Komentari na vest

Poziv iz Londona za Hvana, Fajenord želi cifru koja se ne odbija!

G

Gogi123

pre 10 meseci

Mnogo sam ga gotivio dok je bio u Zvezdi, zaslužio je da ispuni san i ode u Pl.
D

Dragojlo

pre 10 meseci

Igračina,ima kvalitet za PL!
P

Petrinjo885

pre 10 meseci

Jel su mu i ovi obećali da neće da prave problem uz simbolično obeštećenje?!
D

Domaćin

pre 10 meseci

Štaaaa? Nemaju džentlmenski dogovor sa njim, da ode za siću?
T

Tondor

pre 10 meseci

Ovog ce u zubima nosati u PL. Decko je nejac,ne moze sutnuti sa 20 metara jer nema snage…

Kalif umesto kalifa

pre 10 meseci

Dobar fudbaler, ali i nije imao neki učinak prošle godine. 3 gola i 5 asistencija za 33 utakmice u ligi koja je najefikasnija u Evropi. Cifre smešne, recimo naspram svojevremeno Tadićevih.
A

Atlantic

pre 10 meseci

Covek je zadnji vezni !!! Sa te pozicije dobar skor je ako postigne jedan gol i ima 2 asistencije pod uslovom da kvalitetno iznosi loptu van sesanesterca i kvari igru protivnika.E sad uzmi u obzir da je zadnja 2-3 meseca prosle sezone propustio zbog povrede.Koliki bi tek onda bio njegov ucinak?Inace ga navijaci Fejnorda obozavaju i poput Delija imaju posebnu pesmu za njega.Mislim da je bas Mocart pisao o tome...
G

Gde je lova?

pre 10 meseci

Zar nije bilo 8 miliona? Prema pisanju vaseg portala Hvang je licno zahtevao da se isplati taj milion ekstra preko 7 miliona.

Boogy

pre 10 meseci

Ma ko veruje u te priče. Igrač kad potpisuje ugovor gleda da dobije što bolje lične uslove. Da dobije što veću platu. Ako klub da više para za obeštećenje onda igrač dobije manju platu. Kakva pričica za malu decu.
P

Pozdrav

pre 10 meseci

Od Doktora Zahida dan danas ching bung hvang ima ringispil u glavi
D

Dachazvezda

pre 10 meseci

Uz Sadikov dribling, to su najveći uspesi Partizana u zadnjih 8-10 godina.
Б

БојанБЛ

pre 10 meseci

Зато је Захид ту гдје јесте, а Хванг није више у Звезди!!!
M

Mitro87

pre 10 meseci

Mora da si rasista, čim ga tako nazivaš. Sram te bilo.
M

Mitro87

pre 10 meseci

Zaboravio si poraz od Manchester United-a u Beogradu, koji slavite kao pobijedu.
B

Bari1991

pre 10 meseci

A remi protiv reala? Kako to mozes da zaboravis.
I

Iioo

pre 10 meseci

Bas je klasa od igraca to se videlo i u evropi nije ni cudo sto ima interesovanja iz premier lige.
M

Mareeeee84

pre 10 meseci

a zvezda i dalje nije pronašla zamenu za hvanga od momenta kad je otišao zvezda ne može da se sastavi realno
m

milo123

pre 10 meseci

Tesko ce pronaci igraca kalibra premijerligaskog igraca. To je bio splet srecnih okolnosti, a ne produkt nekog skautinga, analiza. Takvi igraci se placaju ozbiljne pare.
Х

Х Х

pre 10 meseci

Не може ни да пронађе, јер је Хванг играч који је само због проблема са Олимпијакосом дошао у Звезду.
P

Pedja108

pre 10 meseci

Secam se kad je dosao u Zvezdu, a ovi luzeri sa druge strane brda, nije on nists posebno, ne zna da igra i slicno. Vidi se koliko se razumeju u fudbal.
m

milo123

pre 10 meseci

Aj ovi drugi sto laprdaju, ali sto su gabi navijaci zvezde nazivali muvom bez glave, komarcem. Ljudi pojma nemaju. Gledaju fudbal ko roboti. Dobar je samo onaj igrac koji daje golove…
D

Djapex

pre 10 meseci

Dobar igrač... jedino sto mi je zanimljivo je da skoro svuda ostane godinu dana pa hoće da ide...
S

Statler

pre 10 meseci

Cilj mu je PL.
t

toppp

pre 10 meseci

cim vidis naslov znas da nisu totenhem arsenal i celzi
k

kaldrma

pre 10 meseci

Decko je i kvalitetom, i zalaganjem, i znanjem i skromnoscu zasluzio da ispuni san i ode u Premijer ligu, sjajan igrac i sjajan lik, miran, povucen al na terenu zver, i dalje mi nije jasno kako je igrao u Zvezdi. Sve najbolje za brata Lija!
k

kaldrma

pre 10 meseci

Decko je i kvalitetom, i zalaganjem, i znanjem i skromnoscu zasluzio da ispuni san i ode u Premijer ligu, sjajan igrac i sjajan lik, miran, povucen al na terenu zver, i dalje mi nije jasno kako je igrao u Zvezdi. Sve najbolje za brata Lija!
K

Kidalicaa

pre 10 meseci

Doktor fudbala. Ubedljivo najbolji stranac koji je ikada igrao u srbiji, i najbolji igrač uopšte u domaćoj ligi još od dejana stankovića.
G

Gege

pre 10 meseci

Niko posle Dekija Stankovića ni blizu njegovom kvalitetu, Deki je klasa za sebe.
P

PP

pre 10 meseci

Dejan Stanković? Vi to ozbiljno?
J

Joksa1986

pre 10 meseci

@PP druze Dejan Stankovic je sa 18 godina resavak derbije(kad je derbi bio pravi derbi) i evropske utakmice, sa 18 godina... Bilo je ekstra dobrih igraca u posle Barikevskoj eri ali niko kao Dejan Stankovic nije tako mlad uspio da radi sta je radio... Perica je cuda radio, Ćirić isto, Drula, Pjana, Sasa Ilic i Ćurćić, Branko Bošković,Bole Jankovic itd vrhunskih igraca je bilo i bice u oba tabora ali ono sto je radio Deksa sa 18 godina nilo nije nadmasio, Serdjo Kranjoti je istresao tad za dijete 24 miliona maraka sine moj, znas li ti koje su to pare za dijete i u ovo vrijeme a kamo li tada 😂
S

Svilanjc

pre 10 meseci

Ej spominju dekija stankovica, ne gotivim ga kao lika, ali da se jedan danas pojavi kao on sa 18 leta, vredeo bi 50 milki, covek je bio cudoviste kad je igrao za zvezdu kao klinac
K

Komentator volonter

pre 10 meseci

U današnje vreme morali bi ućutkavati medije i pre 18-ste da bi ga nekako zadržali. Ove sad pumpaju u svemir dok ne napune 18 kako bi ih nekako prodali. E da, Stanković tad nije imao nikakav nadimake, bio je Deki Stanković i to je to.
K

Karakurt 234

pre 10 meseci

Gledali smo neke dobre igrače u dresu Zvezde. Marin kad je došao videlo se da je klasa, Ninković isto odigrao baš dobro, ali u poslednjih 10 godina niko kao Hvan.
m

milo123

pre 10 meseci

Bas tako. Najbolje se to vidi izdaleka, kad primi loptu jedan od tih igraca odmah je jasno da je to on. Pogotovu je Nine to imao, a i Marin.
l

lol12

pre 10 meseci

Premier liga mu je oduvek bila zelja. Ne sumnjam da ce takav majstor i radilica da uspe gde god igrao.