Komentari na vest

Ru! Ruu! Ruuu!!!

s

spiritus movens

pre 3 dana

Sto bi rek'o dr. Arslanagic, znas sta je Norveska bila za nas pre 2 godine? -Sta? Sasa. - Staa? - Sasa ba.

Aleks2001

pre 3 dana

Odlicna utakmica steta za halandov promasen gol u 47 minutu
R

Ru99

pre 3 dana

Kakav tim imaju, strasan tim. Pravi napadacki
i

icapopara75

pre 3 dana

Na primer da nalete na englesku repku. Kako bi se igralo, mnogo se vole 😀
D

Dobitak7

pre 3 dana

Jesu oni dobri, ali mislim da su se previse uzdigli... nisu se jos sastali sa stvarno jacim reprezentacijama. I dalje mislim da nemaju sta da traze sa svim stvarno jacim reprezentacijama i da ce se to videti vrlo ubrzo...
p

pirlac89

pre 3 dana

Rus rus rus rus
D

DexDexterRS

pre 3 dana

Naletece u 1/16 na nekog ozbiljnijeg protivnika i mogu da veslaju nazad. Stalno se prave neki vestacki hajpovi oko necega.
R

Riki97

pre 3 dana

odlicna utakmica haland pokazao da je medju najboljim igracima na svetu.
U

Uncledrew

pre 3 dana

Norvezani imaju jako dobru rep,valja to iskoristiti
S

StariZvezdas

pre 3 dana

Secam se kako smo ih otrasali pred dve godine I skoro sve isti igraci...bravo Vikings.
B

Blaki

pre 3 dana

Jeste, ali oni imaju sistem, a mi promenili preko 50 igrača.

Bojan Pavković

pre 3 dana

auuu koji carevi. moćno
N

Nenad Petrovic

pre 3 dana

.. Jaka ekipa.. Svaka cast...
s

srka

pre 3 dana

Ruku na srce, izvanredna reprezentacija. Nema šta tu da se priča i objašnjava. Imaju preozbiljan tim. Uostalom i ono što je uradio Bode, puno govori o njihovoj fudbalskoj školi. Zaista im želim svaku sreću. Ne mogu baš da budu prvaci sveta. Ali neko četvrtfinale, mislim da je to sasvim realno.

Stefan Damnjanovic

pre 3 dana

Pa norvežani mogu daleko da doguraju na sveckom sa ovakom igrom
6

62552

pre 3 dana

Najlepse polufinale bi bilo Norveska Meksiko Maroko Japan

Zoran Jeremic

pre 3 dana

Norveska i Mexico prvi kandidati za iznenadjenje

Cipele

pre 3 dana

Svaka cast. Norvezani kidaju

Vukelic David

pre 3 dana

norvezani najvece iznenadjenje
m

miki.mocart

pre 3 dana

Kako volim reprezentacije koji imaju duh i atmosferu.... Svaka im castt
N

Natalii29

pre 3 dana

ima ih i previse za sve
b

bbgarko

pre 3 dana

Svi poticemo od jednog istog naroda,samo sto nas bog podelio na mnogo
F

Fanste933

pre 3 dana

haha, pa ima ih i previse

Izbistanin

pre 3 dana

Izgleda da svi potičemo od Vikinga.

marko Lapadatovic

pre 3 dana

Navijaci hahahaha

Stevan

pre 3 dana

Kakva ekipa covece

Vladimirmali

pre 3 dana

Dobra ekipa igraju savrseno
S

Spasovski92

pre 3 dana

Svaka cast za sve do sada .Ovo dodje i neko izazivanje za Amere

Slavko Ćosić

pre 3 dana

kako objasnite stadion kao da se nalazi u malom mokrom lugu 90ih godina .

Aleksandar Virijevic

pre 3 dana

Dobri su, a videćemo ih i protiv franciza, verovatno će biti X.
D

Daki1984

pre 3 dana

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha
R

Rezzapereca

pre 3 dana

Vikinzi su prvenstveno bili Danci, a ne norvezani. Ali svakako ja bi od srca voleo da dodju bar do polifinala
N

Normani

pre 3 dana

Vikinzi su stanovnistvo koje je zivelo na Skandinavskom poluostrvu, danasnja Svedska,Norveska i Danska.
j

jocy9933

pre 3 dana

Mnogo jaka reprezentacija. Strasna ekipa
U

Uhh

pre 3 dana

Paaa i ne bas. Vrhunski igraci Haland i Odegard, odbrana i defanziva generalno vrlo klimavo jer su previsoki i spori. Nije se videlo do sada, ali ekipe sto igraju tecnije i brze dace im po 3 komada.
B

Branimir Milev

pre 3 dana

Norvežani, kidaju u svim aspektima... Od dresova, pa navijači, a o igri da ne pričam, ubijaju...

Ruzica70

pre 3 dana

Svaka cast. Dominiraju

ЗоранАГТ+

pre 3 dana

Симпатично и ништа више.
mada nemaju iskustva za turnire...
m

menkopenko

pre 3 dana

Ruuu ruuu ruuu kako ovo izgleda epski zelim vam norvezani uspeh
S

Stividzi

pre 3 dana

Alal vera HAAAAALAAAAND

Nadja17

pre 3 dana

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha

Bojan76

pre 3 dana

ponovo pokazuju zasto su osvojili simpatije fudbalskog sveta
d

dkcz

pre 3 dana

Podrška za brata Dekija bmw-a, Norveška je uz tebe, RUUUUUUUS!
r

rajaram

pre 3 dana

vikinzi ozbiljna ekipa, gledao sam i Senegal..i imam samo jedan ZAKLJUCAK KOLIKO SMO MI DALEKO OD OZBILJNE REPREZENTACIJE, ATMOSFERE, ODNOSA, ŽELJE I VOLJE , HTENJA...DA NE POMINJEM KVALITET FUDBALA..PONOS NEKI JE NESTAO, PONOS TO SI POZVAN STO IGRAS ZA REPKU, ZEMLJU..bas smo daleko..
D

DekiBMW

pre 3 dana

RUUUSSSSSSSSSSS
M

Mandic60

pre 3 dana

Svaka čast za Norvežane, sve su zaslužili
8

828228

pre 3 dana

Ja ne mogu ove komentare vise, sta je bre ovo vise?!?!? Udjes da procitas nesto pametno razmenis misljenja a vidis komentar " VIDECEMO STA CE BITI".... kakvi su to botovi zna li meni to iko reci ? Sta se desava.. na svakoj vesti po 70 komentara i svaki je ovakav ili slican... Strasno, ne znam kako ovi iz redakcije ne promene to vide da nam smeta i dzaba
D

Djape45||

pre 3 dana

Nisu botovi nego pišu zbog ovih poena. Bez da uvedu da možeš da utišaš te profile, tj. da ti ne vidiš komentare od takvih ljudi to nam je što nam je.
@

@djape45

pre 3 dana

Kojih poena ? ima li kraja tome zna li se
@

@djape

pre 3 dana

Koja je uopste razlika?!

Veljara4

pre 3 dana

Sve za 5 rsd na nalogu na mozzartbetu :D
P

POGOTOVO '02

pre 3 dana

"Ako smo mogli da ih pobedimo ’98 kada su imali Ronalda i bili najjači, što ne bismo mogli da izbacimo ovakav Brazil”. Nisu tada bili najjaci nego '94 i '02.
J

JKK

pre 3 dana

"On ima 29 godina. Imao je godinu dana kada je Norveška igrala poslednji put na svetskim prvenstvima. Njegov otac Emil tri godine ranije bio je u Americi na Svetskom prvenstvu da bodri Norvešku. Umro je u međuvremenu i nije dočekao da vidi svoj tim opet u Americi." 4 godine ranije, a 3 pre rođenja sina.
S

Scouser

pre 3 dana

Slabo ti ide matematika? 😂
J

JKK

pre 3 dana

Tebi slabo ide, ja sam dobro i ispravno napisao. 1998-3=1995, a SP je bilo '94.

Biba978

pre 3 dana

Nemaju Vikinzi sanse🤣
V

Volim fucu

pre 3 dana

Rad znači veslaj, a ru znači grub.
G

G.R5

pre 3 dana

Šta kaže zoraanaahh na ovo . Koliko je upoznata sa Norveškom istorijom i njihovim fudbalom . Je l voli njihovu ligu 2+I da zamasti
opasna je ova Norveska.Bice jako nezgodna svakoj reprezentaciji
B

Bale89

pre 3 dana

Bice oni dobro,samo da sto vise lopte dobija Haland bice tu dosta borbe do kraja