Komentari na vest

Pruceva zovu dva kluba iz Rusije

l

luksiii

pre 2 meseca

Neka ide
M

Marconato

pre 2 meseca

Nedefinisan, ne daju mu priliku, a opet Rusima odgovara sto je domaci igrac koji nije preskup
D

Dukicar

pre 2 meseca

Putuj
m

marija.ale

pre 2 meseca

Prosečan igrač
u

u.radivojevic

pre 2 meseca

Bezi druze odavde, nema srece za tebe ovde, izgubi 4 godine karijere.

Dakara

pre 2 meseca

Slazem se, previse vremena je proveo ovde trazeci sansu da se nametne, a nije je dobijao cak ni u domacem prvenstvu
N

Nedozvoljena pozicija

pre 2 meseca

Hoces li otici vise…

Miki Milikic

pre 2 meseca

nikad cuo za ovog rusa
A

Acardovic

pre 2 meseca

Srbiji, koja su postojala kada je Crvena zvezda platila Sočiju 900.000 evra na ime obeštećenja za njega. Ne može da se kaže da je bio loš tokom četvorogodišnjeg mandata na stadionu “Rajko Mitić”, al

kada juce

pre 2 meseca

mlad ali solidan za

Ruzica70

pre 2 meseca

Bas steta
l

los agent

pre 2 meseca

Za Lucica izmislio fudbal...

milosbosut

pre 2 meseca

Pa najbolje bi bilo za njega da ode u neki klub gde bi imao neke minute
A

Alberto Moreno

pre 2 meseca

Šteta da OFK ne uštine makar 300-400 hiljada kod njih je mrdao može da bude top pojačanje za Vošu recimo... Povratak u Rusiju i nije neki izbor posebno u te klubove koji se pominju

[email protected]

pre 2 meseca

Šteta.
S

Stefy97

pre 2 meseca

Pa za Zvezdu svakako nije
A

Aco CZ

pre 2 meseca

Nije bio loš, ali falilo mu je sportske sreće . Kad je trebalo da dobije vecu šansu, povrede ga sprečavale. Nije loš igračić, čujem da Vojvodina razmišlja u njegovom pravcu.

Benny Ben

pre 2 meseca

Au ko je taj? Platili ga 900.000e, a jojj

tokisa92

pre 2 meseca

Mozda je ovo nova nada, nikad se ne zna
K

Kao gost valjda

pre 2 meseca

Napokon! Ništa od ovog. Kao i Luča, Babička, Milson... Verovatno odlaze i Seol, Duarte, možda i Eraka vrate Rusi (ne verujem baš) i prodaje Kostov, Adžić, Elšnik... Hajde videćemo već. Pozdrav
g

gc

pre 2 meseca

ja još uvek mislim da je Prucev bolji od Lučića.
j

jokicvvV.

pre 2 meseca

Ma nije to to nikako se nije uklapao
S

Spasovski92

pre 2 meseca

Nesto ce i biti od ovog decka

Michael Williams

pre 2 meseca

bolje neka ode malo da promeni sredinu sta fali
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma nije to to nikako se nije uklapao

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Jos jedan u nizu talenata koji je ovaj klub unistio...

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Ocekivano, nista cudno

Aleksandar Obradovic

pre 2 meseca

Znacio bi Zvezdi
G

Gaga32

pre 2 meseca

nije za zvezdu neka ide
B

Batonga

pre 2 meseca

Opet budalastine kako nije dobijao šansu… dečko odigra 25 zvaničnih utakmica- 0 golova i čak 1 asistenciju za ofanzivna u našoj ligi i kupu igrajući za zvezdu je sramno. U dva navrata igrao za Celje, nisu hteli da ga otkupe za 1.5mil koliko Zvezda tražila i u to nagon uspešne evropske sezone- bilo je para dakle. Manite me tih priča kako nije dobijao šansu. 25utakmica je sasvim dovoljno, a ništa pokazao nije
G

Gulf

pre 2 meseca

Šta je pokazao Lučić, pa ima toliki kredit svih ovih godina?
R

RendiOrton13

pre 2 meseca

Mozda je mogao i vecu sansu da dobije posebno dok nije dosao Tiknizjan i da se vrati ulozeno , ali dobro

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Treba da ostane da mu povećamo cenu.

kiboooo

pre 2 meseca

Od Lučića duplo bolji

XavieRS

pre 2 meseca

naravno da jeste..pogotovo sto se lucic gura na desno krilo( an ije ni levo) da po pprovaljenom modelu ulazi u sredinu sa jednom fintom..Prucev je u derbiju 0:4 asistencijom mislim za Serifa zasluzio daleko vecu sansu..nije tu sve cisto..
D

Dejan96

pre 2 meseca

Nije uspeo da opravda ocekivanja jer nije ni dobio pravu sansu, a i kad je dobio uvek je dobio po 10ak minuta. Kad je igrao derbi decko je pokidao i vise nikada nije dobio sansu.
Z

Zmi Zmi

pre 2 meseca

Ovde je u stvari najveca vest da tamo rivali jedni drugim daju igrace na pozajmicu??!

Veljko Pavlović

pre 2 meseca

Pa sigurno ali pitanje je dal ce