve
S

Sima Alkos

pre 31 minuta

Godinama se dovode kvazipojacanja, a najbolji igrac uvek bude Ivanic.Toliko o nesposobnom sportskom sektoru.
J

Jakov23

pre 38 minuta

samo zdravlja i bice svega

MisoK

pre oko 1 sat

CANNE Sto se dusebriznici toliko brinu sto Zvezda placa Ivanica a on se oporavlja od opvrede.Brinite vi vasu brigu a za Zvezdu ne brinite.

Proficap

pre oko 1 sat

Samo neka nam je on ziv i zdrav. On i Katai su obelezili jednu epohu u Zvezdi.
k

kikica1971

pre oko 1 sat

Ako Mirko tempira formu na vreme bice jedan od kljucnih srafova u zvezdi
Ј

Јосиф

pre oko 1 sat

Докле год су ветерани Иваниќ и Катаи главни играчи,искорак у европи је нешто чему се неможемо надати! Појачања типа Овусу,Соколовиќ Чан,Лоуизу,Фани нису за ЛШ!

Miloš (Мишке)

pre oko 1 sat

Krilo mora da bude brzo, a Mirko bas i nema brzinu. Tako da je vise negde po sredini njegova prirodna pozicija
B

BokiUSA

pre oko 1 sat

Dobro dosao nazad Mare. Treba ga gurati u prvenstvu I videti kako stvari stoje. Dali moze ili ne u Evropi. Ne racunam San Marino ili Irske ekipe...

ljubisa rajkovic

pre oko 1 sat

Samo da ovaj put ostane zdrav čitave sezone pa da vidimo gde smo. Definitivno ekipa nije ista sa njim i bez njega.
m

mixica

pre oko 1 sat

Najbolje i najjace pojacanje povratak Mirka Ivanica na teren
O

Ojo

pre oko 1 sat

Ivanić može još samo u Ofki da igra
v

v1ad

pre oko 1 sat

Problem je kad stavis Mirka i Kataija zajedno levo. Ni jedan nema brzinu ili dovoljno trce da budu krila nego nesto polu i da ulaze u sredinu. Jedan tako moze, dva vec ne.
Л

Лаик

pre oko 1 sat

"Скаути, тренери, врсни познаваоци фудбала и остали стручњаци" бриљирају у коментарима и константно нас подсећају колико благе везе с мозгом немају. Лузери кад је у питању и живот и фудбал. Јавите се за још набијања комплекса.

Истина

pre oko 1 sat

Мирко је тотално био ван форме прошле сезоне, чак и пре повреда. Можда су га једноставно стигле године, можда се није уклопио прво у Милојев систем. Константно је гуран на лево крило где није могао да покаже ништа, јер Мирко крило није. Ове сезоне очекујем да улази са клупе и да својим пасовима по којима је био познат мало разигра саиграче. Тешко да је то играч на кога се тим може ослањати у смислу да има зацементирано место у првој постави.
R

RSB91

pre oko 1 sat

Ivanić nije više za startera u Evropi. Može kao opcija sa klupe. Najveći upitnik za Evropu su Arnautović i Veljković. Hodaju po terenu. Ne prave razliku ni u superligi.
p

podesen

pre oko 2 sata

Povređen poslednja 3 meseca ,plata mesecno 100 000 e,oni kazu pojacanje besplatno,cudo prirode.
T

Triton

pre oko 1 sat

Ata tebe briga ne dajes mu ti pare ,on je dogovarao platu za sebe ti za sebe
S

SUNĐER BOB

pre oko 2 sata

Ma dajte ljudi, nije on vise za evropsku fudbal..nasa liga ok..

human

pre oko 2 sata

U ovom sistemu vrlo bitna karika. Biće to OK.

Miloš Orošić

pre oko 2 sata

Ivanic - Katai, biće to opet BOMBA
A

Ad

pre oko 1 sat

Ma kako nece,za nasu bednu ligu,cim dodju kvalifikacije ili Liga sampiona,mozda liga evrope,gde su oni. Spakovani u dzep,nekih klinaca od 20 i kusur godina. Druze,tamo nema sudija iz Srbije,pa da na svaki mig sviraju faul,a da ne pricam za vecit
P

Presmesni

pre oko 2 sata

ste...kakvo crno pojacanje, sporac flegma davi od sto improvizacija i frljoka prodje mu jedna, Katai za njega doktor
m

majstorzanata

pre oko 2 sata

covek je suv prosek, prvo smo ga cekali 2 godine da zivne fizicki i psihicki, pa je onda odigrao korektno, sa povremenim bljeskovima i posle nastavio da igra u nekom prosek ritmu.. ni kriv ni duzan izobara neke rekorde. i da dodam, covek ne treba da bude kapiten, nema liderske sposobnosti.. pravi kapiteni su katai, mateus, krunic..
D

Daren_g

pre oko 2 sata

Od kad je dosao u zvezdu svaka sezona konstantno dobar. Kada je zdrav ima zacementirano mesto u prvih 11

[email protected]

pre oko 2 sata

Za nasu ligu vratite i dejana savicevica... Hahahaha

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Само нека те здравље послижи.
E

Eseks

pre oko 2 sata

Jedan od mojih omiljenih igraca ali treba biti realan.Na njega ne mozemo da se oslonimo zbog istrosenosti i velike mogucnosti nove povrede.Kod njega dodatan problem predstavlja i spor oporavak i sporo vracanje forme..

SKIZ

pre 42 minute

Не брини ништа
Z

ZICOOO

pre oko 2 sata

AJMO ZVEZDO DO LIGE SHAMPIONA!!

nikola.p

pre oko 2 sata

Raste budžet...u skladu sa kvalitetom lige i u odnosu sa komšijama...pa da, od Lige Šampiona prošle godine...

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Ivanic zadnje dve sezone katastrofa u evropskim utakmicama

[email protected]

pre oko 2 sata

Veliko pojacanje za tim....
m

menkopenko

pre oko 2 sata

Mirko dobro pojačanje

[email protected]

pre oko 2 sata

Njegov povratak puno znaci timu...

Meda74

pre oko 2 sata

Treba nam mlsđi i jači vezista za Evropu
p

plavacc

pre oko 1 sat

zvao hviča pita može pola na ruke pola na račun

Tina Mirkovic

pre oko 2 sata

shahbaahahaioaoa