Komentari na vest
PSŽ više nije gol-mašina u Ligi 1, "devetka" je Enrikeova glavobolja
K
Kanga
pre 7 meseci
Nezgodno je bez centarfora igrati, iako je nedostatak pravih napadaca ipak ako iko moze da ga priusti to je psg...
P
PD
pre 7 meseci
Pa iju imaju sasvim dobrog centra fora, Gonzalo Ramoš. E sad što je Enrikeovp shvatanje fudbala takvo da više voli da igra sa lažnim 9 -ma to je već nešto drugo. Sportski pozdrav
Uživo
Fudbal
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.





.jpg.webp.webp)


